Dámy pozor, páni pohov, prichádza deň „D“
13. 10. 2017 | PR Servis

Dámy pozor, páni pohov, prichádza deň „D“

Počas víkendu 21. - 22. októbra sa v Bory Mall otvorí veľtrh krásy a svadobných inšpirácií Bory Beauty & Wedding Show. Tipy a triky, ako sa stať kráľovnou večierka alebo zažiariť na svadbe vám prezradia overení odborníci. Dámy, zahoďte skromnosť, zoberte svoju mamu aj kamošku a príďte si užiť „beauty day“!

Ako sa pripraviť na svoj dôležitý deň? Chce to špeciálne líčenie a účesy, účesy, ach tie účesy... Postarajú sa o vás kreatívni hair-stylisti a vizážisti priamo v Bory Mall. Dozviete sa cenné novinky jesene a strávite príjemný čas, po akom každá žena túži... Počas víkendu sa uskutoční aj exkluzívna predajná výstava „Dni šperku“. Budete mať možnosť prezrieť si výrobu originálnych Handmade šperkov od slovenských dizajnérov. Sobotňajším popoludním nás bude sprevádzať moderátor a športovec Martin Šmahel, ktorý sa dokonca v minulosti stal mužom roka. Dámy, máte sa na čo tešiť!

Vraj chystáte svadbu? Alebo chystá ju vaša priateľka a chcete jej čo najlepšie poradiť? Trendové svadobné salóny tam budú pre vás. Prídu aj štýloví fotografi a skúsení odborníci na organizáciu svadby, aby všetko bolo perfektné. Slávnostnú atmosféru dotvoria floristi a inšpirovať sa môžete aj na prehliadke tých najkrajších svadobných šiat. Že vás ešte nepožiadal o ruku? Vezmite ho so sebou na Bory Beauty & Wedding Show, možno mu to dôjde.

 bm-baw-1080x1080_1507915021.jpg

Viete o tom, že sa blíži 3. ročník exkluzívnej medzinárodnej súťaže krásy Queen Beauty Universe Slovakia & Czech Republic? Práve finále tejto súťaže krásy sa bude konať na BB & WS. Hudobným hosťom bude sympatický Peter Bažík známy najmä zo speváckej súťaže X Factor. Víťazkou druhého ročníka súťaže krásy Queen Beauty Universe Slovakia sa stala 21-ročná Karina Fečková z Martina. Odborná porota vyberie v sobotu novú víťazku. Príďte zhodnotiť krásu slovenských i českých dievčat, ktoré budú reprezentovať Slovensko a Česko na svetovej súťaži v Španielsku.

 bory-beauty-wedding-show-sk_1507915073.jpg

 bory-beauty-wedding-show-cz-final_1508225726.jpg

Viac informácií a detailný program nájdete čoskoro na www.borymall.sk

Ilustračné foto: Bory Beauty & Wedding Show, Queen Beauty Universe Slovakia & Czech Republic - Zuzana Grebáčová

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.