Fantastický zelený smoothie Dity von Teese
17. 2. 2017 | Bohumila

Fantastický zelený smoothie Dity von Teese

Americká burleska, modelka a módna návrhárka Dita Von Teese je známa nie len svojím ikonickým vzľadom a charismou, ale tiež skvelou postavou. V jej veku by jej ju mohli závidieť o polovicu mladšie dámy. Dita na svojej postave a svojom zdraví usiľovne pracuje. Aktívne sa venuje športu, cvičí pilates, zdravo sa stravuje. V svojej novej knihe Vaše znamienko krásy predstavuje recept na fantastický zelený smoothie, ktorý používa pre dennú dávku vitamínov a živín. Smoothie skvelo chutí a nabije vás energiou na celý deň - vyskúšané! 

 Dita Von Teese

Budeme potrebovať:

150 - 200 ml vody

2 šálky baby špenátu alebo kapusty

1 šálok šalátu

1 jablko alebo hruška

1/2 banánu

1 PL citrónovej šťavy

Zelený smoothie

Postup:

Zeleninu s vodou dáme do výkonného mixéru (odporúčam naozaj mixér určený na výrobu smoothie), mixujeme, pridáme ovocie a citrónovú šťavu, mixujte dohladka. Mne sa osvedčilo do pohára Nutribulletu najskôr dať ovocie, potom zeleninu a vodu. Ovocie svojou váhou stláča šalát na ostrie mixéra, do minúty mám hotovo. Z tohto množsva je asi 700ml   smoothie, ktoré si rozdelím na dve dávky, jednu ráno a jednu doobeda. Ak vás odrádza zelená farba a množstvo zeleniny, nebojte sa a ochutnajte. Chutí fantasticky! 

Hero Image: Pixabay.com

Zdroj: Dita - Pinterest.com

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.