Móda

Festivalová pohodička

Festivalová pohodička

Leto je známe festivalmi a rôznymi koncertami pod holým nebom. Ak aj vy máte radi tento druh zábavy, určite by ste mali navštíviť tento rok aspoň jeden, ktorý sa koná u nás, na Slovensku. Síce sme malý štát, no festivalmi sa môžeme chváliť!

Čarovné Toskánsko

Čarovné Toskánsko

Toskánsko je miestom, ktoré chce navštíviť mnoho turistov. Nie je sa ani čomu čudovať. Atmosféra, ktorú vyžaruje je jednoducho neprehliadnuteľná. Nádherné západy slnka, romantické prechádzky či začiatok dňa sa v Toskánsku deje úplne inak, ako na iných miestach na Zemi. 

Pin-up diva na pláži

Pin-up diva na pláži

Máte radi retro módu? Ak áno, určite si zamilujete aj takzvané "pin-up" plavky, ktoré sa vrátili z minulého storočia! Niektoré kúsky nevymreli v minulosti navždy. Jednoducho sa stratili, aby sa mohli po niekoľkých rokoch vrátiť späť!

Bosonožky

Bosonožky

Viete, ktorý druh obuvi je najlepší na leto? Práve zaujímavé sandále a šľapky, ktoré sú v dnešnej dobe stále populárnejšie a populárnejšie! Neexistuje asi žiadna celebrita, ktorá by na svoju sociálnu sieť nezavesila nejaký príspevok alebo fotku s novými ozdobami, ktoré si kúpila na nohy. A ako ste na tom vy? Máte už tie svoje "bosonožky" kúpené?

MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017

MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017

Pokračovanie módnych aktivít ateliéru MIKLOSKO v rámci dvadsiateho výročia sa nesústredí iba na hlavné, veľké kolekcie. Po predstavení trendov na sezónu jar-leto 2017 predviedol Fero Mikloško svoju menšiu, o to však špeciálnejšiu líniu inšpirovanú dizajnom a štýlom značky RENAULT, venovanú jej najnovšiemu modelu - prémiovému SUV KOLEOS. 

Opäť je tu sieťovka!

Opäť je tu sieťovka!

Legendárna sieťovka oslávila 90 rokov a stal sa z nej módny HIT! Sieťovanie je jedna z najstarších textilných techník, ktoré pôvodne slúžili na výrobu rybárskych a loveckých sietí. Je to spôsob viazania textilu z jednej nite, pri ktorom sa jednotlivé oká zachytávajú uzlíkom o oká v predchádzajúcom rade. Tým vlastne vzniká sieťovina – prelamovaný textil so štvorcovými alebo obdĺžnikovým  okami. 

Farba roka Greenery v letnom šatníku

Farba roka Greenery v letnom šatníku

Každý rok prichádzajú rôzne trendy v oblasti módy či kozmetiky. Rovnako je každý rok aj nová farba, ktorá diktuje ďalšie kúsky do módnych kúskov a líčenia. Minulý rok to boli dokonca dve farby – pastelová modrá a ružová. Tento rok sa dostala na prvé miesto zelená farba s názvom Greenery. 

Inšpirácia: Chiara Ferragni - talianska modelka a fashion bloggerka

Inšpirácia: Chiara Ferragni - talianska modelka a fashion bloggerka

Táto sympatická talianka sa narodila v roku 1987 v Cremone v znamení býka. Po ukončení strednej školy ju prijali na Univerzitu Bocconi v Miláne, kde začala byť známa vďaka jej aktivitám v oblasti módy. Momentálne pracuje ako modelka a fashion bloggerka.

Plavkový špeciál

Plavkový špeciál

Každý rok prichádza do pozornosti iný trend. Či už je to v oblečení, ktoré nosíme klasicky do práce a školy, alebo sú to plavky, ktoré vytiahneme iba párkrát ročne. Vždy by ste si však mali uvedomiť to, aké si kupujete, pretože aj keď ich máte na sebe len niekoľkokrát do roka, mali by vám sedieť a podčiarknuť vašu postavu. 

Ľudové motívy sú IN a nepatria len na kroje!

Ľudové motívy sú IN a nepatria len na kroje!

Neviem, či ste si to všimli, ale objavil sa na Slovensku nový trend. Preniesol sa i do módy a je inšpirovaný ľudovými motívmi. A že je Slovensko bohaté na rôzne ľudové vzory, o tom svedčí množstvo produktov využívajúcich danú tematiku. Čoraz viac začínajú byť populárne rôzne druhy oblečenia s potlačou, výšivkou či vzormi s ľudovou tematikou. I medzi ľuďmi nezaoberajúcimi sa folklórom.  Akosi sa začíname hlásiť ku svojim „koreňom“. Spojenie tradície a aktuálnych trendov sa ukazuje ako úspešné.

Crop topy sú stále IN!

Crop topy sú stále IN!

Krátke tričká, ktorá siahajú nad pupok boli IN niekoľko rokov po sebe. Dievčatá ich veľmi radi nosili, pretože v nich vyzerali štýlovo, sexi a trendy. Nemusíte sa báť, pretože krátke tričká, v ktorých odhalíte svoje bruško, na ktorom ste tvrdo makali prichádzajú aj tento rok a to vo veľkom štýle!

Ako nosiť maxi šaty?

Ako nosiť maxi šaty?

Maxi šaty patria medzi trendy kúsky, ktoré vám nesmú chýbať počas leta. Sú príjemné na nosenie, zakryjú zbytočné nedokonalosti a najmä, nebude vám v nich teplo. Nájsť však perfektné maxi šaty, ktoré vám budú sedieť je niekedy naozaj veľmi ťažké. Trend týchto šiat sa začal objavovať už pred niekoľkými rokmi, kedy ste ho mohli uvidieť nielen na módnych prehliadkach, ale aj na plážach a pri mori. Piští vám srdce po krásnych maxi šatách, ktoré vám budú sedieť a jemne sa vám budú ovíjať okolo tela. 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.