Móda

Ako správne nosiť šál či šatku?

Ako správne nosiť šál či šatku?

Momentálne aktuálna téma, hoci Babie leto prinieslo pár krásnych slnečných dní. Nepochybne sa vám tieto tipy, do ďalších mrazivých a upršaný dní zídu. Okrem toho, že zahrejú, dokážu skvele oživiť nejeden outfit. Stačí sa len naučiť rôzne spôsoby, ako ich uviazať. Nemusíte pritom ihneď bežať do obchodného centra. Nepochybne máte nejaký doma vy alebo vaši príbuzní. 

Topánky do nepohody

Topánky do nepohody

Spolu s jeseňou prichádza aj chladnejšie počasie, ktoré si vyžaduje naozaj dobré topánky. Lodičky by ste mali nechať bokom, pretože vám v nich bude zima a v daždi si s nimi len ťažko poradíte. Stavte na pohodlné a teplé topánky, ktoré vás ochránia pred zlým počasím.

Ako by mala vyzerať top asistentka?

Ako by mala vyzerať top asistentka?

Pracujete ako asistentka, no neviete, čo na seba? Dnes vám poradíme, aké kúsky by ste si mali na seba obliecť, aby ste vyzerali čo najlepšie a elegantne. Táto práca si totižto vyžaduje nielen dobre zvolené oblečenie, ale aj eleganciu, na ktorú mnohí zabúdajú.

V móde túto jeseň vládne červená!

V móde túto jeseň vládne červená!

Informujú o tom, všetky módne časopisy. Poukazujú na to, že všetky veľké módne značky siahajú práve po tejto farbe, a to vo všetkých odtieňoch od krvavo červenej po rubínovú. Okrem toho je mimoriadne sexi, výrazná a odvážna. Určite budeš v tejto farbe neprehliadnuteľná. 

V čom zaujať na jeseň?

V čom zaujať na jeseň?

Chcete vedieť, čo je túto jeseň IN, aby ste sa dobre obliekli? Určite si prečítajte náš článok, v ktorom vám poradíme, ktoré kúsky by ste si mali určite zakúpiť, a ktoré radšej nechať v obchode alebo v šatníku, zahrabané hlboko pod ostatnými vecami.

Pančuchy a ponožky

Pančuchy a ponožky

Chcete ostať v teple počas celého sychravého a studeného počasia? Určite stavte na pančuchy či vyššie ponožky, ktoré vám ochránia dôležité partie. Vyhnete sa tak bolesti kĺbov a svalov alebo aj nachladnutiu a chorobe. 

Farby lístia v móde

Farby lístia v móde

Jeseň je už oficiálne tu. Nasvedčujú tomu nielen zafarbené listy, ktoré padajú zo stromov, ale aj dátum v kalendároch, čoraz väčšia zima a tma ráno. Práve preto je najlepší čas na zmenu šatníka. Viete, čo letí túto jesennú sezónu? 

Slávnostné znovuotvorenie Hublot boutique v Bratislave

Slávnostné znovuotvorenie Hublot boutique v Bratislave

Pri príležitosti slávnostného znovuotvorenia bratislavského butiku HUBLOT v majestátnych priestoroch legendárneho hotela Radisson Blu Carlton, zahaleného v tento večer do ružovej farby, predstavila značka svoju novú ambasádorku, modelku a úspešnú slovenskú podnikateľku Romanu Škamlovú.  

Festivalová pohodička

Festivalová pohodička

Leto je známe festivalmi a rôznymi koncertami pod holým nebom. Ak aj vy máte radi tento druh zábavy, určite by ste mali navštíviť tento rok aspoň jeden, ktorý sa koná u nás, na Slovensku. Síce sme malý štát, no festivalmi sa môžeme chváliť!

Čarovné Toskánsko

Čarovné Toskánsko

Toskánsko je miestom, ktoré chce navštíviť mnoho turistov. Nie je sa ani čomu čudovať. Atmosféra, ktorú vyžaruje je jednoducho neprehliadnuteľná. Nádherné západy slnka, romantické prechádzky či začiatok dňa sa v Toskánsku deje úplne inak, ako na iných miestach na Zemi. 

Pin-up diva na pláži

Pin-up diva na pláži

Máte radi retro módu? Ak áno, určite si zamilujete aj takzvané "pin-up" plavky, ktoré sa vrátili z minulého storočia! Niektoré kúsky nevymreli v minulosti navždy. Jednoducho sa stratili, aby sa mohli po niekoľkých rokoch vrátiť späť!

Bosonožky

Bosonožky

Viete, ktorý druh obuvi je najlepší na leto? Práve zaujímavé sandále a šľapky, ktoré sú v dnešnej dobe stále populárnejšie a populárnejšie! Neexistuje asi žiadna celebrita, ktorá by na svoju sociálnu sieť nezavesila nejaký príspevok alebo fotku s novými ozdobami, ktoré si kúpila na nohy. A ako ste na tom vy? Máte už tie svoje "bosonožky" kúpené?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.