MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017
28. 6. 2017 | PR servis

MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017

Pokračovanie módnych aktivít ateliéru MIKLOSKO v rámci dvadsiateho výročia sa nesústredí iba na hlavné, veľké kolekcie. Po predstavení trendov na sezónu jar-leto 2017 predviedol Fero Mikloško svoju menšiu, o to však špeciálnejšiu líniu inšpirovanú dizajnom a štýlom značky RENAULT, venovanú jej najnovšiemu modelu - prémiovému SUV KOLEOS. 

Uvedenie sa tentokrát presunulo z Bratislavy do športovo ladeného, ale zároveň štýlového prostredia areálu X-Bionic Sphere v Šamoríne.  

“Vychádzal som predovšetkým z vlastných predstáv o letnej elegancii a prvkov typických pre moju tvorbu - zmyselnosť, rafinovanosť a ženskosť. K tomu sa pridalo farebné spektrum dúhy, ako osviežujúca paleta reprezentujúca spojenie mojej tvorby a francúzskeho dizajnu RENAULT“. Keďže estetika dizajnu auta je pre mňa nemenej dôležitá ako módny vkus, prirodzene si vyberám podľa vzhľadu a následne ďalších parametrov. Veď automobily rovnako podliehajú trendom a majú vlastný, charakteristický štýl.“ Fero Mikloško 

Farby kolekcie MIKLOSKO leto 2017 akoby priamo vychádzajú zo spomínanej dúhy – odtiene žltej, zelenej, červenej a modrej. K nim sa pridáva originálna RENAULT kombinácia Black Améthyste, synonymum línie INITIALE PARIS a spojenie všetkých farieb v úvodnom modely. Materiálová skladba v podobe zmesového šifónu a tylu vyšívaného veľkými lesklými aplikáciami podčiarkla éterickú atmosféru modelov. Dámska spodná bielizeň opäť vytvorená na mieru z elastickej zmesovej čipky a hladkej lycri v decentnej telovej farbe rafinovane korešpondovala s transparentnosťou šiat. Spoločne 12 outfitov stelesňuje dizajnérovu víziu módnej prepracovanosti, ležérnej elegancie a neodolateľného pôvabu.  

 „Nový Renault KOLEOS odzrkadľuje francúzsky dizajn, eleganciu a osobitosť. Tento model je jednoducho sexi! Všimnete si ho v dave ihneď. Zaujme tak isto, ako jedinečná tvorba Fera Mikloška. Teší ma, že človek, ktorý vie oceniť krásu a kvalitu si vybral Nový Renault KOLEOS nielen ako inšpiráciu pre tvorbu. Fero Mikloško je jedným z prvých majiteľov tohto prémiového SUV na Slovensku. Pre mňa ako zástupcu značky Renault je potešením, že sa začína ďalšia etapa spojenia značiek Renault a MIKLOSKO.“       

Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko 

Kolekcia oblečenia MIKLOSKO je dostupná v Ateliéri MIKLOSKO.

Dámska obuv je súčasťou ponuky www.topankovo.sk. 

Foto: Dominik Babušík

Styling: Fero Mikloško

Líčenie: Miriam Úradníčková / CLINIQUE

Vlasy: Martin Polák 

 EXKLUZÍVNY PARTNER  RENAULT Slovensko 

Fotogaléria k článku

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.