O stránke

Ako to začalo?

V roku 2005 som pracovala vo veľkej IT spoločnosti a zatúžila som spoznať niečo iné. Ako žena som sa vo svete technológií necítila dobre. Chcela som robiť so ženami a pre ženy. Oslovila som vtedy kozmetickú poradkyňu Mary Kay, podpísala som hneď zmluvu o spolupráci a na druhý deň ráno som sa zúčastnila na veľkom školení pre vizážistov. Bolo to pre mňa niečo fascinujúce a veľkolepé. Popri práci som sa teda stala kozmetickou poradkyňou. Naučila som sa veľa nie len o vizáži a starostlivosti o pleť, zákaznický servis a obchod, ale i o sebe samej, mojich strachoch, limitoch i talentoch. Pochopila som, že toto je pre mňa CESTOU.

Prečo Nádherná?

V lete 2005 som sa dostala na výlet do Vrchotových Janovic, kde som spoznala príbeh charismatickej a silnej ženy, poslednej českej baronky, Sidonie Nádhernej. Jej príbeh ma očaril. Raz som čítala v jednom magazíne motivačný príbeh o internetovom obchode s kozmetikou www.krasna.cz. (Dnes už tento pôvodný web neexistuje.) Veľmi sa mi to páčilo. No veď i ja robím s kozmetikou, tak si vymyslím niečo podobné - krásna už je, tak čo napríklad - nádherná? Áno, hneď som vedela, že to je ONO. Nie len pre to posolstvo, ale zároveň slovo Nádherná nieslo symboliku i mojej obľúbenej baronky, silnej a inšpirujúcej ženy, Femme fatale mnohých umelcov, maliarov i spisovateľov. Nádherná bola múzou - a toto posolstvo som chcela odovzdávať ďalej všetkým ženám.

V roku 2006 som si teda zaregistrovala doménu www.nadherna.sk, a vznikla prvá webová stránka, kde som propagovala svoje služby kozmetickej poradkyne. 

Nádherná.sk ako štúdio 

V roku 2010 prišlo kľúčové stretnutie s Jankou - Joanah.  Spojili sme vtedy svoje vízie, predstavy, plány a sny, a 22. 2. 2010 prvýkrát sa objavila na internete stránka nášho štúdia Nádherná. :-) V roku 2013 sa ku nám pridala ešte Zuzanah, ktorá sa špecializuje na telové sviečky a harmonizačné obrázky. 

Nádherná.sk dnes

Rokom 2016 vstupuje Nádherná.sk do novej éry. Stáva sa informačným a vzdelávacím portálom (nielen) pre ženy.  Zameriavame sa na kľúčové oblasti Krása a móda, Zdravie a výživa, Osobný rozvoj a Prosperita. Tiež nezabúdame na kategórie pre tvorivých  a celostnú harmonizáciu ženského tela a duše. Zakladáme si na kvalite. Informujeme vás tiež o tématických kurzoch a podujatiach, či už vlastných, alebo našich overených partnerov.

Aktivity štúdia odteraz nájdete pod www.jonanah.sk. Všetko o sviečkovaní a harmonizačných obrázkoch náhjdete na www.svieckovanie.sk

V prípade záujmu o spoluprácu s Nádherná.sk  alebo inzerciu ma kontaktujte na info@nadherna.sk. Som otvorená novým nápadom a myšlienkam. :-)

Za celý redakčný tým vám želám veľa Nádherných chvíľ s nami. :)

Bohumila Ďurišová

Príhovor k roku 2017

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.