Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
30. 5. 2017 | Zuzana

Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči

Solfeggio frekvencie boli už v staroveku súčasťou gregoriánskych chorálov. Však v priebehu dejín sa zmienky o magických liečivých tónoch záhadne vytratili spolu s partitúrami. Zrejme sa nikdo nemal dozvedieť o liečebnej sile týchto spevov. Solfeggio frekvencie prenikajú hlboko do podvedomia a dokážu veľmi účinne podporovať liečenie a transformáciu. Pôvodná stupnica sa skladala zo šiestich základných tónov.

396 Hz – oslobodenie od pocitov viny a strachu, realizácia cieľov

Táto frekvencia dokáže očisťovať od negatívnych emócií viny a strachu, ktoré nám bránia v realizácii našich cieľov. Uľahčuje dosiahnutie našich prianí tou najrýchlejšou a najjednoduchšou cestou. Používa sa tiež pri energetickej práci s prvou čakrou.

417 Hz – tvorivosť, uľahčenie zmien

Táto frekvencia pomáha rozvíjať prirodzenú tvorivosť, podporuje našu kreativitu. Má schopnosť rušiť negatívne zážitky z minulosti a tým uľahčuje priebeh životných zmien. Súvisí s druhou čakrou.

528 Hz – láska, zázraky, oprava DNA

Táto frekvencia lásky má silu opraviť poškodenú genetickú informáciu. Otvára srdce láske a nastoluje hlboký vnútorný mier. Pomáha človeka približovať k duchovnému osvieteniu. Súvisí s treťou čakrou.

639 Hz – vzťahy, porozumenie, tolerancia

Tieto zvuky umožňujú vytvorenie harmonických medziľudských vzťahov. Táto frekvencia na úrovni bunky podporuje komunikáciu s okolím, aktivuje porozumenie, toleranciu a lásku. Pri enegretickej práci sa používa v súvislosti so štvrtou čakrou.

741 Hz – čistota, riešenie, stabilita

Tento inšpiračný tón motivuje k zdravému spôsobu života a očisťuje telo od toxínov. Aplikuje sa pri rôznych infekciách. Používa sa pri energetickej práci s piatou čakrou.

852 Hz – intuícia

Podporuje našu intuíciu. Používa sa pri meditáciách, pri práci s podvedomím. Otvára prístup ku komunikácii s vesmírom. Táto frekvencia je schopná bunky transformovať na vyššiu úroveň. Používa sa pri práci so šiestou čakrou. Podporuje pocit lásky bez podmienok.

Vibrácie sú základom hmoty vo vesmíre a zvuk má neviditeľnú tvorivú silu. Skúste preto rozvibrovať svoje telo harmonizačnými tónmi a prispieť tak ku zlepšeniu celkovej kvality svojho života. Jednoducho sa nalaďte na tú správnu pozitívnu vlnu. :)

Túto hudbu si môžete vypočuť napríklad aj tu:

Ilustračné foto: Pixabay.com

Ďalšie články od autorky Zuzana

Niekedy nemusíme ani nič povedať, prezradí nás reč tela
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie IV
Chcem sa zmeniť, ale to by znamenalo, že už nebudem taká, akú ma chcú mať
Príležitosť k romantike aj ľahká cesta k erotike. A čo budete robiť na Valentína Vy?
Rany osudu sa hoja nielen časom. Pennebakerova terapia písaním pomáha prekonať depresiu.
Perfektný plesový účes hotový za päť minút!
Začiatok nového roka bez chorobného odkladania vecí
Cvičme v rytme zábavy - bungee workout

Ďalšie články na podobné témy

Rýchle a chutné recepty pre jesennú barbecue party
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Nosenie venušiných guličiek - športová aktivita, do ktorej sa jednoducho zamilujete
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť
Babka bylinkárka: bylinky na A
Nedarí sa vám otehotnieť? Vyskúšajte prírodnú liečbu
Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.