Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči
30. 5. 2017 | Zuzana

Solfeggio frekvencie, hudba ktorá lieči

Solfeggio frekvencie boli už v staroveku súčasťou gregoriánskych chorálov. Však v priebehu dejín sa zmienky o magických liečivých tónoch záhadne vytratili spolu s partitúrami. Zrejme sa nikdo nemal dozvedieť o liečebnej sile týchto spevov. Solfeggio frekvencie prenikajú hlboko do podvedomia a dokážu veľmi účinne podporovať liečenie a transformáciu. Pôvodná stupnica sa skladala zo šiestich základných tónov.

396 Hz – oslobodenie od pocitov viny a strachu, realizácia cieľov

Táto frekvencia dokáže očisťovať od negatívnych emócií viny a strachu, ktoré nám bránia v realizácii našich cieľov. Uľahčuje dosiahnutie našich prianí tou najrýchlejšou a najjednoduchšou cestou. Používa sa tiež pri energetickej práci s prvou čakrou.

417 Hz – tvorivosť, uľahčenie zmien

Táto frekvencia pomáha rozvíjať prirodzenú tvorivosť, podporuje našu kreativitu. Má schopnosť rušiť negatívne zážitky z minulosti a tým uľahčuje priebeh životných zmien. Súvisí s druhou čakrou.

528 Hz – láska, zázraky, oprava DNA

Táto frekvencia lásky má silu opraviť poškodenú genetickú informáciu. Otvára srdce láske a nastoluje hlboký vnútorný mier. Pomáha človeka približovať k duchovnému osvieteniu. Súvisí s treťou čakrou.

639 Hz – vzťahy, porozumenie, tolerancia

Tieto zvuky umožňujú vytvorenie harmonických medziľudských vzťahov. Táto frekvencia na úrovni bunky podporuje komunikáciu s okolím, aktivuje porozumenie, toleranciu a lásku. Pri enegretickej práci sa používa v súvislosti so štvrtou čakrou.

741 Hz – čistota, riešenie, stabilita

Tento inšpiračný tón motivuje k zdravému spôsobu života a očisťuje telo od toxínov. Aplikuje sa pri rôznych infekciách. Používa sa pri energetickej práci s piatou čakrou.

852 Hz – intuícia

Podporuje našu intuíciu. Používa sa pri meditáciách, pri práci s podvedomím. Otvára prístup ku komunikácii s vesmírom. Táto frekvencia je schopná bunky transformovať na vyššiu úroveň. Používa sa pri práci so šiestou čakrou. Podporuje pocit lásky bez podmienok.

Vibrácie sú základom hmoty vo vesmíre a zvuk má neviditeľnú tvorivú silu. Skúste preto rozvibrovať svoje telo harmonizačnými tónmi a prispieť tak ku zlepšeniu celkovej kvality svojho života. Jednoducho sa nalaďte na tú správnu pozitívnu vlnu. :)

Túto hudbu si môžete vypočuť napríklad aj tu:

Ilustračné foto: Pixabay.com

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.