3 tipy ako správne vybrať náramky
5. 4. 2021 | PR Servis

3 tipy ako správne vybrať náramky

I keď sa zdá, že vybrať náramok je jednoduché, nemusí tomu tak byť vždy. A to najmä vtedy, ak kupujete náramok pre niekoho iného. Častokrát je ťažké rozhodnúť aj vtedy, ak je určený pre vás. Aby ste zvolili vhodný štýl, materiál aj veľkosť, poradíme vám, ako pri výbere postupovať.

Podľa štýlu obliekania

Náramok je doplnok, ktorý dokáže jedinečným spôsobom oživiť celý outfit. Jeho vzhľad by preto mal byť v súlade so štýlom ostatného oblečenia.

Elegantné náramky

Jemné prevedenie a elegancia, ktorá sa spája s dobrým vkusom — to sú retiazkové náramky s príveskami. Môžete si ich dať k formálnemu oblečeniu do práce či na oficiálne spoločenské udalosti. Výborne budú vyzerať tiež s nohavicami a pekným topom, ktoré radi nosíte do mesta a na posedenie s priateľmi.

Moderný aj športový vzhľad na každý deň

Patríte k tým, ktorí nedajú dopustiť na športový štýl obliekania? Alebo vás oslovil mestský štýl? K módnemu vzhľadu neoddeliteľne patria šnúrkové náramky. Môžete ich pokojne skombinovať s mikinou, rifľami aj kraťasmi a ľahkým tielkom na leto. Dobre budú vyzerať tiež v kombinácii s oversize tričkom alebo bundou.

Na dizajne záleží

Retiazkové náramky si môžete vybrať v prevedení z čistého striebra alebo striebra pozláteného 24 karátovým zlatom s rôznymi príveskami. Tu sa riaďte najmä svojím vkusom. Ak náramok kupujete ako darček, môžete vyberať podľa osobnosti alebo záľub obdarovaného. Bude sa mu viac páčiť srdiečko, štvorlístok alebo nenápadný krížik? Variabilita dizajnov ponúka možnosti aj pre tých, ktorí by chceli vyjadriť svoju lásku k zvieratám príveskom psíka alebo nežnej labky. Bohatá ponuka príveskov je k dispozícii tiež pre šnúrkové náramky, ktoré môžete kúpiť v rôznych farbách.

Zvoľte správnu veľkosť

Šnúrkové aj retiazkové náramky umožňujú vybrať vhodnú veľkosť. Aby ste zistili, ktorú zvoliť, odmerajte si obvod vášho zápästia krajčírskym metrom alebo pomocou šnúrky. Meter alebo šnúrku obviňte okolo zápästia a výsledok v centimetroch určuje rozmery náramku.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ktoré zamestnania najviac škodia vašim zubom? Niektoré vás určite prekvapia!
Čo s prichádzajúcimi teplými dňami v okolí Banskej Štiavnice?
Tipy pre jarné upratovanie a výzdobu v záhrade
Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?
Ako nosiť dámske tenisky
Pohodlie a kvalita v jednoduchom dizajne
6 tipov, ako na rekonštrukciu okolia domu
Sesterstvo v znamení kolekcie SISTERHOOD: Je veľmi dôležité, aby sme sa ako ženy podporovali v našich snoch

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Topánky do nepohody
Ako byť krásna a trendy zároveň
Kabelkové top trendy pre jar a leto 2022 Na ktoré si trúfate?
Topánky na vysokom podpätku – ako nájsť ten najpohodlnejší pár?
Bláznivé módne tipy na tento rok
Pozrite si tie najštýlovejšie mikiny MEDICINE
Ako sa obliecť na stretnutie s kamarátkou?