4 tipy na hračky pre deti vyrobené z dreva
25. 7. 2022 | PR Servis

4 tipy na hračky pre deti vyrobené z dreva

Máte doma nový prírastok a riešite, aké hračky mu budete kupovať? Možno ste si to ešte nestihli uvedomiť, no pripravte sa na to, že každý sviatok vášho dieťaťa budú k vám chodiť starí rodičia a blízky s hračkami od výmyslu sveta.

Aby ste sa vyhli pravidelnému noseniu darčekov v podobe hračiek, ktoré neskôr prekročia povolenú hranicu, ktorú ste si určili, máme pre vás nápad na tipy na hračky, ktoré vaše deti ocenia a zároveň ich neomrzia. Drevené hračky pre deti sú totižto jednými z najobľúbenejších na trhu. Vynikajú nie len svojím originálnym vzhľadom, ale aj odolnosťou voči poškodeniu a trvácnosťou. Aké tipy hračiek potešia chlapcov aj dievčatá?

1. Drevená kuchynka alebo chlapčenská dielňa

Malé dievčatká sa odjakživa radi hrajú na starostlivé maminky v domácnosti. Jednou z obľúbených aktivít je aj varenie a pečenie. Drevená kuchynka pre dievčatá to umožní vďaka funkciám, ktoré sú na vlas rovnaké s tou ozajstnou. Kuchynky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktoré je odolné voči poškodeniu a bezpečné pre deti. Kuchynka sa stane najobľúbenejšou hračkou, ktorá dievčatko neomrzí ani v školskom veku.

Pokiaľ hľadáte niečo pre chlapca, ktorý rád trávi čas s otcom kutilom v dielni, vyberte mu chlapčenskú dielňu, ktorá bude preňho ideálnym darčekom. Dielňa obsahuje náradie ako skrutky, kladivo, pílky a rôzne ďalšie náradie, s ktorým pôjde každá práca od ruky. Vyberte si detskú pracovnú dielňu s kompletnou výbavou, alebo náradie v kufríku

2. Hojdací koník

Mnoho rodičov si spája detstvo s hojdacím koníkom, ktorý je snom každého dieťaťa. Drevené hojdacie koníky majú svoje čaro a štýl, ktorý pritiahne nejedno zvedavé očko. Je jedno, či máte doma chlapca alebo dievča, hojdací koník poteší obe pohlavia. Koníky sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov, bezpečných pre deti. Hojdacie koníky budú obľúbenou hračkou pre všetky deti.

3. Tabuľa na kreslenie

Máte doma umelecké duše, ktoré radi kreslia? V tom prípade im do izby vložte tabule na kreslenie a pozorujte ako sa vo vašich deťoch prebudí umelecký duch. Tabule na kreslenie sú vynikajúcim darčekom pre malé ratolesti aj školákov. Vybrať si môžete tabule s kriedou alebo fixkou, ktoré si obľúbia chlapci aj dievčatá.

4. Spoločenské hry

Drevená spoločenská hra je jedným z najobľúbenejších darčekov pre malých aj veľkých. Ide o hru pri ktorej sa zabaví celá rodina. Spoločenské hry ako Človeče, nehnevaj sa, Dostihy či Šachy sú hrami, ktoré vyplnia voľný čas s rodinou.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Pečiatky na textil alebo nažehľovacie menovky? ❘ mamachick.sk
Ako neminúť majetok na detské oblečenie?
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Kedy je ten spávny čas začať s vreckovým pre deti? Čo by nemalo chýbať v detskej peňaženke?
Tréning budúceho prváčika – čo ešte stihnete do konca prázdnin?
Keď koža Vášho bábätka volá o pomoc
Tipy na originálne darčeky pre deti, ktoré vám len tak nenapadnú
Bezpečnosti na cestách s deťmi - na čo myslieť pri výbere autosedačky?