5 seriálov na dlhé zimné večery
25. 11. 2018 | Paťka

5 seriálov na dlhé zimné večery

Stmieva sa už oveľa skôr a noci sa akoby predĺžili. Vonku je chladno, hmla, prší alebo sneží. Co teď? No Deli si nedáme. Z tej by sme akurát tak pribrali a priberaciu sezónu predsa nechceme začať už na konci novembra. Večer si môžeme spríjemniť dobrou knihou alebo seriálom.

Niektoré seriály vás jednoducho tak pohltia, že budete schopné pozrieť si aj štyri epizódy za sebou.

Sex v meste

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Pozerali ste ho však od úplného začiatku? Nie? Možno práve nastal čas pozrieť si ho znova! Pozerajte sa na štvoricu kamarátok, ktoré si užívajú svoj život v New Yorku a nadväzujú nové vzťahy. Chvíľkami sa možno pozastavíte nad ich oblečením, no najmä telefóny v prvje časti vám dvihnú náladu. Áno, správne, telefóny. Keďže seriál už má niekoľko rokov, keď si chcú hlavné hrdinky zavolať v bare, musia ísť priamo na bar, vytočiť telefónne číslo a volať.

480_1543137540.jpg

The Bold Type

Obdodná verzia Sexu v meste. The Bold Type je akousi novšou verziou, ktorá samozrejme nie je až taká, ostrá, ako originál. Tento seriál je o troch kamarátkach, ktoré pracujú v redakcii módneho časopisu pre ženy. Každá si vo svojom živote prechádza šťastnými aj tažkými chvíľami, no spoločne vždy všetko prekonajú.

a1cxkdlzdyl-ri_1543137469.jpg

Mistress – Milenky

Seriál Milenky, nie tá slovenská verzia, má až 4 série. Je však dosť možné, že všetky série doslova zhltnete do 2 týždňov. Seriál je plný vášne, lásky, zrady ale je najmä o nepretrhnuteľnom priateľstve žien, ktoré majú naozaj komplikované životy. Priam ideláne pre ženy, no nie? V každej epizóde sa máte na čo tešiť.

636-463881-mstr-mistresses-et-b-t2-t1_1543137576.jpg

Devious Maids – Prefíkané slúžky

Snáď zapletenejší seriál neexistuje. V tomto seriáli vás opäť čaká dávka vášne, napätia, zopár vrážd, klamstvá, intrigy a všetko to, čo má mať správny ženský seriál. So zatajeným dychom budete sledovať každú sekundu epizódy. Alebo snáď nie ste zvedavé, čím si prechádzajú slúžky v bohatých rodinách v Beverly Hills?

deviousmaids3_1543137692.jpg

Young and Hungry – Mladí a hladní

Zábavná komédia, ktorá vám dvihne náladu. Americký seriál Young and Hungry je o mladej blogerke, ktorú si najal americký, mladý, bohatý podnikateľ. Všetko ide samozrejme tak ako má. Novú kuchárku najskôr nechce prijať jeho osobný asistent do kolektívu, no neskôr si na ňu zvykne. Čo čert nechcel, mladá kuchárka sa do svojho šéfa zamiluje a snaží sa dávať mu to najavo. Podarí sa jej to v konkurencii mnohých dievčat, ktoré so sebou nosí domov?

e63bdf26-52ce-4382-8ddc-1d39c2ab365e_1543137545.jpg

Ilustračné foto: Pixabay.com, internet

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť
Rande po rokoch? Prečo nie?
Tip na tento týždeň: Biele tričko štyrikrát inak
5 tipov ako ušetriť pár eur: toto musíte skúsiť!
Tipy a triky pre dokonalé kysnuté cesto
Kokosový vs. olivový olej. Ktorý je lepší?
Ako na uskladňovanie vašich dobrôt v mrazničke?
Tieto pečené krídelká chutia lepšie ako z reštaurácie!

Ďalšie články na podobné témy

Vianočné nákupy na poslednú chvíľu. Ako na to?
Tipy ako stráviť jesenné dni
Vianoce v Španielsku
Sama na Vianoce - ako prežiť sviatky pokoja aj keď ste sama
Vianoce vedia byť aj čarovné a plné magických rituálov. Poďme v tento sviatočný čas trochu čarovať.
Ako prežiť Vianoce v pokoji, aj keď ich nemám rada
Novoročné oslavy po španielsky
Porcie od t: by tetesept: dokonalý darček!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.