Ak si ešte chcete užiť letné teploty, cíťte sa pritom sebavedomo
27. 8. 2021 | PR Servis

Ak si ešte chcete užiť letné teploty, cíťte sa pritom sebavedomo

Leto sa síce nezadržateľne blíži ku svojmu koncu, čo nám pripomínajú aj častejšie sa opakujúce chladnejšie rána, avšak to neznamená, že už nevyužijete letné oblečenie. Plavky môžete predsa využívať celoročne v našich aquaparkoch alebo ak ujdete pred chladnejším počasím niekam do exotiky.

Ani dokonalá postava ešte nezaručuje, že akékoľvek plavky budú tie pravé

Dámske plavky sú pritom niečo, čoho sa nemusíte báť ani keď na svojej postave vidíte nejaké chyby. Stačí si vhodne vybrať také, ktoré budú dobre „ladiť“ s vašim typom postavy a zvýrazňovať vašu krásu.

Aj keď sa opak môže zdať pravdou ani ak sa pýšite ideálnou postavou, nemusíte to mať pri výbere plaviek úplne jednoduché. Ľahko sa totižto môže stať, že nevhodný strih plaviek bude vašu inak perfektnú postavu opticky deformovať a zvodné krivky budú razom fuč. A zrazu sa budú v spomínanom aquaparku muži otáčať za vašou kamarátkou, ktorá vám síce vašu postavu závidí, ale svojimi plavkami dokonale zakryla svoje nedostatky.

Letné šaty vás udržia v pohode a zároveň zakryjú nedostatky

To isté platí aj o výbere letných šiat. Pri nich by ste si mala momentálne dávať pozor hlavne nato, aby ste ich ešte stihla využiť. Ako sme však taktiež už spomínali, stále je tu možnosť „odskočiť“ si niekam do exotiky, kde si letné teploty užijete aj v neskorších mesiacoch.

Na druhej strane, nejaké to kilečko naviac vás pri výbere letných šiat trápiť nemusí, veď pod pojmom letné šaty si predsa predstavujeme voľnejšie vzdušné šaty, ktoré sa ani v tých najväčších horúčavách nebudú nepríjemne lepiť na vašu pokožku. Samozrejme to zároveň znamená, že nebudú tesne obopínať vaše telo ani na tých miestach, kde si to vyložene neželáte.

Či už si v nich užijete zvyšné teplé dni doma, alebo predsa len si vyrazíte za teplom niekam do zahraničia, vďaka ich priedušnosti a voľnému strihu sa budete cítiť nielen maximálne pohodlne, ale aj sebavedomo. A sebavedomá žena je predsa krásna žena.

Zdroj obrázka: Autor: Halay Alex / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Dušičky sa blížia. Nezabudnite na svojich zosnulých blízkych
Módna obuv jeseň/zima 2023/2024: Nové trendy
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Dettol sa znova spojil s Nadáciou Kvapka Nádeje. V boji pomáha napríklad štrnásťročnému Marekovi
Viete,kedy si môžete alebo musíte vymeniť vodičský preukaz?
Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom

Ďalšie články na podobné témy

Typy plaviek a ako si vybrať tie správne?
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018