Aké darčeky my ženy od partnerov najčastejšie vyžadujeme?
11. 3. 2020 | PR Servis

Aké darčeky my ženy od partnerov najčastejšie vyžadujeme?

Každá žena rada dostáva darčeky nielen na narodeniny, meniny, ale aj na výročie či len tak bez akéhokoľvek dôvodu. My ženy sme občas náročné a veľa mužov by to len potvrdilo. Viete ale aké darčeky ženy najčastejšie od svojich partnerov vyžadujú?

Kvety

Kvety sú univerzálnymi darčekmi na všetky možné príležitosti a ženám sa takéto darčeky páčia. Krásne kvety nikdy neomrzia romantické duše. Ak ale muži chcú trafiť do čierneho, musia vybrať obľúbené kvety svojej partnerky. Kvety musia byť krásne uviazané, nesmú byť zvädnuté a hlavne musia byť krásne naaranžované, aby dokázali potešiť. Vyberajte si preto overené kvetinárstvo, o ktorom viete, že robieva krásne kytice.

Donáška kvetov

Kvety sú pekným darčekom, ale čo tak neodovzdať kyticu do rúk partnerky priamo, ale jej ju nechať doviezť? Mnohé ženy veľmi túžia po tom, aby ich partner prekvapil donáškou kvetov na adresu, kde sa budú práve nachádzať. Mnohé ženy videli v romantických filmoch, že im ich partner poslal krásnu kyticu priamo do práce aj s romantickým vyznaním na lístku.Niet divu, že slovenské ženy chcú takýto darček tiež. Donáška kvetov je možná takmer vo všetkých kvetinárstvach, dokonca aj v tých internetových!

Luxusný šperk

Diamantové náušnice, Swarovski sety, ale aj iné šperky dokážu potešiť každú ženu, najmä však na narodeniny, výročie či narodenie dieťaťa. Každá žena túži mať luxusné šperky, ktorými sa bude môcť pochváliť v práci, ale aj medzi kamarátkami.

Spoločenské podujatie

Divadlo, kino, ale aj koncert obľúbenej hudobnej kapely – aj toto patrí medzi darčeky, ktoré si ženy želajú. Ak práve tieto riadky čítajú muži, odporúčame vám svoju milovanú prekvapiť práve takýmto darčekom. Šperky a kvety sú veľmi obľúbené, no keď k nim ešte pridáte aj nejaké spoločenské podujatie, zabodujete na 100%.

Zdroj obrázka:

Autor: Kamil Macniak / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Oslabená imunita: Ako sa vyhnúť neželaným problémom?
5 tipov ako zvládnuť návštevu bez problémov
Tipy pre e-shopy a ako zvládať fungovanie eshopu
Ako postupovať pri likvidácii firmy a pri jej výmaze z OR?
Viete komu sa dnes oplatí riešiť úrazové poistenie?
TIP Čistota bez kompromisov
Rok 2022 bude priať živnostníkom a rodinným firmám. Ženy zohrajú kľúčovú úlohu
Ako investovať úspory, aby nám zarábali?

Ďalšie články na podobné témy

3 tipy na originálne darčeky pre mužov
Máj mesiac lásky: čo ak nie ste na „zamilovanej vlne“?
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Oslávte Valentína doma a naservírujte si francúzsku kuchyňu
3 otázky, ktoré si o svojom vzťahu teraz určite neklaďte
Rande po rokoch? Prečo nie?
Pán Božský existuje. To len my nie sme ako Carrie
Blíži sa čas letných románikov, prežite ich naplno

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.