Akné sa dá vyliečiť aj bez mastičiek a chémie. Na trhu je revolučný prístroj Face - Up.
15. 12. 2017 | Zuzana

Akné sa dá vyliečiť aj bez mastičiek a chémie. Na trhu je revolučný prístroj Face - Up.

Akné nie je problém len násťročných. Veľa žien i mužov vie akné poriadne potrápiť aj po tridciatke. Poďme si na rovinu povedať, že sa nejedná o chorobu. Akné je symptóm. Príčina vzniku je ukrytá  kdesi hlbšie, najskôr niekde v našom podvedomí. Západná medicína je známa tým, že nelieči príčiny, ale odstraňuje symptómy. 

Z vlastných skúseností viem povedať, že najúčinnejšou chemickou zbraňou na akné bola antikoncepcia, no po vysadení sa akné opäť objavilo, bez ohľadu na môj vek. Hľadala som šetrnejšiu formu riešenia tohto problému a objavila som prístroj Face – Up. Neodstráni samotnú príčinu vzniku akné, ale vie bez chémie vyčistiť vašu pleť a tým vám vrátiť sebavedomie.

Čo je prístroj Face – Up?

Viac ako desať rokov trvalo českým vedcom vyvinúť tento prístroj. Dokáže urýchliť metabolizmus kožných buniek a pomáha zlepšovať vlastnosti kože. V princípe sa jedná o technológiu, ktorá kombinuje impulzné magnetické pole a impulzné svetelné pole s tepelným žiarením. Použitie je bezbolestné a príjemné. Stačí pleť ošetrovať desať minút, najlepšie dvakrát denne. Face - Up sa musí dotýkať pokožky. Stačí po tvári, alebo inej postihnutej časti pokožky prechádzať krúživými pohybmi. Môžete ho nechať pokojne pôsobiť na jednom mieste. Záleží na  stave vašej pleti. Prístroj je veľmi šetrný. Po aplikácii sa môže objaviť začervenanie v dôsledku tepelného pôsobenia. Prístroj sa používa na umytú pokožku. Procedúru zvládnete aj pri sledovaní seriálu. Výsledky sa dostavujú naozaj rýchlo, už po týždni sú viditeľné zmeny. Po každom ošetrení je dobré aplikovať krém. Prístroj sa odporúča používať až do úplného zmiznutia problému a potom stačí už iba preventívne. Kombinácia troch silových polí tlmí tvorbu kožného mazu, zrýchli hydratáciu pokožky, zvyšuje pružnosť a vyrovnáva nerovnosti pleti.

 img-20171206-143943_1513327130.jpg

K dostaniu je v štyroch farebných variantoch. Cena prístroja je 99 eúr. Ovládanie je jednoduché, stačí zapojiť do zásuvky a prístroj pomocou tlačidla zapnúť. Po spustení celá plocha určená na ošetrovanie pokožky bliká červeným svetlom. Po skončení procedúry ho jednoducho vypnete. Súčasťou balenia je aj praktické vrecúško na uschovanie.

Zlatým českým ručičkám môžeme iba poďakovať za túto inovatívnu technológiu a tešme sa na ich ďalší produkt. Pracujú totiž na vývoji podobného prístroja, ale tento krát na odstránenie celulitídy.

 img-20171206-144116-471_1513327132.jpg

Ilustračné foto: osobný archív, Pixabay.com

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Seriál duchovná numerológia: význam čísla 2
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Syndróm záchranára a túžba pomáhať svetu
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Seriál Duchovná numerológia: Vďaka alchýmii čísiel sa o sebe dozvieme viac
Detox pomocou empsomskej soli zaručene naštartuje váš lymfatický systém
Recepty na domáce iontové nápoje

Ďalšie články na podobné témy

Ako sa starať o pleť pred a počas spánku?
Všetko, čo potrebujete vedieť o skrášľujúcich olejoch
Konjacová špongia - krása z prírody
Aknózna pleť i pred 30-tkou?
Marocké zlato v podobe arganového oleja, dokonalá starostlivosť o pleť nie len v zime
Krásna i s akné! Hviezda Instagramu sa nebojí priznať boj s týmto ženským nepriateľom
4 chyby v starostlivosti o pleť počas zimy
Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!