Ako dosiahnuť domáci ideálny kúpeľ: praktické a lacné rady
29. 11. 2018 | PR Servis

Ako dosiahnuť domáci ideálny kúpeľ: praktické a lacné rady

Pracujte so svojou fantáziou a predstavte si dokonalý kúpeľ vo vani. Primerane horúca voda uvoľňuje svaly, bubliny z vane sú všade a zahaľujú vás ako sneh. Svetlá sa stlmia a vytvoria ambientnú žiaru, ktorá vás zahrieva zvnútra. Zhlboka sa nadýchnite a odhalíte vôňu, ktorá vyvoláva spomienky na tropické kvety a krištáľovo čistú morskú vodu. Upokojte svoje telo v tomto skutočne luxusnom ponorení zmyslov.

K ideálnej vani vám netreba veľa

Myslíte si, že tento popis kúpeľa je príliš dobrý, aby to bola pravda? Zamyslite sa znova. Kúpeľ vašich snov je teraz realitou so širokým sortimentom vaní a kúpacích produktov aj na slovenskom trhu. Kombináciou novej vane s najnovšími kúpeľňovými technológiami a vaňovým príslušenstvom budete na dobrej ceste k tomu, aby ste si mohli vychutnať najlepší kúpeľ svojho života vo svojom vlastnom dome. Stačí pridať vodu.

Vyberte si správnu vaňu podľa svojich potrieb: Chcete mať čo najviac vody vo veľkom priestore? Voľne stojace vaničky sú elegantné a poskytujú priestor pre hlboké namáčanie. Kúpanie s priateľom? Rohové vane sú priestranne tvarované tak, aby vyhovovali dvom osobám a majú strategicky umiestnené odtoky, ktoré nebudú ohrozovať váš komfort.

Masáž vo vani plnej vôní

Vyberte si svoje masážne preferencie. Hydroterapia je vynikajúci spôsob, ako zmierniť stres. Rôzne vaňové technológie prináša rôzne typy masáží. Ak potrebujete hĺbkovú celkovú masáž, rozhodnite sa pre vaňu s masážnym systémom alebo vírivku. Ak chcete byť pohladení ako bublinami zo šampanského, vzduchový kúpeľ bude pre vás vhodnou voľbou.

Zahrňte do vašej kúpeľne terapiu vôní. Vynovte svoju vaňu tak, aby zahŕňala aj aromaterapeutické technológie, ktoré úplne premenia váš duševný stav. Pohrajte sa s rôznymi kombináciami vôní, ktoré vyhovujú vašej momentálnej nálade. Levanduľa a santalové drevo majú upokojujúci a zjemňujúci účinok, zatiaľ čo mäta a citrusy dobre podporujú vašu myseľ. Toto je len niekoľko príkladov, z ktorých si môžete vybrať. S množstvom vôní, ktoré sú na trhu, sa zdá, že možné kombinácie sú zdanlivo nekonečné.

 vane-kupel-kupelnashop-sk_1543494602.jpg

Nekonečné farebné kombinácie v kúpeľni

Nastavte atmosféru v kúpeľni farebným svetlom. Dosiahnite ďalšiu úroveň odľahčenia napätia využitím sily farebnej svetelnej terapie alebo chromatografickej terapie. Vane, ktoré sú vybavené funkciami chromatografického zariadenia, umožňujú ľahkú ovládateľnosť farebných odtieňov svetla. Stlačením tlačidla si môžete vychutnať svoju vlastnú svetelnú show. Okrem zmeny farby v miestnosti môžete tiež zmeniť farby, ktoré sú vo vani, teda vytvoriť štýl, s ktorým akoby zafarbíte vodu na žiadaný odtieň.

Využite najnovšie technológie v kúpeľni

Upokojte sa so zvukovými vibráciami. Vďaka novej technológii zvukových vaní nie je zvuk už niečo, čo počujete; je to niečo, čo cítite. Pripojením vášho inteligentného zariadenia k vane dokážete rytmus svojho srdca nastaviť podľa rytmu vašej obľúbenej hudby a potešiť sa rytmizovanými vlnkami vody, ktoré sú dokonale v súlade s relaxáciou.

Optimalizujte teplotu vody vo vani. Väčšina ľudí miluje tráviť dlhý čas vo vani, ale len málo z nich si ju aj naplno užije. Musia po chvíli znovu napustiť teplú vodu, aby zabránili jej ochladnutiu. Inštalácia ohrievača vane alebo výber vane s vykurovacími schopnosťami vám zaistí, že vaša vaňa zostáva počas kúpeľa v konzistentnej teplote, čo eliminuje potrebu neustále doplňovať vaňu teplou vodou.

Ilustračné foto: Pixabay.com

Ďalšie články od autorky PR Servis

Sunárek do ručičky oblečie na jeseň nový kabátik
Ako vybrať šport pre dievča
Herečka Zuzana Vačková prvýkrát na športovom superpodujatí: košický minimartón zabehla za čas 00:34:20.
Vplyv farieb na človeka: V akých tónoch by sa mal niesť váš nábytok
Čarovanie s kaderníckymi nožnicami
Balkónové sedenie z ratanu
Ste po tridsiatke a bez frajera?
Kvalitný spánok – ak ho nemáte, nehľadajte príčiny v sebe ale možno pod sebou.

Ďalšie články na podobné témy

Ktoré mydlo je najlepšie na intímnu hygienu?
Kvalitný spánok – ak ho nemáte, nehľadajte príčiny v sebe ale možno pod sebou.
Ako prilákať do domu dobrú energiu?
Ako využiť chvíle počas menštruácie?
Nedarí sa vám otehotnieť? Vyskúšajte prírodnú liečbu
Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť
Neviete ako ďalej a ste s rozumom v koncoch? Nechajte si poradiť od svojho srdca
Vaginálne mapovanie – čo to PREBOHA je?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.