Ako ho zbaliť na druhom rande
8. 8. 2022 | PR Servis

Ako ho zbaliť na druhom rande

Na prvom rande sme často nervózni, na druhom sa môžeme viac uvoľniť a zabaviť. Využite ho naplno a oslovte svojho partnera nenúteným správaním a autentickosťou.

Vybrali sme pre vás niekoľko tipov, ktoré psychológovia a sexuológovia odporúčajú dodržiavať počas druhého rande. Zaručujú, že vďaka nim bude o vás mať partner záujem a zároveň sa viac spoznáte a vybudujete si ďalší schodík k vzájomnej dôvere.

Privítajte ho objatím

Druhé rande predpokladá, že to prvé bolo príjemné. Najlepším spôsobom, ako ho začať, je široký úsmev a vrelé objatie. Silné a o niečo dlhšie objatie oboma rukami okamžite rozpustí ľady a pomôže vám, aby ste sa cítili komfortne.

Muži sú vizuálne tvory - dbajte na detaily

Evolúcia mužov vybavila schopnosťou posudzovať plodnosť partnerky podľa jej vzhľadu. Aj keď v súčasnej dobe je to v podstate prežitok, toto dedičstvo po prapredkoch stále zohráva dôležitú úlohu pri voľbe partnera. Ideálne je preto obliecť si oblečenie, ktoré zvýrazňuje pás a rozširuje boky. Rozpustené vlasy s príjemnou jemnou vôňou sú taktiež pozitívnym prvkom.

Mnoho mužov si všíma aj ruky ženy. Nemali by byť suché a nepríjemné na dotyk, ale keď sa už budete venovať ich vzhľadu, nezabudnite na manikúru. Vďaka šikovnej sade na nechty si budete môcť aj doma vytvoriť krásne gélové nechty a nebudete sa musieť obávať, že sa vám kúsok z nich olúpe práve pred dôležitým rande.

druhe-rande-zbalit-ho_1659934283.jpg

Stavte na tie správne chute

O pár mesiacov možno budete presne poznať recept na obľúbené pečené mäso pre vášho miláčika, no ani v začiatkoch vzťahu netreba zabúdať na jeho chuťové bunky. Pozvite ho na jeho obľúbenú guatemalskú kávu, horúci a intenzívny životabudič, ktorý vám dodá energiu na celý večer.

Alebo sa spolu vyberte na piknik, na ktorý pripravíte guacamole, limonádu a pár bagetiek. Muži milujú, ak sa o nich niekto stará. A hoci vôbec nemáme na mysli, že sa k nemu máte správať matersky, ak mu donesiete kúsok vlastnoručne upečeného koláča alebo nezvyčajné pivo v plechovke, získate v jeho srdci pár bodov navyše.

Drobné darčeky

Priniesol vám kvety a vy by ste preňho chceli urobiť podobné gesto? Na druhom rande jednoznačne neinvestujte do drahých darčekov. Skôr sa zaujímajte o jeho hobby a ponúknite mu niečo, čo vás nemusí stáť nič viac, ako trochu času. Ak má rád videohry, požičajte si nejakú od známych a zahrajte sa spolu.

Ak je športovec, možno ho poteší zľavový kód na Myprotein.sk. Jednoducho nájdite niečo, čo vytvorí pozitívnu asociáciu a vďaka čomu na vás bude myslieť aj po skončení druhého rande.

Ukážte mu, že viete skvelo počúvať

Na druhom rande urobíte skvelý dojem, ak mu ukážete, že ste dobrá poslucháčka a zároveň si pamätáte detaily, o ktorých hovoril na prvom rande. Je to spôsob ako prejaviť úprimný záujem o druhú osobu a budovať si dôveru. Ak vám napríklad povedal na prvom rande, že jeho brat zmenil prácu, na druhom rande sa ho môžete opýtať, ako sa mu na novom mieste darí. Zdá sa to ako malichernosť, ale práve v takýchto detailoch si môžete získať jeho náklonnosť.

Je v poriadku prejaviť viac zraniteľnosti

Na prvom rande prezentujeme svoje uhladené ja a často sa tvárime, že nemáme žiadne problémy, zlozvyky a celkovo sme úplne v pohode. Nie je na tom nič zlé, ale na druhom rande môžete začať odhaľovať trochu autentickejšiu verziu seba samej.

Stačí si obliecť pohodlnejší outfit (ak však lodičky patria k vašim nohám ako druhá koža, pokojne si ich vezmite!), nebojte sa prejaviť opačný názor, ale snažte sa situáciu veľmi nevyostriť. Buďte sama sebou, veď je lepšie vedieť čo najskôr, či s vami dokáže tráviť čas keď ste stopercentne svoja. Napokon, neprajete si to isté aj od partnera?

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Ako ju zbaliť na druhom rande
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Rande po rokoch? Prečo nie?
Neviete, čo kúpiť svojmu partnerovi? Poradíme vám!
Tieto maličkosti vylepšia váš vzťah
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Pýtali sme sa mužov: Aká by mala byť ideálna žena?
Letná romantika – Ako udržať vášeň a romantiku v dlhodobom vzťahu