Ako nosiť elegantné košele v casualových štylizáciách?
17. 11. 2023 | PR Servis

Ako nosiť elegantné košele v casualových štylizáciách?

Košeľa je časť odevu, ktorá sa vynikajúco osvedčuje v kontexte tvorby elegantných štylizácií. Nemusíme však vždy chcieť vyzerať príliš oficiálne, obzvlášť pri menej záväzných výstupoch. Vďaka vhodnému výberu jednotlivých prvkov oblečenia sa môže elegantná košeľa stať základom upraveného, casualového outfitu pre ženu. Poradíme, ako nosiť štýlovú košeľu na každý deň.

Casualový outfit s košeľou - univerzálne riešenie

Aby človek dobre vyzeral, vôbec nemusí vyberať oficiálne alebo slávnostné prvky garderóby. Štýlovým príkladom niečo voľnejšieho outfitu je košeľa použitá v spojení s inými, klasickými časťami odevu. Miešajte šikovné a voľné štýly, aby ste dosiahli zložený, ale čo najviac casualový vzhľad. Kvetinové kompozície aplikované na košeľu sa vynikajúco zladia s priliehavými jeansami v klasickej farbe. Denim je mimoriadne univerzálnym riešením, ktoré sa hodí k väčšine typov dostupných dámskych kôšieľ. Jednoduché jeansové nohavice sa tiež dobre hodia k jednoduchým, bavlneným košeľám v bielej farbe. A to ako k tým, ktoré sa vyznačujú bežným strihom, tak aj k rozmanitostiam v podobe nafukovacích rukávov. Skromná casualová štylizácia nevyžaduje použitie príliš veľa doplnkov a príslušenstva. Najlepšie sa bude prezentovať v jednoduchej kompozícii, bez ozvláštnenia vkusnou bižutériou. Takýto vzhľad bude pôsobiť mimoriadne prirodzene a voľne, a teda ideálne na menej záväzné situácie.

dsc-96671_1700239797.jpg

Vzorované dámske košele - ako doplniť casualový outfit?

Každodenná štylizácia veľmi dobre vyzerá v prípade výberu neutrálnych farebne oblečení. To však neznamená, že časť casualových štylizácií nemôže byť doplnená intenzívnejšími akcentami. Príkladom zaujímavého kompletu je košeľa s kvetinovými vzormi, ku ktorej sa obliekajú jednoduché materiálové nohavice. Môžu to byť napríklad nohavice v zelenej farbe s viditeľným kantom. Oplatí sa držať sa vhodnej farebnej tonácie, vyberajúc k súboru obuv zladenú farbou. Zelené akcenty dopĺňajú floristickú štylizáciu, preto sú ako najviac odporúčanou voľbou. V prípade iných košieľ so vzormi, napríklad vyrobených z viskózy, možno použiť tiež trochu voľnejšie teplákové nohavice viazané v páse. Košeľu potom vložíme do nohavíc, pamätajúc na rozopnutie posledného gombíka nad krkom.

Nápady a inšpirácie pre casualové dámske štylizácie

V casualových outfitoch by sa však malo vyhýbať niektorým druhom nohavíc. Nemali by sa používať napr. ošúchané, potrhané a viac voľné, ktoré nemajú klasický a jednoduchý charakter. Čo teda vybrať? Oblečte si neutrálnych nohavíc s košeľou, aby ste dosiahli podnikateľský vzhľad, ktorý neprítláča svojou formou. Hotové štylizačné nápady sú dostupné na stránke renomovaného výrobcu odevov TATUUMhttps://www.tatuum.com/sk/ona/oblecenie/damske-kosele. Ak hľadáte ďalšie odevné inšpirácie, s istotou môžete nájsť tam niekoľko zaujímavých návrhov ľahkého, ale elegantného každodenného looku.

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Kabelky crossbody a ich praktické vlastnosti
Najmódnejšie farby sandálov - tieto modely budú trendy v roku 2024!
Nízke libido – prirodzený stav alebo problém? Čo ovplyvňuje sexuálny apetít a ako ho zvýšiť?
Guess tenisky: Praktickosť a elegancia v jednom
Arganový olej Orient House
Niacínamid: zázračný vitamín B3 pre krásnu a zdravú pleť
Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom

Ďalšie články na podobné témy

Štýlové oblečenie najvyššej kvality od výrobcov svetových značiek
Naučte sa správne kombinovať oblečenie
Nielen v minisukni môžete vyzerať atraktívne
Jesenné must-have kúsky v pánskom šatníku
Druhy pánskych mikín. Ktorý si vybrať?
Pančuchy - oživ svoj outfit
Aké sú štýly džínsov?
Nájdite svoj vlastný štýl obliekania sa: Ako na to?