Ako prilákať do domu dobrú energiu?
3. 9. 2017 | Paťka

Ako prilákať do domu dobrú energiu?

Nebudeme však teraz rozoberať akých hostí si domov zavolať aby ku nám spolu s nimi priniesli dobrú energiu. Nasledujúcich pár riadkov bude o kameňoch, ktoré vložia do nášho domova kúsok dobrej energie.

Sile kameňov mnohí z nás neveria. Preto to pre nich nemá žiaden účinok. Existujú rôzne ozdravujúce kamene, ktorých sila bola medicínsky potvrdená. Poďme sa však pozrieť na to, ktoré kamene nám domov prinesú vlnu dobrej nálady.

Selenit

Udržuje v dome čistú a neutrálnu energiu. V duši udržuje pokoj a mier, pomáha riešiť najrôznejšie problémy a zamedzuje prístup vonkajších vplyvov. Najlepšie miesto pre uloženie selenitu je v chodbe alebo predsieni.

Ametyst

Jeho hlavným cieľom je udržať náš šťastných a otvorených novým dobrodrúžstvam. Pomáha bojovať našemu telu so žaludočnými, kožnými či dýchacími problémami. Ametyst je vhodné uložiť naozaj všade. Či už ho budete mať položený niekde v dome alebo uložený v náramku či náhrdelníku, môžete si byť isté, že vo vašom tele nastanú pozitívne zmeny.

Citrín

Do rodiny prináša hojnosť a preto ho treba mať položený na mieste, kde sa stretáva celá rodina. Okrem hojnosti vám tento zázračný kameň prinesie aj teplo, energiu a tvorivú schopnosť. Keď ste doteraz neboli tvoriví, odteraz určite budete. Citrín jeho krásnou žiarivou žltou farbou pôsobí ako také súkromné domáce slnko.

citrine-heated-amethyst_1504428497.jpg

Jadeit (Nefrit)

Nefrit sa stará o našu krásu a zdravie a práve preto by sme ho mali mať v kúpeľni. Farbou sadne určite do každej kúpeľne, pretože ho môžeme nájsť v zelenej, modrej, krémovej, levanduľovej dokonca i hnedej farbe. Navyše dámy teraz zbystrite pozornosť, pretože zvyšuje plodnosť a uľahčuje pôrod. Za vyskúšanie to stojí.

Ružový kremeň

Tento kameň by sme mali mať v domácnosti úplne všetci. Jeho príjemná ružová farba evokuje len veľmi príjemné emócie. Podporuje totiž lásku, spánok a potláča úzkosť. Pre naše srdce neexistuje dôležitejší kameň než tento. Môže nám dokonca uzdraviť boľavé srdce z neopätovanej lásky.

Čierny turmalín

Neutralizuje elektromagnetické pole a ochraňuje našu psychiku. V dnešnej dobe, kedy sme obklopení veľkým množstvom elektroniky je naozaj dôležité, aby bol náš mozog chránený od elektromagnetického pola. Preto je tento kameň vhodné umiestniť hneď vedľa všetkých elektronických zariadení, ba i dokonca ak bývame vo veľkomeste uložiť si ho hneď vedľa postele.

Ilustračné foto: Pexels.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autorky Paťka

Postav sa pred zrkadlo a povedz si, že si nádherná
Ako žrať a nepribrať IV.: Bojíme sa tukov
Existuje ideálny počet sexuálnych partnerov?
Ako žrať a nepribrať III.: užitočné sacharidy
3 tipy na víkendový výlet
Úprimnosť? Nie ďakujem, neprosím
Zranenia pri sexe alebo intímna bolesť
Ako žrať a nepribrať II.

Ďalšie články na podobné témy

Cvičíte pre radosť... alebo?
Nečakané činitele v domácnosti spôsobujúce stres
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
3 účinné cvičenia na podporu duševného rastu
Nosenie venušiných guličiek - športová aktivita, do ktorej sa jednoducho zamilujete
Strach je iba choroba, ktorá sa dá vyliečiť
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Jednoduché triky pre krásne vlasy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.