Ako si Olívia lásku hľadala
27. 7. 2020 | Paťka

Ako si Olívia lásku hľadala

,,Olívia, dnes veľmi pekne voniaš. Zmenila si parfém či?” Opýtal sa Olívie jej sympatický kolega. Olívia je mladá, 28 ročná úspešná žena. Pracuje ako office manažérka v jednej medzinárodnej firme v Bratislave a rada sa venuje sebe a svojmu miláčikovi Leovi. Olívia je šťastná žena, ale prečo je vnútri smutná?

Olívii chýba totiž niekto, kto by ju mal rád. Chýba jej partner, ktorý by ju objal, podporil, pobozkal a povedal jej pár milých slov. Len pre upresnenie, Leo je pes, nie partner.

Olívia si nikdy nikoho príliš nepripúšťala k telu, pretože sa bála zranenia a nakoniec to dospelo až do takého štádia, že jej priateľky majú partnerov a rodiny a ona je sama. Preto si povedala, že keďže je máj lásky čas, posnaží sa nájsť si partnera.

Všetci dobre vieme, že nič čo sa týka lásky nemôžeme uponáhľať. Olívia sa teda prihlásila na internetovú zoznamku, kde si vytvorila pekný profil a pustila sa do hľadania.

Ako to býva zvykom na zoznamkách, prezerala si fotografie a profily rôznych mužov, ktorý sa jej páčili. Niektorým aj napísala ale iba jeden ju celkom zaujal. Volal sa Milan, bol z Bratislavy a mal 30 rokov. Mal vlastnú právnickú kanceláriu a nádhernú vyšportovanú postavu. Aspoň podľa fotiek. Písali si celé hodiny niekoľko dní. Olívia mala pocit, že je to ON. Ten pán dokonalý, s ktorým chce mať deti a bývať v rodinnom domčeku na okraji mesta.

Pán dokonalý Olíviu stále prehováral na rande. Olívia sa do toho nechcela tak hrnúť a predsa len po pár dňoch písania s niekým úplne cudzím si nebola istá, či naozaj za tým profilom sa ukrýva ten človek, za ktorého sa prezentuje. Nakoniec však súhlasila a dohodli si stretnutie v známej reštaurácii nad Dunajom v piatok večer. Milan mal vkus. Prisľúbil jej, že ona sa nemusí o nič starať, len nech sa pekne oblečie a prinesie so sebou dobrú náladu a ten krásny úsmev, ktorý má na fotkách.

 Bol piatok poobede a Olívia už pociťovala stres. Také to typické šteklenie v brušku. Možno aj v podbrušku lebo Milan bol naozaj fešák. Ale rozhodla sa potláčať stres tým, že sa naozaj pekne pripraví. Vonku bolo príjemne teplo tak zvolila červené voľné minišaty s dlhými zvoncovými rukávmi a bez výstrihu. Pod ne si však dala nádherné červené čipkované spodné prádlo. Vlasy si vypla do drdolu, na uši si dala masívne náušnice, zvolila jemné líčenie očí a zdôraznila svoje pery vášnivým červeným rúžom. Obula si žlté vysoké lodičky a do ruky vzala žltú kabelku.

 f024715f1d7a90eb21507e2450cf9686_1525807587.jpg

Milan jej nechal pristaviť taxík pred dom, ktorý ju zobral priamo na miesto. Z Olívie už opadol prvotný stres ale stále nevedela, čo má od neho očakávať. Podľa správ bol naozaj gentleman ale mala také zvláštne ženské tušenie, že niečo nebude v poriadku.

Vystúpila z taxíku, prešla pár schodov a pred vchodom ju Milan čakal. V obtiahnutej bielej košeli, čiernych nohaviciach, pekných vyleštených topánkach a s kyticou ruží. Wau. Olívia stratila slová a jediné na čo sa zmohla bolo ,,Ahoj, som Olívia.” Milan sa jej takisto predstavil a vtisol jej jemný bozk na pravé líce. Olívia bola očarená. Vstúpili na recepciu, cez ktorú ich pustili výťahom hore.

Cítila sa akoby išla výťahom do nebeskej cesty ich lásky. Pred očami už mala ako majú spolu dve krásne deti a dom nie na okraji mesta, ale na samom kopci nad mestom. Vystúpili z výťahu, kde ich už čakala hosteska, ktorá ich odprevadila ku stolu.

Milan jej ako správny muž odsunul stoličku a počkal kým si sadne.

,,No čo, si pripravená na dnešný večer? Mám pre teba jedno prekvapenie ale to uvidíš až neskôr.” Olívia netušila čo ju čaká, no bola veľmi nedočkavá. Milan pre ňu prichystal zážitkovú večeru, ktorá pozostávala zo siedmich chodov. Neboli to samozrejme veľké porcie.

Ako sa navečerali, išli schodami ešte vyššie na výhliadku, kde mali Bratislavu ako na dlani a vtedy Milan niečo vytiahol z vrecka...

Ilustračné foto: Unsplash.com, Pinterest.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autora Paťka

Ako si pri zariaďovaní vytvoriť štýlový a praktický domov
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete
Prestaňme sa vyhovárať a začnime žiť

Ďalšie články na podobné témy

Princ si vzal Meghan. Kto si vezme mňa?
Dosť sklamaniam. Prečo sa tak rýchlo zamilujeme?
Kľúč k šťastnému vzťahu je pochopiť muža a vážiť si ho
Kľúč k spokojnému partnerstvu - existuje vôbec?
Telo v plavkách. Čo priláka pohľad mužov?
Čo robí/nerobí spokojná žena?
Ako dlho budeme čakať?
Už konečne prestaňme s opakovaním a porovnávaním