Ako si ženy predstavujú dokonalé zásnuby?
14. 2. 2021 | PR Servis

Ako si ženy predstavujú dokonalé zásnuby?

Zásnuby sú v živote ženy, ale aj muža dôležitým životným miľníkom podobne ako svadba, či narodenie dieťaťa. Práve zásnubami sa začína písať spoločný život dvoch ľudí, ktorí sa milujú a chcú spolu stráviť zvyšok života. Ako si ale ženy predstavujú dokonalé zásnuby?

Výber vhodnej príležitosti

Výber vhodnej príležitosti je dôležitý pri plánovaní zásnub. Aby ale boli zásnuby dokonalé, musí to byť tá najvhodnejšia príležitosť. Kým mnohé ženy si predstavujú zásnuby napríklad na Valentína, mnohé ženy zase naopak chcú príležitosti, pri ktorých to nebudú tak trochu očakávať. Každý muž pozná svoju partnerku a ak ste sa o zásnubách niekedy nezávisle bavili, vie, čo jeho žena preferuje.

Dokonalé zásnuby musia byť pri vhodnej príležitosti. Môže to byť romantická prechádzka, či piknik v obľúbenom parku, kedy sa žena oblečie do krásnych šiat, nasadí si krásne zlaté náušnice, zvolí pekný make-up a bude si vychutnávať dobroty zabalené v piknikovom košíku v spoločnosti svojho milovaného.

Zásnubný prsteň, ktorý sa bude páčiť a bude sedieť

Dokonalé zásnuby by bez zásnubných prsteňov neboli zásnubami. Pri dokonalých zásnubách musí zohrávať dôležitú úlohu práve zásnubný prsteň. Zásnubný prsteň sa musí páčiť, musí zapadnúť k ostatným šperkom v šperkovnici a hlavne musí veľkostne sedieť. Mnohé ženy si merajú veľkosť prsteňa vopred a aj keď to nie je zrovna prekvapenie, muži tak vedia presne trafiť veľkosť a nebudú neskôr potrebné úpravy veľkosti, ktoré sú predsa len výrazným zásahom do šperku.

Dokonalé zásnuby majú byť nielen o vhodnej príležitosti a krásnom zásnubnom prsteni. Majú byť romantické, majú byť plné vyznania lásky, majú byť tým, čo charakterizuje vašu lásku. Nežiadajte od partnera učenie sa básničiek. Klasické vyznanie lásky je postačujúce a hlavne je od srdca.

Zdroj obrázka: Autor: Dean Drobot / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Viete, pre koho je určená mladomanželská pôžička a ako si ju vybaviť?
Kedy a ako nosiť rúška a ako sa o ne starať?
Tipy, ako naučiť deti zásady bezpečnosti na cestách
Štýlová aj v zime? Máme zateplené zimné tenisky
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Viete, ako by ste si mohli predĺžiť životnosť práčky?
Majte v kuchyni len to najnutnejšie a vytvorte si v tom systém
Ako zvládnuť home office a byť produktívna?

Ďalšie články na podobné témy

Septembrová svadba - farebné trendy
Inšpirácia: Chiara Ferragni - talianska modelka a fashion bloggerka
Nečakané činitele v domácnosti spôsobujúce stres
Kľúč k spokojnému partnerstvu - existuje vôbec?
Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Letná svadba
Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.