Ako vybrať zimné topánky k elegantným nohaviciam?
1. 11. 2022 | PR Servis

Ako vybrať zimné topánky k elegantným nohaviciam?

Veľa žien si kladie otázku, ako vybrať zimné topánky k elegantným nohaviciam, aby outfit vyzeral čo najlepšie. Stojí za to pozrieť si a zoznámiť sa s najobľúbenejšími modelmi obuvi.

Štýlové chelsea čižmy

Medzi odporúčané modely obuvi na zimu možno označiť predovšetkým štýlové chelsea čižmy. Tento model obuvi sa dokonale hodí k elegantným nohaviciam v rôznych variantoch. Chelsea čižmy sú celkom pohodlné topánky na rovnej podrážke so zvrškom nad členky. Sú to nadčasové a univerzálne topánky, preto sa dajú úspešne kombinovať v rôznych štylizáciách. Ženy v chelsea topánkach vyzerajú mimoriadne elegantne a veľmi komfortne, pretože topánky sú mimoriadne pohodlné počas každodenného života.

Dámske čižmy

Ďalším modelom topánok, ktoré sa perfektne hodia ako doplnok k elegantným nohaviciam, sú bezpochyby dámske čižmy. Tieto štýlové topánky budú veľmi dobrou voľbou na jeseň a zimu, pretože majú vysoký zvršok a poskytnú žene optimálny tepelný komfort aj počas nepriaznivého počasia a mrazov vonku. Čižmy po kolená sa oplatí obuť k elegantným nohaviciam, ale dajú sa kombinovať aj so sukňami a šatami v rôznych variantoch.

Klasické mušketierky

V prípade skladania štylizácie s elegantnými nohavicami budú skvelým riešením aj klasické mušketierky. Sú to topánky, ktoré vyzerajú trochu ako vysoké čižmy. Tento model obuvi je najvhodnejší vo variante s plochou podrážkou a dĺžkou nad kolená. Mušketierky sú perfektné dámske topánky na zimu, pretože vďaka vysokým zvrškom sú výnimočne teplé. Žene, ktorá si ich vyberie, nebude vonku zima ani v zlom počasí.

Univerzálne kovbojské čižmy

Obľúbeným modelom obuvi na zimu sú aj kovbojské čižmy, ktoré sú považované za veľmi univerzálne topánky. Preto sa dajú úspešne komponovať v elegantných štylizáciách aj po celý rok. Kovbojské čižmy sa hodia ku všetkému, takže sú ideálne na vytvorenie štylizácií aj s elegantnými nohavicami. V tomto prípade sa odporúča zvoliť kovbojské čižmy na vysokom opätku v univerzálnych farbách, ako je napríklad čierna.

Motorkárske čižmy

Veľmi dobrou kombináciou na jeseň a zimu budú nepochybne motorkárske čižmy s elegantnými nohavicami. Vďaka takej kombinácii bude určite každá žena vyzerať výnimočne a jedinečne. Motorkárske čižmy sú jednou z odrôd populárnych členkových čižiem, ktoré si dychtivo vyberajú ženy všetkých vekových kategórií. K elegantným nohaviciam najlepšie pasujú motorkárske topánky na stĺpiku alebo platforme v univerzálnej, čiernej farbe. Môžete sa tiež rozhodnúť pre výber obuvi s dodatočnými ozdobami, napríklad atraktívnymi prackami.

Výnimočné členkové čižmy

Medzi modelmi obuvi, ktoré budú najlepšie fungovať pri vytváraní kompozícií s elegantnými nohavicami, možno označiť klasické čižmy v podobe členkových čižiem, ktoré potešia svojím jedinečným vzhľadom. Elegantné dámske členkové čižmy sú veľmi všestranné dámske topánky, ktoré nájdete v predaji v mnohých rôznych variantoch, takže si určite každá žena nájde to svoje.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Proti kvasinkám funguje rozumná hygiena
Dušičky sa blížia. Nezabudnite na svojich zosnulých blízkych
Módna obuv jeseň/zima 2023/2024: Nové trendy
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Dettol sa znova spojil s Nadáciou Kvapka Nádeje. V boji pomáha napríklad štrnásťročnému Marekovi
Viete,kedy si môžete alebo musíte vymeniť vodičský preukaz?
Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?

Ďalšie články na podobné témy

Teplé a pohodlné dámske čižmy na zimu
Čo si obuť počas prebiehajúcej zimy? Tri tipy na štýlovú obuv
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Ako si vybrať zimnú obuv?
Trendy sandále leta 2020, ktoré rozhodne musíte mať
Tieto dámske topánky budete môcť najčastejšie kombinovať k jesenným dámskym outfitom!
Ste zimomravá? Poradíme vám štýlové zimné kombinácie oblečenia a obuvi
SNEHUĽKY PRE DOSPELÝCH - poriadne nedocenená obuv