Ako vyčistiť špinavý matrac alebo sedačku?
29. 1. 2019 | Bohumila

Ako vyčistiť špinavý matrac alebo sedačku?

I keď to vonku tak nevyzerá, jar sa blíži, veľká noc s ňou a gazdinky už rozmýšľajú nad veľkým upratovaním. Naozaj nie je neskoro, ja som začala hneď po novom roku. U mňa doma mám mnoho skla a lakovanú kuchyňu, ktorá si pýta neustálu pozornosť, a nikdy nie som spokojná s bežným leštením. Ani ma to nebaví. Sedačka aj koberec v obývačke už si tiež pýtali zásah “vyššej moci”. A prišla spása v podobe paročistenia. U nás doma je teraz všetko čisté a voňavé. Ako vie paročistenie pomôcť aj vám?

Čo je paročistenie?

Ako názov vypovedá, je to hĺbkové čistenie parou o teplote 160°C pod tlakom 6 barov. Čistený povrch odmastí, hygienicky sterilizuje a neutralizuje pachy. Horúca para okrem vyčistenia odolnej špiny bez zbytočného “zamokrenia” čisteného objektu ako pri tepovaní a spolahlivo vyhubí a zničí roztoče, baktérie a alergény. Napríklad pri čistení automobilov je možné do auta nasadnúť už o hodinu.

paro-1_1548758733.jpg

Čo všetko sa dá vyčistiť parou?

V domácnosti vyčístite parou sedačky, vankúše, matrace, čalúnené stoličky, kreslá, koberce… Ja som bola spokojná. Najmä že to nemusím šúchať a nemám tam šmuhy. Perfektne vyčistíte i špáry napríklad na balkóne, dlaždičky. V aute vyčistíte sedačky, batožinový priestor, koberčeky, prahy, vnútorné sklá, tapacírovanie a stropy.

 paro-2_1548758733.jpg

Ak som vás pozitívne naladila a chcete si čistenie parou objednať aj vy, môžete tak pokojne urobiť na webe www.parocistenie.sk alebo na ich FB Paročistenie.

Profesionáli urobia komplikovanú robotu za vás, radi vám poradia, pomôžu, všetko vysvetlia. Ja som sa trocha hanbila za ocikaný matrac po dieťati, ktorý mi nešiel dobre vyčistiť, ale zistila som, že je to naprosto bežné znečistenie v domácnostiach, o pár minút boli matrace ako nové a špeciálnym prípravkom bol neutralizovaný prípadný zápach.

paro-3_1548758733.jpg

Čistiť celý byt paročistením stačí cca 2x do roka. Nechajte si spraviť cenovú ponuku, poprípade sa popýtajte na všetko, čo vás zaujíma. Určite budete spokojné, tak ako ja.

Ilustračné foto: Pixabay, archív firmy. 

Bohumila

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila

Prečo sa ti nedarí? Možno týmito zlozvykmi sama degraduješ svoj biznis
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Príbehy opatrovateliek Janky, Danky a ich babky
Nájdi svoje PREČO
Červená šošovica v kuchyni - zázrak na chudnutie i pre zdravie
Dve presvedčenia, ktoré už nám neposlúžia
Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha
Petra Hederová: K písaniu som sa dostala v období vzťahovej a životnej krízy

Ďalšie články na podobné témy

Jesenné tipy na posilnenie imunity
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Ako zahnať jesenný splín?
Jarné zdravie z byliniek
Opekané batáty so salámou
Kúpeľ z domácich čajových sáčkov bude vašim najlepším priateľom
Prvá pomoc pri spálenej pokožke
Od prekyslenia k rovnováhe pomocou troch jednoduchých zásad

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.