Baví vás pečenie? Vyhrajte robot Kitchen Aid  s Kinder Mliečny rez
6. 2. 2018 | PR Servis

Baví vás pečenie? Vyhrajte robot Kitchen Aid s Kinder Mliečny rez

Milujete dezerty a radi si doma vymýšľate svoje vlastné? Pre všetkých kreatívnych pôžitkárov pripravila značka Kinder súťaž, v ktorej môžu najnadanejší z vás vyhrať kuchynský robot Kitchen Aid. Stačí si zobrať Kinder Mliečny rez a vymyslieť z neho svoj vlastný unikátny recept. Ten najlepší naviac pred kamerami upečie známa moderátorka a mamička Lucie Křížková. Šancu ukázať svoje kulinárske umenie máte od 1. februára do 31. marca, a to na Slovensku aj v Českej republike.

Kinder Mliečny rez je sám o sebe lahodná chladená pochúťka a navyše sa s ním dá  vyčarovať veľa ďalších výnimočných dezertov. Pokiaľ ste si už nejaký sami vymysleli, alebo radi prijímate výzvy, máte jedinečnú šancu vyhrať so svojím výtvorom jeden z deviatych kuchynských robotov značky Kitchen Aid.

Pravidlá sú jednoduché: zdokumentujte prípravu vášho dezertu a záznam či fotografie nahrajte na www.mliecnyrez.sk/sutaz. Všetky nahraté súťažné príspevky ohodnotí odborná porota a vyberie z nich deväť najinšpiratívnejších receptov, ktoré odmení. Najzaujímavejší recept potom predstaví moderátorka a mamička Lucie Křížková vo videu, ktoré bude uverejnené na sociálnych sieťach Kinder a na webe výrobku.

Inšpirácie pre vaše kulinárske výtvory môžete nájsť na www.mliecnyrez.sk, kde na vás čaká 23 receptov vytvorených s pomocou chladenej tyčinky Kinder Mliečny rez.

 hou_1517934774.jpg

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov sladkostí v Európe a zároveň jednou z najväčších   na svete. K portfóliu spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Ilustračné foto: Ferrero.sk, Pexels.com

Ďalšie články od autorky PR Servis

HRAVÉ UČENIE vďaka Kinder
Letné Tornádo v Bratislave aj toto leto!
Simona Krainová predstavila exkluzívnu vôňu Tom Ford Fucking Fabulous
Château Rúbaň rozprávkové miesto pre rozprávkovú svadbu
Letné horúčavy. Rodičia, na toto si dajte pozor!
Malinová chuť leta s čajom Teekanne Raspberry
Je to isté! Kult nadľudských svalov spôsobuje intímne problémy najväčšieho kalibra!
Plátenkové tenisky - canvas BOOM!

Ďalšie články na podobné témy

Recepty na skvelý vianočný punč. Oslaďte si Vianoce!
(Nie len) Valentínske menu pre dvoch
Rýchle a chutné recepty pre jesennú barbecue party
Letná párty je vždy pri grile
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Sviatočné pečenie
Valentín jedine s Ferrero
Zahrejte sa na Valentína s Teekanne

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.