Baví vás pečenie? Vyhrajte robot Kitchen Aid  s Kinder Mliečny rez
6. 2. 2018 | PR Servis

Baví vás pečenie? Vyhrajte robot Kitchen Aid s Kinder Mliečny rez

Milujete dezerty a radi si doma vymýšľate svoje vlastné? Pre všetkých kreatívnych pôžitkárov pripravila značka Kinder súťaž, v ktorej môžu najnadanejší z vás vyhrať kuchynský robot Kitchen Aid. Stačí si zobrať Kinder Mliečny rez a vymyslieť z neho svoj vlastný unikátny recept. Ten najlepší naviac pred kamerami upečie známa moderátorka a mamička Lucie Křížková. Šancu ukázať svoje kulinárske umenie máte od 1. februára do 31. marca, a to na Slovensku aj v Českej republike.

Kinder Mliečny rez je sám o sebe lahodná chladená pochúťka a navyše sa s ním dá  vyčarovať veľa ďalších výnimočných dezertov. Pokiaľ ste si už nejaký sami vymysleli, alebo radi prijímate výzvy, máte jedinečnú šancu vyhrať so svojím výtvorom jeden z deviatych kuchynských robotov značky Kitchen Aid.

Pravidlá sú jednoduché: zdokumentujte prípravu vášho dezertu a záznam či fotografie nahrajte na www.mliecnyrez.sk/sutaz. Všetky nahraté súťažné príspevky ohodnotí odborná porota a vyberie z nich deväť najinšpiratívnejších receptov, ktoré odmení. Najzaujímavejší recept potom predstaví moderátorka a mamička Lucie Křížková vo videu, ktoré bude uverejnené na sociálnych sieťach Kinder a na webe výrobku.

Inšpirácie pre vaše kulinárske výtvory môžete nájsť na www.mliecnyrez.sk, kde na vás čaká 23 receptov vytvorených s pomocou chladenej tyčinky Kinder Mliečny rez.

 hou_1517934774.jpg

O spoločnosti Ferrero

Ferrero Group je globálna spoločnosť v súkromnom vlastníctve rodiny Ferrero. Jej história sa začala písať v roku 1942 v severotalianskom meste Alba, kde si zakladateľ spoločnosti Pietro Ferrero počas druhej svetovej vojny otvoril malú cukráreň. Na výrobu lákavých a cenovo dostupných výrobkov začal používať lieskové oriešky z miestnych zdrojov. Spoločnosť sa v priebehu rokov rozrástla a stala sa jedným z popredných výrobcov sladkostí v Európe a zároveň jednou z najväčších   na svete. K portfóliu spoločnosti patria vedúce značky na trhu ako je napríklad Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Ilustračné foto: Ferrero.sk, Pexels.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom
Dámske čižmy- symbol topánkovej jesene
Jesenné trendy kabeliek v roku 2023
Bielenie zubov: Urob si sám alebo navštíviť odborníka?
Outfity na pláž: čo si obliecť a ako zažiariť
Spirulina a jej efektívne účinky na organizmus

Ďalšie články na podobné témy

Recepty na skvelý vianočný punč. Oslaďte si Vianoce!
(Nie len) Valentínske menu pre dvoch
Rýchle a chutné recepty pre jesennú barbecue party
Letná párty je vždy pri grile
Úžasný cviklový šalát nielen na chudnutie
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Sviatočné pečenie
Valentín jedine s Ferrero