Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
4. 1. 2023 | Redakcia

Bowa - najlepšie hodinky na každý deň

Hodinky sú viac než len praktické zariadenie - sú aj doplnkom oblečenia. V roku 2021 boli na trh uvedené hodinky Bowa a v krátkom čase sa stali skutočným predajným hitom. Hoci je spoločnosť Bowa pomerne mladá, už si získala uznanie mnohých žien na celom svete. Výrobky Bowa sa vyznačujú vysokou kvalitou a širokou ponukou štýlov, z ktorých si môžete vybrať. Preto si každá dáma určite nájde dokonalý model na akúkoľvek príležitosť.

Hľadáte módne hodinky? Vyberte si Bowa!

Bowa je rýchlo rastúca značka známa v mnohých krajinách. Jej dizajnéri dbajú na to, aby bol každý detail, aj ten najmenší, úplne dokonalý. Hodinky Bowa nielenže vyzerajú atraktívne, ale sú aj veľmi spoľahlivé a pohodlné na nosenie. Pred uvedením konkrétneho modelu na trh sa podrobuje mnohým rôznym testom. Týmto spôsobom značka ponúka jedinečný štýl pre akýkoľvek rozpočet. Hodinky Bowa s obľubou nosia kozmopolitky, ktoré často cestujú po najväčších a rušných metropolách sveta. Značka reaguje na potreby každej modernej, dynamickej, sebavedomej a dobrodružnej ženy, ktorá rada objavuje svet a cení si vysokú kvalitu, tradíciu a striedmosť. Doplnky Bowa boli navrhnuté pre dámy, ktoré milujú minimalizmus a metropolitné priestory. Sú vysoko cenené pre svoju všestrannosť. Dajú sa nosiť kedykoľvek a kdekoľvek - to z nich robí dokonalé doplnky pre akýkoľvek outfit a príležitosť. Preto by nemalo byť prekvapením, že vzali trh útokom a okamžite sa stali jednými z najobľúbenejších hodiniek roku 2021.

Bowa ponúka širokú škálu rôznych dámskych hodiniek, t. j. na štýlových remienkoch z kvalitnej kože a na klasických sieťovaných náramkoch z nehrdzavejúcej ocele. Každé dámske hodinky vydané spoločnosťou Bowa poháňa robustný quartzový strojček Miyota, ktorý zabezpečuje presné a bezproblémové meranie času. Ciferníky sú čitateľné, minimalistické a obohatené o decentný a elegantný ukazovateľ dátumu. Jednoduchosť hodiniek Bowa prekvapí a zároveň zaujme. Vďaka svojmu minimalizmu budú určite dlho vyzerať štýlovo a držať krok s neustále sa meniacimi módnymi trendmi. Značka ponúka veľký výber hodiniek v rôznych farbách. Keďže náramkové hodinky Bowa spájajú eleganciu s ležérnym štýlom, sú dokonalým doplnkom na rodinnú oslavu, rande, pracovné alebo obchodné stretnutia a udalosti. 

-a3a0803e-cdcc-48c9-a7ee-67c9cc4bd310_1672852823.jpg

Bowa - inšpirovaná svetovými hlavnými mestami módy

Názov každej kolekcie Bowa odkazuje na jednu zo štyroch hlavných módnych metropol. Inšpiráciou na vytvorenie týchto jedinečných hodiniek boli mestá ako New York, Londýn, Miláno a Tokio. Napriek zdanlivej jednoduchosti hodinky dokonale odrážajú charakter a štýl každého mesta a jeho obyvateľov.

Priemyselné hodinky Bowa New York

New York je jedným z najväčších miest na svete a často sa označuje ako "Veľké jablko". Je stelesnením multikultúrneho a inovatívneho mesta s mnohými kontrastmi. Metropola je známa predovšetkým svojím industriálnym štýlom, ktorý sa vyznačuje strohosťou, jednoduchosťou a praktickosťou. Presne také sú aj hodinky Bowa New York. Sú vybavené modernými sieťovanými náramkami alebo koženými remienkami. Sú dokonalým zrkadlom strohosti a dôkladného zmyslu pre detail. Ciferník sa na prvý pohľad môže zdať obyčajný, ale pri bližšom pohľade si všimnete, že jemné ručičky sú fenomenálne svojím zmyslom pre detail. V tejto kolekcii dizajnéri úspešne spojili pragmatickosť s krásou.

Bowa London - klasika a nadčasovosť

Hodinky Bowa London sú určené pre milovníkov klasiky, tradície a elegancie. Ich ciferníky odkazujú na Big Ben, ktorý je jedným z charakteristických znakov tohto úžasného mesta. Hodinky Bowa London sú skvelou náhradou za šperky, pretože sú vybavené jedinečným náramkom s veľkými obdĺžnikovými článkami. Hodinky Bowa London sú jednoduché a minimalistické. Dokonale odrážajú spojenie tradície a modernosti. Hodinky Bowa London sú inšpirované ulicami Londýna a sú určené pre ženy, ktoré majú rady klasický dizajn.

-4ab9eed2-f5bd-46bd-8261-08799264c186_1672852823.jpg

Hodinky Oriental Bowa Tokyo 

Kolekcia Bowa Tokyo zobrazuje jedinečnú tvár krajiny rozkvitnutých čerešní a jej hlavného mesta. V tomto obrovskom a mimoriadne modernom meste je život dynamický a neustále sa mení. Veľmi nápadný je aj minimalistický štýl a jednoduchosť vysokých stavieb. Duch tohto miesta dokonale odrážajú hodinky Bowa Tokyo. Dynamiku predstavuje napríklad veľkolepý rámik, ktorý mimochodom dokonale kontrastuje s malým puzdrom hodiniek. Čo sa týka farieb, hodinky Bowa Tokyo sú elegantnou kombináciou ružového zlata a námorníckej modrej. 

Hodinky Bowa Milan - talianske módne dedičstvo

Miláno je kolískou talianskej módy, čo sa dokonale odráža v doplnkoch Bowa. Hodinky Bowa Milan vám umožnia ponoriť sa do historickej atmosféry hlavného mesta Lombardie, pretože obsahujú množstvo odkazov na úžasný taliansky štýl. Hodinky Bowa Milan spájajú eleganciu s modernosťou. Majú tenké ručičky, okienko s dátumovkou v strede a puzdro so zaoblenými hranami. 

Bowa - skvelá voľba pre náročné ženy

Hodinky Bowa, ktoré sú ideálne na bežné alebo pracovné nosenie, sú skvelou voľbou pre všetky ženy, dokonca aj pre tie s vysokými nárokmi. Sú šik a elegantné a umožňujú žene jemným spôsobom vyniknúť z davu. Vďaka svojej jednoduchosti a minimalizmu hodinky Bowa nikdy nevyjdú z módy.

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autora Redakcia

Vianočná súťaž, ktorá poteší vaše srdce
Príbeh Markíza Moda Italiana: Rozhovor s Monikou Nemčokovou
Ako nosiť dámske členkové topánky: 6 nápadov na outfit na rok 2024
Máš všetko, a predsa niečo chýba
Lucia Vlkovičová: Kozmetika mi pomohla splniť jeden z mojich snov
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
Ešte stále predávate svoj čas za peniaze?
Beauty trendy na leto 2023: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať

Ďalšie články na podobné témy

Prečo milujeme čierne kabelky?
UGG: Keď pohodlie očarí aj hviezdy showbiznisu
Crossbody kabelka
Výpredaj kabeliek: skvelá príležitosť na získanie značkových kabeliek za výhodné ceny
Módne tipy pre našich malých školákov
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Niečo nové do šatníka v Novom roku
Módny tip: V čom na ples?