Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
4. 1. 2023 | Redakcia

Bowa - najlepšie hodinky na každý deň

Hodinky sú viac než len praktické zariadenie - sú aj doplnkom oblečenia. V roku 2021 boli na trh uvedené hodinky Bowa a v krátkom čase sa stali skutočným predajným hitom. Hoci je spoločnosť Bowa pomerne mladá, už si získala uznanie mnohých žien na celom svete. Výrobky Bowa sa vyznačujú vysokou kvalitou a širokou ponukou štýlov, z ktorých si môžete vybrať. Preto si každá dáma určite nájde dokonalý model na akúkoľvek príležitosť.

Hľadáte módne hodinky? Vyberte si Bowa!

Bowa je rýchlo rastúca značka známa v mnohých krajinách. Jej dizajnéri dbajú na to, aby bol každý detail, aj ten najmenší, úplne dokonalý. Hodinky Bowa nielenže vyzerajú atraktívne, ale sú aj veľmi spoľahlivé a pohodlné na nosenie. Pred uvedením konkrétneho modelu na trh sa podrobuje mnohým rôznym testom. Týmto spôsobom značka ponúka jedinečný štýl pre akýkoľvek rozpočet. Hodinky Bowa s obľubou nosia kozmopolitky, ktoré často cestujú po najväčších a rušných metropolách sveta. Značka reaguje na potreby každej modernej, dynamickej, sebavedomej a dobrodružnej ženy, ktorá rada objavuje svet a cení si vysokú kvalitu, tradíciu a striedmosť. Doplnky Bowa boli navrhnuté pre dámy, ktoré milujú minimalizmus a metropolitné priestory. Sú vysoko cenené pre svoju všestrannosť. Dajú sa nosiť kedykoľvek a kdekoľvek - to z nich robí dokonalé doplnky pre akýkoľvek outfit a príležitosť. Preto by nemalo byť prekvapením, že vzali trh útokom a okamžite sa stali jednými z najobľúbenejších hodiniek roku 2021.

Bowa ponúka širokú škálu rôznych dámskych hodiniek, t. j. na štýlových remienkoch z kvalitnej kože a na klasických sieťovaných náramkoch z nehrdzavejúcej ocele. Každé dámske hodinky vydané spoločnosťou Bowa poháňa robustný quartzový strojček Miyota, ktorý zabezpečuje presné a bezproblémové meranie času. Ciferníky sú čitateľné, minimalistické a obohatené o decentný a elegantný ukazovateľ dátumu. Jednoduchosť hodiniek Bowa prekvapí a zároveň zaujme. Vďaka svojmu minimalizmu budú určite dlho vyzerať štýlovo a držať krok s neustále sa meniacimi módnymi trendmi. Značka ponúka veľký výber hodiniek v rôznych farbách. Keďže náramkové hodinky Bowa spájajú eleganciu s ležérnym štýlom, sú dokonalým doplnkom na rodinnú oslavu, rande, pracovné alebo obchodné stretnutia a udalosti. 

-a3a0803e-cdcc-48c9-a7ee-67c9cc4bd310_1672852823.jpg

Bowa - inšpirovaná svetovými hlavnými mestami módy

Názov každej kolekcie Bowa odkazuje na jednu zo štyroch hlavných módnych metropol. Inšpiráciou na vytvorenie týchto jedinečných hodiniek boli mestá ako New York, Londýn, Miláno a Tokio. Napriek zdanlivej jednoduchosti hodinky dokonale odrážajú charakter a štýl každého mesta a jeho obyvateľov.

Priemyselné hodinky Bowa New York

New York je jedným z najväčších miest na svete a často sa označuje ako "Veľké jablko". Je stelesnením multikultúrneho a inovatívneho mesta s mnohými kontrastmi. Metropola je známa predovšetkým svojím industriálnym štýlom, ktorý sa vyznačuje strohosťou, jednoduchosťou a praktickosťou. Presne také sú aj hodinky Bowa New York. Sú vybavené modernými sieťovanými náramkami alebo koženými remienkami. Sú dokonalým zrkadlom strohosti a dôkladného zmyslu pre detail. Ciferník sa na prvý pohľad môže zdať obyčajný, ale pri bližšom pohľade si všimnete, že jemné ručičky sú fenomenálne svojím zmyslom pre detail. V tejto kolekcii dizajnéri úspešne spojili pragmatickosť s krásou.

Bowa London - klasika a nadčasovosť

Hodinky Bowa London sú určené pre milovníkov klasiky, tradície a elegancie. Ich ciferníky odkazujú na Big Ben, ktorý je jedným z charakteristických znakov tohto úžasného mesta. Hodinky Bowa London sú skvelou náhradou za šperky, pretože sú vybavené jedinečným náramkom s veľkými obdĺžnikovými článkami. Hodinky Bowa London sú jednoduché a minimalistické. Dokonale odrážajú spojenie tradície a modernosti. Hodinky Bowa London sú inšpirované ulicami Londýna a sú určené pre ženy, ktoré majú rady klasický dizajn.

-4ab9eed2-f5bd-46bd-8261-08799264c186_1672852823.jpg

Hodinky Oriental Bowa Tokyo 

Kolekcia Bowa Tokyo zobrazuje jedinečnú tvár krajiny rozkvitnutých čerešní a jej hlavného mesta. V tomto obrovskom a mimoriadne modernom meste je život dynamický a neustále sa mení. Veľmi nápadný je aj minimalistický štýl a jednoduchosť vysokých stavieb. Duch tohto miesta dokonale odrážajú hodinky Bowa Tokyo. Dynamiku predstavuje napríklad veľkolepý rámik, ktorý mimochodom dokonale kontrastuje s malým puzdrom hodiniek. Čo sa týka farieb, hodinky Bowa Tokyo sú elegantnou kombináciou ružového zlata a námorníckej modrej. 

Hodinky Bowa Milan - talianske módne dedičstvo

Miláno je kolískou talianskej módy, čo sa dokonale odráža v doplnkoch Bowa. Hodinky Bowa Milan vám umožnia ponoriť sa do historickej atmosféry hlavného mesta Lombardie, pretože obsahujú množstvo odkazov na úžasný taliansky štýl. Hodinky Bowa Milan spájajú eleganciu s modernosťou. Majú tenké ručičky, okienko s dátumovkou v strede a puzdro so zaoblenými hranami. 

Bowa - skvelá voľba pre náročné ženy

Hodinky Bowa, ktoré sú ideálne na bežné alebo pracovné nosenie, sú skvelou voľbou pre všetky ženy, dokonca aj pre tie s vysokými nárokmi. Sú šik a elegantné a umožňujú žene jemným spôsobom vyniknúť z davu. Vďaka svojej jednoduchosti a minimalizmu hodinky Bowa nikdy nevyjdú z módy.

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Ako naniesť matný rúž v 5 krokoch
Zakladateľka webu Nádherná.sk: Chcem, aby boli ľudia zdraví a finančne na tom lepšie
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…
Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
Výživové doplnky pre intímne zdravie
Život bez sacharidov
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!
Potrebujete súrne malý zázrak?☺️

Ďalšie články na podobné témy

Prečo milujeme čierne kabelky?
UGG: Keď pohodlie očarí aj hviezdy showbiznisu
Módne tipy pre našich malých školákov
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok
Niečo nové do šatníka v Novom roku
Módny tip: V čom na ples?
Ako si vybrať správny klobúk?
Ako nosiť bomber bundu?