Čarovné Toskánsko
9. 8. 2017 | Naďa

Čarovné Toskánsko

Toskánsko je miestom, ktoré chce navštíviť mnoho turistov. Nie je sa ani čomu čudovať. Atmosféra, ktorú vyžaruje je jednoducho neprehliadnuteľná. Nádherné západy slnka, romantické prechádzky či začiatok dňa sa v Toskánsku deje úplne inak, ako na iných miestach na Zemi. 

Čo si predstavíte, keď sa povie Toskánsko? Mnohým sa pred očami zjaví nádherná krajina, ktorá je neporušená, plná starých domčekov, ktoré tam stoja už niekoľko dlhých rokov a pokoj. Práve pokoj a jednoduchosť napĺňa turistov a ľudí, ktorí sem chodia očakávaním, že si tu oddýchnu. Inšpirujte sa aj vy módou, ktorá prichádza z tohto miesta.

Minimalizmus je prvoradý

To, čo nájdete pri inšpirácií z Toskánska v móde je hlavne jednoduchosť. Mnohé ženy sa snažia vytvoriť zo svojho outfitu niečo viac, a preto na seba hádžu jedno cez druhé. To je chyba, ktorej by sa mala vyhnúť každá žena, ktoré chce vyzerať krásne a žensky.

Práve ženskosť, jemnosť a elegantnosť pozdvihnete jednoduchými kúskami, v ktorých sa aj počas letných a teplých dní budete cítiť dobre. Ľahké šaty s kabelkou cez rameno a rozpustenými vlasmi, ktoré vám budú rozpustené ležať na opálenej pokožke. Presne toto je jednoduchá móda, ktorá sa inšpiruje krásami Toskánska.fa_1502264046.jpg

Zabudnite na opätky

Niektoré ženy si možno teraz vydýchli. Presne tak. Žiadne opätky! Zahoďte do koša lodičky či sandále na vysokých ihličkových podpätkoch, z ktorých vás ustavične bolia nohy. Stavte na sandálky bez opätku, balerínky alebo poltopánky, ktoré sú hravé, dievčenské a nežné. K jednoduchým šatám z padavého strihu sa hodia perfektne!

Kvetinové vzory

Pre tento štýl módy je veľmi známe to, že sa inšpiruje kvetmi a jemnými, tlmenými farbami, ako sú napríklad vínová červená - burgundy, hnedá, karamelová alebo bledá oranžová. Zabudnite na neónové farby, ktoré bijú do očí! Najlepšie urobíte, ak stavíte na kvetinové vzory, ktoré sú IN, štýlové a veľmi populárne. V tomto vzore nájdete dnes v obchodoch takmer všetko. 

Ilustračné foto: Pexels.com, Bonprixshop.eu

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Pin-up diva na pláži
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Bosonožky
Festivalová pohodička