Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
4. 10. 2016 | Bohumila

Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!

Po lete mnohé z nás rozmýšľajú nad tým, ako si vylepšiť kondíciu, zdravie, postavu, ako pre seba niečo urobiť.  "Mala by som  začať cvičiť..." táto myšlienka prebehne hlavou nejednej z nás. Lenže vybrať si z ponuky cvičení býva náročné. Ďalšia vec je  odhodlať sa, motivovať sa, vydržať. Veľa žien preferuje skupinové cvičenie, pretože v kruhu priateliek si na svoje príde nie len telo, ale i duša. Každá z nás uvíta minimálne polhodinku, ktorú venuje iba sebe. Ak túžite urobiť niečo nielen pre svoje zdravie, vyskúšajte napríklad kruhový tréning vo Fitcurves. 

Fitcurves je fitnescentrum určené špeciálne pre ženy, ktoré ponúka kompletný 30 minútový tréning, program regulácie hmotnosti, ktorý je rýchly zábavný a bezpečný, vždy pod dohľadom profesionálneho trénera. Taktiež ženám ponúka školenia v oblasti výživy, úpravy stravy a motivácie s názvom Program regulácie hmotnosti FitCurves. Tento program je určený pre všetky ženy, ktoré chcú znížiť hmotnosť, chcú byť fit, ale aj pre všetky, ktoré sachcú vzdelávať v tejto oblasti, doplniť svoje vedomosti a pomôcť svojmu okoliu.

FitCurves

Charakteristická črta klubov FitCurves je pozitívna atmosféra, priateľský personál a individuálny prístup ku každej zákazníčke. Trénerky vás naučia ako správne používať posilňovacie stroje, ako správne cvičiť na regeneračných podložkách, ako robiť strečing, ako si vybrať správnu stravu a tak dosiahnuť najlepšie výsledky. Cvičenie je efektívne  a bezpečné.  Správne vykonávanie jednotlivých cvičení je základom tréningu. Pritom sa nesmie zabúdať na to, že bez správnej výživy ani najefektívnejší tréning neprinesie očakávané výsledky. Raz zažiť však znamená oveľa viac ako stokrát počuť alebo čítať - preto vám, milé dámy, odporúčame návštevu fitness centra FitCurves na Jašíkovej 20 v Bratislave, presvedčte sa samé! Sympatický tím sa o vás skvelo postará. Tešíme sa na vaše referencie! :)

Foto: Archív FitCurver Ružinov

Bohumila

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila

Prečo sa ti nedarí? Možno týmito zlozvykmi sama degraduješ svoj biznis
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Príbehy opatrovateliek Janky, Danky a ich babky
Nájdi svoje PREČO
Červená šošovica v kuchyni - zázrak na chudnutie i pre zdravie
Dve presvedčenia, ktoré už nám neposlúžia
Frederik Olšák: Farebný svet je jeho darom od Boha
Petra Hederová: K písaniu som sa dostala v období vzťahovej a životnej krízy

Ďalšie články na podobné témy

Ako sa cvičí jóga v Malackách
Ako začať cvičiť?
Jesenné tipy na posilnenie imunity
Zázrak menom kokosový olej
Cvičíte pre radosť... alebo?
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Nosenie venušiných guličiek - športová aktivita, do ktorej sa jednoducho zamilujete
Cyklické chudnutie

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.