CHI TEA TREE OIL Starostlivosť - skúsenosti po 3 týždňoch používania
28. 6. 2016 | Bohumila

CHI TEA TREE OIL Starostlivosť - skúsenosti po 3 týždňoch používania

Kto by nechcel mať nádherné, husté a žiarivé vlasy, ako modelky v reklame? Ja som vždy chcela krásne vlasy, ale čo ak mi príroda nenadelila? Čiastočne to riešim mojimi clip-in príčeskami, ale úprimne, nosím ich iba občas. Vlastné vlasy nenahradí nič. Nie nadarmo sú korunou krásy. 

Moje vlasy sú jemné, tenké a riedke. Padajú mi. Často sa mastia pri korienkoch. 20 rokov si ich farbím.  Krátky účes u mňa nepripadá do úvahy. Maximálne mikádo.  Veľmi ma preto potešilo, keď som sa dozvedela o novinke značky Farouk Systems, sade starostlivosti o vlasy CHI Tea Tree Oil.  Na základe konzultácie s vlasovými odborníčkami z CHI štúdia presne tento produkt je vhodný pre moj typ vlasov.  Dala som sa teda do skúšania. 

Z celého radu som si zvolila základnú starostlivosť, a to šampón, kondicionér a upokojujúci sprej na pokožku hlavy. Čajovník má antiseptické účinky, je skvelý v boji proti akné, lupinám, plesniam, mykózam, upokojuje podráždenú pokožku. Vlásky sú po použití jemné, lesklé, pevné, nadýchané a plné objemu. Celý produktový rad nádherne vonia čajovníkom. Sú ľudia, čo jeho vôňu príliš neobľubujú, čiže nebude to pre vás to pravé orechové, ak vám čajovník nevonia. 

Šampón je koncentrát, čiže stačí naozaj za oriešok votrieť do vlhkých vlasov a silno napeniť. Prekvapí vás chladivý pocit na pokožke. 

Nasleduje kondicionér, dávam si ho vždy. Vlasy sú jemné a snadno sa češú. 

Sprej na pokožku, priznám sa, príliš nepoužívam. Je skvelý, ak trpíte lupinami alebo máte podráždenú pokožku hlavy, napríklad po farbení vlasov. Nakoľko ma nič také netrápi, dávam si ho iba sem tam, lebo pekne vonia. 

Ilustračné foto: Bohumila

Po troch týždňoch používania mám takéto pocity: Vlasy  si i naďalej umývam denne, lebo sa mi mastia - to som myslela, že sa eliminuje. (ale viem, že toto je aj záležitosť vnútorná, treba riešiť výživu, hormony a pod...) Po umytí, keď si vlasy vyfúkam, naozaj sú lesklé, krásne, a bohaté. Cítim sa úžasne. Takto vydržia skoro celý deň.  Zdá sa mi, že rýchlejšie rastú.  Z výrobkov vlasovej kozmetiky CHI som v minulosti vyskúšala BIO SILK sérum, s tým som bola velmi spokojná, a šampón s arganovým olejom - aj ten sa mi páčil a šampón pre maximálny objem - ten mi nesadol, mám po ňom pocit zlepených vlasov.  Po konzultácii s odborníčkou tento šampón ani pre mňa nie je vhodný. Kúpila som si podľa názvu. Preto odporúčam, ak máte záujem investovať viacej peňazí do kvalitnej starostlivosti, vždy sa poraďte s odborníkmi.  Ušetríte si sklamanie i peniaze. 

Celkovo  hodnotím tento produktový rad veľmi vysoko. Odporúčam, ak máte rovnaký typ vlasov, ako ja.  Používate CHI starostlivosť o vlasy? Podelíte sa s nami o vaše skúsenosti?  Teším sa na vaše komentáre! 

Bohumila

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, motiváciu, takisto je technologický geek. Miluje kvalitnú kozmetiku a oceňuje úprimný dialóg. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila

Krásna a štýlová Alexandra vydáva prvú knihu! Na čo sa môžeme tešiť?
Aká je skutočná Pravda o mužoch?
Pripravte sa na zimu!
Prečo sa ti nedarí? Možno týmito zlozvykmi sama degraduješ svoj biznis
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Príbehy opatrovateliek Janky, Danky a ich babky
Nájdi svoje PREČO
Červená šošovica v kuchyni - zázrak na chudnutie i pre zdravie

Ďalšie články na podobné témy

Recenzia kozmetiky: BIOSILK Volumizing Therapy
Moje vlasy sú ako od kaderníčky lebo...
Nebojte sa priznať farbu! - ako na kreatívny účes?
Na vlastnej koži: Brazílska depilácia
Ziaja? ÁNO
Chameleon, čo mení tvár - tú vašu
Gosh Smokey Eyes Palet
Aby mali vaše oči ten správny pohľad

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.