Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?
27. 3. 2023 | PR Servis

Čo nesmie chýbať vo vašej domácej posilňovni?

Radi si dáte doma do tela? Činky, skákanie cez švihadlo, joga a ďalšie pohybové aktivity sú vám blízke? Vybavte si svoju domácu posilňovňu kvalitným a spoľahlivým vybavením. Čo by vo vašej zbierke rozhodne nemalo chýbať? Prinášame vám zoznam najobľúbenejších položiek, ktoré majú svoje čestné miesto v každej správnej domácej posilňovni.

Podložka na cvičenie je základ

Pokiaľ nemáte vo svojej domácej posilňovni špeciálnu mäkkú podlahu, je podložka na cvičenie nevyhnutná. Pretože nie každý má vo svojom domove voľnú miestnosť, ktorú by mohol prestavať na posilňovňu, často si vystačíme s voľným miestom v obývacej izbe alebo spálni. Kdekoľvek, kde je možné u vás doma rozložiť podložku na cvičenie, si môžete dať do tela.

Odporové gumy

Pretože vybavenie do domácej posilňovne musí byť kompaktné, aby zaberalo čo najmenej miesta, rozhodne sa oplatí investovať do odporových gúm. Môžete ich vziať so sebou aj von. Bands sú efektívnou a praktickou cvičebnou pomôckou, ktorá sa nestratí. Medzi osvedčených výrobcov, nielen odporových gúm, ale aj ďalších tréningových pomôcok, rozhodne patrí značka SKLZ. Tento výrobca patrí k lídrom a zameriava sa na vývoj moderných a inovatívnych pomôcok pre tréning. Ak túžite okrem odporových gúm vyskúšať aj nejaké nové cvičebné pomôcky, rozhodne sa pozrite na ponuku SKLZ.

shutterstock-1700812657_1679916870.jpg

Masážne valce a ďalšie pomôcky na relaxáciu

K cvičeniu samozrejme patrí aj odpočinok a relaxácia. Aby ste si mohli dopriať príjemnú masáž, ale aj zvýšiť rozsah pohybu, spoľahnite sa na masážne valce. Masážne rollery podporia prekrvenie, uľavia od bolesti chrbta, krčnej chrbtice a pomôžu vám zmierniť bolesť svalov. Nezaberú veľa miesta a ponúknu úžasné uvoľnenie aj relaxáciu. K obľúbeným výrobcom masážnych valcov patrí napríklad TriggerPoint. Populárny výrobca masážnych terapeutických pomôcok, ktoré dokážu vašu domácu posilňovňu premeniť na masážny salón na počkanie.

Gymnastická lopta

Obľúbenou súčasťou domácností sa stala aj gymnastická lopta. Možno, že ju používate namiesto stoličky, pretože vám záleží na vašom zdraví, ale nebojte sa po nej siahnuť ani pri domácom tréningu. Gymnastickú loptu využijete pri preťahovaní, dá sa použiť aj na zahriatie svalov pred cvičením a v neposlednom rade po nej môžete siahnuť v prípade, keď chcete posilniť svoje brušné svaly. S pomocou gymnastickej lopty si môžete uľaviť aj od nepríjemnej bolesti chrbta. Ide o neuveriteľne všestranného pomocníka, na ktorého nedáte dopustiť.

Vybavte si svoju domácu posilňovňu tým najkvalitnejším a najspoľahlivejším vybavením a dajte si do tela kedykoľvek, keď budete mať chuť či voľnú chvíľu. Čestné miesto vo vašej domácej zbierke športových predmetov by rozhodne mala mať podložka, odporové gumy, masážne rollery a gymnastická lopta.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ideálne sukne na letné dni: Ľahké tkaniny a materiály
Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Sedem tipov, ako zachrániť váš vzťah
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!

Ďalšie články na podobné témy

Ako byť štíhla a fit – už navždy!
Chcete schudnúť? 90 - dňová výzva s FitCurves Ružinov!
Plánujete cvičiť doma? Toto vybavenie vám nesmie chýbať
Čo by ste mali vedieť než začnete chudnúť do plaviek
Najčastejšie chyby, ktoré robíte pri cvičení: Čomu sa vyhnúť?
Prečo je cvičenie ideálna cesta nielen k vysnívanej postave?
Ako na skvelú postavu? Toto je 6 dôležitých faktorov, ktoré viete ovplyvniť a pomôžu vám
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!