Čo nosiť pod nohavicami? Bude to veselé!
24. 3. 2020 | PR Servis

Čo nosiť pod nohavicami? Bude to veselé!

Čo sa týka spodnej bielizne, páni majú nepochybne užší výber, predovšetkým v oblasti strihu. Určite si nelámu hlavu nad tým, ktoré slipy, trenky či pánske boxerky zvoliť, aby zakryli nedostatky alebo naopak, aby  odhalili niektoré sexy partie.  Muži najčastejšie riešia svoje pohodlie, takže uprednostnia to, v čom sa budú cítiť počas dňa dobre. Aj to však dokáže o mužovi veľa napovedať. 

Spodná bielizeň dokáže veľa odhaliť

Na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov sa na popredných priečkach v oblasti pánskej spodnej bielizne nachádzali slipy. Preto ak ešte dnes natrafíte na muža, ktorý ich dodnes vo svojom bielizníku má, bude to konzervatívny muž, ktorý sa o módu s veľkou pravdepodobnosťou nezaujíma.  Ak budú slipy v čiernej farbe, je to ten lepší prípad, pretože biele slipy popierajú akékoľvek  zvyšky estetického dojmu. Čierne sú predsa len o čosi viac sexy než biele a napriek tomu, že aj v tomto prípade ide predovšetkým o konzervativizmus, tento muž bojuje a snaží sa prekonať svoje zaužívané stereotypy.

Pánske boxerky sú v porovnaní so slipami či trenkami určite lepšou voľbou. Pôsobia sexy, sú obtiahnuté a nechávajú vyniknúť partie, ktorými sa muži radi pýšia. Muži, ktorí uprednostňujú tento typ spodnej bielizne  majú nepochybne snahu zapôsobiť na svoju partnerku. Okrem iného sú vynikajúcou voľbou pod úzke nohavice, ktoré obťahujú pánsky zadoček a pre dokonalý dojem je predsa dôležité, aby nikde nič nevytŕčalo. Trenírky sú pohodlné a vzdušné, preto sú u mužov obľúbené. Táto bielizeň je však vhodná skôr pre nezadaných, prípadne na večery osamote. 

shutterstock-75999172_1584983118.jpg

Buďte moderní, kúpte si boxerky s potlačou

Ťažko povedať, ktorá z farieb je pre mužskú spodnú bielizeň tá najvhodnejšia. Isté však je, že biela môže pôsobiť zvláštne a určite nie príťažlivo. Ako sa vraví, sto ľudí, sto chutí. No ak sa zberáte na rande a vaša známosť je čerstvá, biele pánske boxerky, nedajbože slipy vynechajte! 

Prekvapte niečím novým a nečakaným. Boxerky s potlačou zatiaľ nie sú samozrejmosťou, a to je škoda, pretože dokážu zlepšiť náladu nielen vám, ale pobavia určite aj vašu partnerku. Ak sa obávate, že budete na ženy pôsobiť detinsky, zahoďte tieto predsudky za hlavu a navštívte stránku Dedoles. Veľmi rýchlo pochopíte, že vaše obavy nie sú na mieste a že výber je dostatočne široký na to, aby ste si vybrali podľa vlastného vkusu, ktorým zároveň prejavíte vlastné ja. 

Záleží len vás či patríte k extrovertným až extravagantným mužom, alebo sa síce chcete odlíšiť, ale v rámci určitých hraníc. Dostupné sú vzory pre všetkých! Boxerky s potlačou nemusia byť čímsi nevkusným či nevhodným, práve naopak. Oblečenie predávame a prezentujeme my sami, a to tým ako ho dokážeme nosiť.  Zvoliť môžete potlač z rôznorodých oblastí života, či už je to hudba, matematika, superhrdinovia alebo sa môžete rozhodnúť  pre abstraktnú potlač či pre zvieracie vzory. 

Ak sa rozhodnete pre boxerky s potlačou, svojím spôsobom prejavujete silu svojej osobnosti. Takýto muž nerieši, čo si myslí okolie, dôležité je, že on vie, prečo sa rozhodol pre takéto pánske boxerky a že sa v nich cíti dobre a sebavedomo. Boxerky s potlačou sú potlačené po celej svojej ploche, vďaka čomu je ich originálny dizajn viditeľný z každej strany. Boxerky s potlačou jednoducho rozžiaria každé vaše ráno.

Zdroj obrázku: Jeff Thrower / Shutterstock.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Posilňovanie panvového dna bez cvičenia? Áno!
Na ceste ku zdravšej pokožke a vlasom
Vykročte do nadchádzajúcej sezóny s Remonte!
Dôležitosť pravidelnej údržby a servisu chladiacich zariadení pre predĺženie ich životnosti
Použitie PUR a PIR Panelov v chladničkách a mrazničkách: Ako zabezpečiť ideálne podmienky pre skladovanie potravín
Ako minimalizovať poškodenie a potrebu opráv pri hliníkových dverách?
Krok za krokom: Ako svojpomocne opraviť poškodenú koženú sedačku?
Vediete priemyselnú firmu? Malá rada k elektromotorom

Ďalšie články na podobné témy

Doplnky, ktoré doladia váš outfit
Viete kombinovať dámsku obuv so zimným oblečením?
Domáca výzva: bez spodnej bielizne!
Domáca kancelária – multifunkčný minimalizmus s nádychom dizajnu
Rúško: štýlový módny doplnok alebo desivý trend?
Tip na tento týždeň: Biele tričko štyrikrát inak
Zvodne ženská počas celého leta: štýlové kúsky do vášho šatníka
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!