Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...
12. 4. 2020 | Redakcia

Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...

Za oknami je také krásne jarné počasie a napriek všetkému by sme mali sedieť doma. Tiež máte ten pocit, že by ste najradšej robili všetko, čo by sa práve nemalo? A potom máte zlé svedomie? Doprajte si namiesto toho darček, ktorý bude určený iba vám. Úplne zdarma.

Mali by sme sedieť doma, ale túžime byť vonku. Opaľovať sa, cvičiť, prechádzať sa a každý aspoň trochu aj stretnúť sa s blízkymi či milovanými, riadne sa zabaviť, rozptýliť a porozprávať. Fyzicky to však nie je možné. Pre všetky tieto túžby pociťujeme mnohí výčitky. Rovnako pre hnev na situáciu, ktorá nás doslova uväznila v našich domovoch. Práve to je prameňom zlého svedomia a iste si aj vy neraz musíte pripomínať aké je dôležité teraz vydržať a byť zodpovedný. Zastavte však!

Nie, nie sme stroje, aby sme úplne potlačili naše túžby alebo potreby. Tie sú našou úplne prirodzenou súčasťou. Nie, neznamená to, že máme príkazy, pravidlá a odporúčania porušovať, naopak. To, čo ale treba spraviť je, že si nebudete robiť výčitky. Nie je na to dôvod. 

xan-griffin-rffrymvu6je-unsplash_1586674597.jpg

Netreba si vyčítať, že máte priateľov a rodinu, s ktorými chcete tráviť čas – naopak je to vašou dobrou vizitkou prezrádzajúcou, že ste si vybudovali vo svojom živote dobré a kvalitné vzťahy a tie chcete úplne prirodzene utužovať. Je báječné, že máte vo svojom živote ľudí, na ktorých vám záleží, že máte záľuby a koníčky, že milujete prírodu a život a chcete si ich užívať. 

Zvládli ste to super!

Nič z toho nie je dôvodom na chmúrne myšlienky alebo výčitky. Sme v situácii, kedy máme možnosť si naplno uvedomiť akí vzácni sú pre nás ľudia v našich životoch a koľko pre nás znamená všetko, čo máme. Našťastie, to môžeme našim blízkym kedykoľvek povedať. Volajte, píšte správy alebo si sadnite s papierom a perom v ruke a napíšte skutočný list. 

Pochváľte samú seba za všetko, čo ste v poslednej dobe zvládli, hoci by to boli len maličkosti. Je to darček, ktorý vám nedá nikto iný, lebo len vy sama viete, aké náročné to bolo!

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autora Redakcia

Vianočná súťaž, ktorá poteší vaše srdce
Príbeh Markíza Moda Italiana: Rozhovor s Monikou Nemčokovou
Ako nosiť dámske členkové topánky: 6 nápadov na outfit na rok 2024
Máš všetko, a predsa niečo chýba
Lucia Vlkovičová: Kozmetika mi pomohla splniť jeden z mojich snov
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
Ešte stále predávate svoj čas za peniaze?
Beauty trendy na leto 2023: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať

Ďalšie články na podobné témy

Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
Blahobyt: mať či byť?
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!