Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...
12. 4. 2020 | Redakcia

Darček, ktorý je zadarmo a dostanete ho už dnes! Čítajte ďalej...

Za oknami je také krásne jarné počasie a napriek všetkému by sme mali sedieť doma. Tiež máte ten pocit, že by ste najradšej robili všetko, čo by sa práve nemalo? A potom máte zlé svedomie? Doprajte si namiesto toho darček, ktorý bude určený iba vám. Úplne zdarma.

Mali by sme sedieť doma, ale túžime byť vonku. Opaľovať sa, cvičiť, prechádzať sa a každý aspoň trochu aj stretnúť sa s blízkymi či milovanými, riadne sa zabaviť, rozptýliť a porozprávať. Fyzicky to však nie je možné. Pre všetky tieto túžby pociťujeme mnohí výčitky. Rovnako pre hnev na situáciu, ktorá nás doslova uväznila v našich domovoch. Práve to je prameňom zlého svedomia a iste si aj vy neraz musíte pripomínať aké je dôležité teraz vydržať a byť zodpovedný. Zastavte však!

Nie, nie sme stroje, aby sme úplne potlačili naše túžby alebo potreby. Tie sú našou úplne prirodzenou súčasťou. Nie, neznamená to, že máme príkazy, pravidlá a odporúčania porušovať, naopak. To, čo ale treba spraviť je, že si nebudete robiť výčitky. Nie je na to dôvod. 

xan-griffin-rffrymvu6je-unsplash_1586674597.jpg

Netreba si vyčítať, že máte priateľov a rodinu, s ktorými chcete tráviť čas – naopak je to vašou dobrou vizitkou prezrádzajúcou, že ste si vybudovali vo svojom živote dobré a kvalitné vzťahy a tie chcete úplne prirodzene utužovať. Je báječné, že máte vo svojom živote ľudí, na ktorých vám záleží, že máte záľuby a koníčky, že milujete prírodu a život a chcete si ich užívať. 

Zvládli ste to super!

Nič z toho nie je dôvodom na chmúrne myšlienky alebo výčitky. Sme v situácii, kedy máme možnosť si naplno uvedomiť akí vzácni sú pre nás ľudia v našich životoch a koľko pre nás znamená všetko, čo máme. Našťastie, to môžeme našim blízkym kedykoľvek povedať. Volajte, píšte správy alebo si sadnite s papierom a perom v ruke a napíšte skutočný list. 

Pochváľte samú seba za všetko, čo ste v poslednej dobe zvládli, hoci by to boli len maličkosti. Je to darček, ktorý vám nedá nikto iný, lebo len vy sama viete, aké náročné to bolo!

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Ako naniesť matný rúž v 5 krokoch
Zakladateľka webu Nádherná.sk: Chcem, aby boli ľudia zdraví a finančne na tom lepšie
Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…
Aké magické kamene Vám pomôžu pritiahnuť lásku do života?
Výživové doplnky pre intímne zdravie
Život bez sacharidov
Trápi Vás brušná diastáza? Už nemusí. Máme riešenie!

Ďalšie články na podobné témy

Je pre vás rozhodovanie problém? Vyriešte ho pomocou troch slov
Ovplyvňujú emócie to, čo kupujeme?
Toto si nenechajte utiecť! Čítajte cez víkend s nami
Týždeň s Nádherná.sk – toto čítanie vám nesmie utiecť
Nedeľné čítanie s Nádherná.sk
Blahobyt: mať či byť?
Rozhovor týždňa: Doprajte si s nami zázračný Emočný detox
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!