Darček pre muža. 4 veci, ktoré potešia chlapské srdcia
16. 3. 2021 | PR Servis

Darček pre muža. 4 veci, ktoré potešia chlapské srdcia

Kým väčšinu žien dokáže potešiť aj jediná kvetina odtrhnutá na lúke, vybrať ten správny darček pre muža je veru ťažký oriešok. Síce si to vyžaduje podrobný plán a slušnú dávku racionality, nie je to nemožné. Prečítajte si, z čoho majú muži radosť, pomôžeme vám dokonca aj niekoľkými konkrétnymi tipmi a odporúčaniami.

Muži sa tešia mozgom

Predtým, než sa pustíte do náročného procesu výberu darčeka pre muža, mali by ste sa zamyslieť nad tým, aký význam má gesto darovania z chlapského uhla pohľadu. Asi pre vás nebude žiadnou novinkou to, že zástupcovia tohto pohlavia sa len výnimočne riadi emóciami, sú skôr racionálnejší, uváženejší a netešia sa len srdcom, ale najmä mozgom. Aby ste dokázali u nich vyvolať takúto radosť prísne podloženú faktami a číslami, vybraný darček musí byť pre obdarovaného nejakým spôsobom užitočný.

Aj keď na svojho partnera, otca, brata, kamaráta plánujete zaútočiť nejakým tajným prekvapením, premyslite si, či by nebolo lepšie sa ho opýtať, čo by ho skutočne potešilo. Niečo, čo vo vás nevyvolá žiadne príjemné vzrušenie, môže byť preňho zdroj obrovskej radosti. (Veď ani mužom občas nedáva zmysel, prečo ženy cítia eufóriu pri pohľade na atraktívne vyzerajúcu, no nepotrebnú vecičku.)

Oblečenie je príliš užitočné. Práve preto je super

 darcek-pre-muza-panska-kosela_1615883946.jpg

Hľadáte darček v podobe oblečenia v sekcii vtipných čiapok? Pokiaľ oslávenec naozaj nosieva tento odev, existuje nejaká šanca, že ho potešíte. No ak chcete mať istotu, radšej sa popozerajte v sekciách ponúkajúcich kvalitné tričká, pánske polokošele alebo mikiny bez nápisov. To, čo je pre vás nudné, pre druhú stranu bude praktické a využiteľné, čo v mužskom jazyku znamená vynikajúce. Ak hľadáte skutočne kvalitný darček, ktorý bude jeho majiteľ nosiť s hrdosťou, pozrite si široký výber polokošieľ z organickej bavlny s certifikáciou EKO TEX STANDARD na stránke slovenskej značky Stevula.

Tá, ktorú musí mať každý: peňaženka

darcek-pre-muza-kozena-penazenka_1615883942.jpg

Peňaženka patrí do kategórie univerzálnych darčekov. Je dobrým výberom pre ktorúkoľvek vekovú kategóriu a na akýkoľvek sviatok. Tento doplnok u muža má rovnakú funkciu ako kabelka u žien, čiže pri odchode z domu sa doňho musí zmestiť všetko nevyhnutné, či už ide o karty, dokumenty, lístok na hromadnú dopravu alebo aj kľúče.

Mužské peňaženky majú teda ťažký život. Každý deň svedomito slúžia a strážia cennosti svojich majiteľov, navyše mnohokrát zastrčené do temných zákutí nohavicových vreciek. Práve preto sa nedožijú veľmi vysokého veku. Znamená to, že mať v zálohe jeden úplne nový kus je pre muža skutočne praktické.

Vyjadriť obdiv sa dá aj výživovým doplnkom

inca-collagen_1615883949.jpg

Ako sme to už spomínali vyššie, pri výbere darčeka pre mužov by ste mali postupovať podľa aspektu užitočnosti, no aj tu treba mať rozumené hranice. Ak svojmu partnerovi kúpite veľký balík šumivých vitamínových tabletiek, bude to síce niečo využiteľné, no podobné darčeky sa nesú skôr v duchu prehnanej starostlivosti. Ak však vás naozaj trápi jeho zdravotný stav, a chcete prispieť k posilneniu jeho organizmu, namiesto vychovávania radšej vyjadrite obdiv.

Takisto ako v oblasti gastronómie, aj medzi výživovými doplnkami nájdete „gurmánske špeciality“, ktoré by si oslávenec možno nekúpil sám pre seba. Pre mužov môže byť vhodným výživovým doplnkom kolagén pre športovcov. Je to produkt, ktorý má zázračné účinky na telo, jeho užívateľmi sú napríklad aj silní chlapi, ktorí pravidelne cvičia a venujú sa náročným fyzickým aktivitám. Na stránke výrobcu Inca Collagen nájdete referencie a odporúčania od profesionálnych športovcov, ako aj podrobné vysvetlenie, ktoré sú tie hlavné benefity tejto látky.

Fľaša plná lásky

darcek-pre-muza-flasa-vina_1615883942.jpg

Čokoláda, kvety, alkohol. Tieto 3 položky sú záchranou pri zháňaní darčekov na poslednú chvíľu, keďže sú dostupné v akejkoľvek večierke. To však neznamená, že v každom prípade musia pôsobiť neosobne a ako „kúpené narýchlo“. Fľaša kvalitného alkoholu môže byť pre muža veľmi potešujúcim prekvapením. Výberu ale budete musieť venovať viac času, energie a možno aj peňazí, nemá to byť impulzívny nákup, ale premyslený proces.

Riaďte sa podľa osobných preferencií oslávenca. Potom si spravte prieskum trhu, pokúste sa nájsť niečo, čo sa v bežných obchodoch len tak nevidí. Rátajte s tým, že obdarovaný len ťažko odolá pokušeniu vyhľadať si daný produkt na internete a zistiť o ňom všetky podrobné informácie. Ak disponujete určitou dávkou kreativity, tu ju určite môžete využiť. Môže vám dokonca ušetriť aj niekoľko eur. Pokiaľ nemáte príliš vysoký rozpočet na nejakú špecialitu, tak vyberte kvalitné, no cenovo dostupné víno a navrhnite na fľašu originálnu etiketu.

Zdroj fotiek: freepik.com, stevula.sk, incacollagen.sk

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ideálne sukne na letné dni: Ľahké tkaniny a materiály
Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Sedem tipov, ako zachrániť váš vzťah
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!

Ďalšie články na podobné témy

Ako ho zbaliť na druhom rande
Máte partnera motorkára? Prekvapte ho skvelým darčekom
Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Poznáte 30-dňovú partnerskú výzvu? Je plná dobrého sexu!
Partnerská výzva: objavte svoju najlepšiu verziu
Hviezdy o letnej láske: my už vieme, čo vás toto leto čaká!
9 tipov pre rodičov, ako viesť deti k zodpovednosti, rešpektu a samostatnosti
Tieto maličkosti vylepšia váš vzťah