Do kín dorazila komédia, ktorá rozosmiala aj Gizku Oňovú
25. 5. 2018 | PR Servis

Do kín dorazila komédia, ktorá rozosmiala aj Gizku Oňovú

Na slovenskej slávnostnej premiére amerického filmu Dámsky klub sa zúčastnila celá plejáda krásnych dám slovenského šoubiznisu. Film oficiálne uviedla nestarnúca speváčka Gizka Oňová.

„Babinec mi bol vždy blízky. Môžem povedať, že som jednou zo zrelých, možno i prezretá trocha, ale rozumiem aj mladej generácii, keďže mám tri deti a päť vnúčat. Dnešná doba je síce iná, ale sú veci, ktoré sú nemenné. Dôležitosť sa schádzať, mať okolo seba ľudí, ktorí sú k vám úprimní a dostávať od nich spätnú väzbu, či konáte dobre alebo nie,“ uviedla na úvod filmovej premiéry energická „svokra“. Vzápätí pokračovala: „Pred štyrmi rokmi som si myslela, že ma už nemôže nič prekvapiť. Potom som sa úplnou náhodou dostala k relácii Svokra, začala som chodiť do rodín a otvárať oči, čo všetko som ešte nevidela a nezažila. Zaujímavé je, že človeka posunú skôr tie negatívne zážitky, nie tie pozitívne. A tak, keď som sa dozvedela, že tieto štyri krásne dámy v mojom veku, hrdinky filmu Dámsky klub, tiež posunula náhoda a nie práve cenné dielo k tomu, aby zmenili svoje životy, povedala som si, že tento film musím vidieť.“

Príbeh s hviezdnym obsadením, ktorý úprimnou dávkou humorných životných situácií rozosmial celú sálu, si v priestoroch CINEMA CITY bratislavského nákupného centra Eurovea nenechali ujsť tváre relácie Dámsky klub Soňa Müllerová, Karin Majtánová a Andrea Chabroňová, ich moderátorské kolegyne Ema Tekelyová, Marianna Ďurianová, herečka Zuzana Vačková, spisovateľka Evita Urbaníková, či fitnesska Zora Czoborová.

 dd-02304_1527239720.jpg

O filme

Štyri celoživotné priateľky sú vášnivé čitateľky kníh. Každý mesiac sa stretávajú vo svojom knižnom klube, čítajú knihy a diskutujú o literatúre a o živote. Diane je po štyridsiatich rokoch manželstva čerstvá vdova.Vivian si užíva spoločnosť mužov bez vytvárania väzieb. Sharon žije v celibáte, pretože sa ani po 18 rokoch nespamätala z rozvodu a manželstvo Carol je po tridsiatich piatich rokoch v úplnom rozklade. Jedného dňa sa tejto štvorici dostane do rúk román Päťdesiat odtieňov sivej. Voči knihe majú tieto skutočné znalkyne literatúry obrovské výhrady. Aj napriek nim sa však rozhodnú, že si knihu prečítajú. Ukáže sa, že to bolo jedno z najlepších rozhodnutí ich životov. Vášnivý a živočíšny svet pána Graya doslova obráti ich unavené životy hore nohami. V dámach sa opäť naplno rozhorí túžba po romantike a dobrodružstve. V živote každej z nich sa začnú diať zásadné zmeny. Kniha stimuluje ich sexuálnu fantáziu, a tá každú z nich katapultuje do série neštandardných životných rozhodnutí. A tak každá začne meniť svoj život pre seba typickým spôsobom, ktorý dostane iné odtiene. Vzplanú nové vášne, otvoria sa nové cesty a začne nepoznaná romantika.

V úlohách štyroch dám sa divákom predstavia Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen a Mary Stenburgen. A  s neodolateľným šarmom im sekundujú Andy Garcia, Don Johnson, Richard Dreyfuss a Craig T. Nelson.  

 damskyklub-b1-nologos-print_1527239924.jpg

Ilustračné foto: Dávid Duducz, Magicbox Slovakia

Fotogaléria k článku

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Premenlivá jeseň? Toto sú top vychytávky!
Chcete byť za hviezdu? Vyberte ten správny darček pre svojho muža
Poďte s nami ochutnať Pražské orgie
More môžete mať aj doma vo vani
Zaži fitko našich starých otcov a mám!
Exkluzívne odhalenie: Nová kolekcia “BLACK SOUL“ Lukáša Krnáča
Nový NESPRESSO POP-UP Boutique v Bratislave
Šamorín, dobrá práca! Douglas a Zeta-Jones si zo slovenského olympijského centra odniesli skvelé zážitky

Ďalšie články na podobné témy

Režisér filmu Piaty element Luc Besson prichádza s veľkolepým sci-fi Valerian a mesto tisícich planét
Chorvátsko trochu inak - Slavónia na jeseň
Chcete cestovať? Ponúkame vám 10 tipov od skúseného cestovateľa
Vianoce v Španielsku
Sama na Vianoce - ako prežiť sviatky pokoja aj keď ste sama
Premeňte cukor na svojho priateľa. Triky, ako ho využiť v domácnosti
Osvedčené tipy na darčeky pre najbližších
Valentín s krásnymi nechtami!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.