Doplnky, ktoré doladia váš outfit
13. 1. 2020 | PR Servis

Doplnky, ktoré doladia váš outfit

Doplnky patria k neodmysliteľným súčastiam dámskeho outfitu. Každá žena má svoj štýl a doplnky kombinuje podľa svojho vkusu. Viete ale, ktoré doplnky krásne doladia váš outfit?

Pokrývky hlavy podľa sezóny

Keďže je teraz zima, zo šatníka budeme vyťahovať hlavne zimné doplnky. Vlnené čiapky sú skvelým doplnkom, ktoré zladíte k úplne všetkému. V kombinácii s teplými podšitými zimnými bundami s kožušinkou vás ochránia pred mrazom a silným vetrom. Čo sa týka farebných prevedení, odporúčame vám ich zladiť so šálmi a bezprstovými rukavicami. Vyberajte svetlé sivé, tmavé sivé, čierne, smotanové, hnedé, ale aj pudrové.

V lete sa nebojte nosiť veľké slamené klobúky a na jeseň štýlové francúzske baretky. Buďte pravou dámou v každom ročnom období!

sperky_1579642395.jpg

Výrazný náhrdelník

V zime sa šperky moc nenosia, pretože nosievame viacero vrstiev a bojíme sa, že by sme si zhodili z ruky náramok a roztrhli náhrdelník. V prípade, že rady nosievate hlboké výstrihy, alebo naopak roláky, či rolákové šaty, kúpte si výrazné náhrdelníky. Náhrdelníky budú dominantné, dokonale doladia váš outfit a hlavne, nikto vám nepovie, že nenosíte šperky. Výrazné náhrdelníky ponosíte aj na jar, či v lete k letným šatám.

Z ponuky náhrdelníkov vyberajte predovšetkým náhrdelníky s kryštálmi Swarovski. Dominantné, luxusné, štýlové a hlavne nadčasové sú práve náhrdelníky z dielne Swarovski.

40191-w1200-h800-flags1_1579642395.jpg

Jemné minimalistické náušnice

Jemné minimalistické náušnice sú šikovným trendy doplnkom mnohých žien. Zjemnia tvár, nepútajú neželanú pozornosť a perfektne sa hodia najmä k elegantným outfitom. Niekedy je menej viac a v prípade jemných minimalistických šperkov to platí dvojnásobne. Malé perlové, či Swarovski náušnice sú nadčasové a skombinujete ich naozaj s čímkoľvek. Odporúčame vám ich ale dávať do drevených šperkovníc na toaletnom stolíku. Nenechávajte ich len tak voľne položené.

Čo sa týka zapínania náušníc, vyberajte náušnice s dámskym patentom. Štýlové sú ale aj náušnice s anglickým zapínaním, kruhovým zapínaním, či s tzv. balónikom.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Robel pre dámy
Wobenzym opäť dostupný
Postavte si letný kapsulový šatník s značkou TATUUM - čo by v ňom malo byť?
Jarné osvieženie šatníka so značkou Wojas. Sprievodca pánskou obuvou na novú sezónu
Tieto bobule vás na jar nakopnú!
Perlové šperky: trend, ktorý ovládol tohtoročnú sezónu
Každodenná športová obuv pre aktívneho chlapca – čo by ste mali vedieť pred kúpou?
Zažiarte so značkou Tamaris

Ďalšie články na podobné témy

Jednoduché triky na oživenie nálady vďaka oblečeniu
LIU JO Central predstavilo kolekciu JESEŇ/ZIMA 2018
Neviete, ako na veľké upratovanie šatníka? Pomôžeme vám!
Ako sa obliecť ku štedrovečernému stolu?
Ako zažiariť na Silvestra a ešte aj ušetriť?
Preklopkajme sa do jari
Toto sú tajné stylingové triky, ktoré sa môžete naučiť aj VY!
Ste po Vianociach v mínuse? Tieto triky vám pomôžu vymeniť šatník a pritom ušetriť