Doplnky, ktoré doladia váš outfit
13. 1. 2020 | PR Servis

Doplnky, ktoré doladia váš outfit

Doplnky patria k neodmysliteľným súčastiam dámskeho outfitu. Každá žena má svoj štýl a doplnky kombinuje podľa svojho vkusu. Viete ale, ktoré doplnky krásne doladia váš outfit?

Pokrývky hlavy podľa sezóny

Keďže je teraz zima, zo šatníka budeme vyťahovať hlavne zimné doplnky. Vlnené čiapky sú skvelým doplnkom, ktoré zladíte k úplne všetkému. V kombinácii s teplými podšitými zimnými bundami s kožušinkou vás ochránia pred mrazom a silným vetrom. Čo sa týka farebných prevedení, odporúčame vám ich zladiť so šálmi a bezprstovými rukavicami. Vyberajte svetlé sivé, tmavé sivé, čierne, smotanové, hnedé, ale aj pudrové.

V lete sa nebojte nosiť veľké slamené klobúky a na jeseň štýlové francúzske baretky. Buďte pravou dámou v každom ročnom období!

sperky_1579642395.jpg

Výrazný náhrdelník

V zime sa šperky moc nenosia, pretože nosievame viacero vrstiev a bojíme sa, že by sme si zhodili z ruky náramok a roztrhli náhrdelník. V prípade, že rady nosievate hlboké výstrihy, alebo naopak roláky, či rolákové šaty, kúpte si výrazné náhrdelníky. Náhrdelníky budú dominantné, dokonale doladia váš outfit a hlavne, nikto vám nepovie, že nenosíte šperky. Výrazné náhrdelníky ponosíte aj na jar, či v lete k letným šatám.

Z ponuky náhrdelníkov vyberajte predovšetkým náhrdelníky s kryštálmi Swarovski. Dominantné, luxusné, štýlové a hlavne nadčasové sú práve náhrdelníky z dielne Swarovski.

40191-w1200-h800-flags1_1579642395.jpg

Jemné minimalistické náušnice

Jemné minimalistické náušnice sú šikovným trendy doplnkom mnohých žien. Zjemnia tvár, nepútajú neželanú pozornosť a perfektne sa hodia najmä k elegantným outfitom. Niekedy je menej viac a v prípade jemných minimalistických šperkov to platí dvojnásobne. Malé perlové, či Swarovski náušnice sú nadčasové a skombinujete ich naozaj s čímkoľvek. Odporúčame vám ich ale dávať do drevených šperkovníc na toaletnom stolíku. Nenechávajte ich len tak voľne položené.

Čo sa týka zapínania náušníc, vyberajte náušnice s dámskym patentom. Štýlové sú ale aj náušnice s anglickým zapínaním, kruhovým zapínaním, či s tzv. balónikom.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ideálne sukne na letné dni: Ľahké tkaniny a materiály
Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Sedem tipov, ako zachrániť váš vzťah
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!

Ďalšie články na podobné témy

Jednoduché triky na oživenie nálady vďaka oblečeniu
LIU JO Central predstavilo kolekciu JESEŇ/ZIMA 2018
Neviete, ako na veľké upratovanie šatníka? Pomôžeme vám!
Ako sa obliecť ku štedrovečernému stolu?
Ako zažiariť na Silvestra a ešte aj ušetriť?
Preklopkajme sa do jari
Toto sú tajné stylingové triky, ktoré sa môžete naučiť aj VY!
Ste po Vianociach v mínuse? Tieto triky vám pomôžu vymeniť šatník a pritom ušetriť