Idú dokopy deti a dovolenka? Skúste baby friendly hotel
25. 4. 2023 | PR Servis

Idú dokopy deti a dovolenka? Skúste baby friendly hotel

Plánujete dovolenku na leto a neviete, či by sa vaše deti v hoteli nenudili? Baby friendly hotel je preto pre vás tým správnym riešením. Pre deti v nich býva pripravených veľa zábavných a pohybových aktivít, počas ktorých sa zaručene nudiť nebudú.

Narodením detí sa každému rodičovi automaticky zmení život. Táto zmena sa týka aj cestovania, pretože v niektorých situáciách môže byť náročné nájsť vhodný hotel, ktorý bude spĺňať všetky požiadavky pre rodičov, ale aj pre deti.

Dovolenka s deťmi môže byť pre niektorých rodičov zo začiatku zastrašujúca. Hovoria si, že predsa budú aj tak musieť vymýšľať program pre svoje ratolesti aj keď budú na dovolenke. Realita však môže byť úplne odlišná.

Animačný program

Aby ste si oddýchli aj vy, musíte pri výbere hotela dbať na jeho vybavenie a služby, ktoré ponúka. Ak chcete svojim drobcom dopriať zábavné a pohybové aktivity, dbajte na to, aby vami vybraný hotel mal vo svojej ponuke aj animačný program pre deti.

Animátori sa v tomto prípade budú venovať deťom v určitých intervaloch počas celého dňa, vďaka čomu ostane voľný čas aj pre vás. Môžete si ho užiť buď vo dvojici vo wellness centre, prípadne len relaxovaním v prírode alebo hotelovej izbe.

Detský wellness

Wellness pobyt sa v tomto prípade na Slovensku tiež oplatí, pretože množstvo hotelov má vo svojom relaxačnom centre bazény aj pre deti. Výhodou sú rôzne šmykľavky alebo tobogány, ktoré vaše deti zabavia aj na celý deň.

Hotel s bazénom môže byť pre deti práve tým rozhodujúcim faktorom, kvôli ktorému sa budú na dovolenku tešiť. Okrem bazéna a animačného programu môže byť výhodou aj detské ihrisko s preliezkami, prípadne detský kútik alebo detské športové podujatia.

Hotelová a občianska vybavenosť

Vybavenosťou by mal baby friendly hotel okrem jednotlivých služieb spĺňať aj základné funkcie pre deti, ako sú napríklad detské stoličky, detské menu, ale aj detské postieľky v izbách.

Výhodou každého hotela je pestrosť možností trávenia voľného času v jeho okolí. To znamená, že hotel v lete by mohol mať dostupné napríklad jazero na kúpanie alebo aquapark v jeho blízkosti. Cez zimu to môže byť lyžiarske stredisko, ktoré by sa malo nachádzať čo najbližšie k hotelu.

Dovolenka na Slovensku

Cestovanie do zahraničných destinácií je pre každého celoživotným snom, no dovolenka s deťmi na Slovensku je rovnako výborná skúsenosť. Môžete svojim deťom ukázať všetky kúty Slovenska, ktoré sú špecifické svojou bohatou a unikátnou faunou a flórou.

Vďaka tomu sa deti naučia zaujímavé veci o prírode na Slovensku, ktoré môžu neskôr zužitkovať aj v škole alebo škôlke. Tieto nadobudnuté poznatky budú môcť vďaka vám v budúcnosti odovzdať a posúvať ďalej napríklad aj svojim deťom.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Robel pre dámy
Wobenzym opäť dostupný
Postavte si letný kapsulový šatník s značkou TATUUM - čo by v ňom malo byť?
Jarné osvieženie šatníka so značkou Wojas. Sprievodca pánskou obuvou na novú sezónu
Tieto bobule vás na jar nakopnú!
Perlové šperky: trend, ktorý ovládol tohtoročnú sezónu
Každodenná športová obuv pre aktívneho chlapca – čo by ste mali vedieť pred kúpou?
Zažiarte so značkou Tamaris

Ďalšie články na podobné témy

Kam na dovolenku s deťmi? Tipy na 5 slovenských aquaparkov, ktoré sa oplatí navštíviť
Užitočné cestovateľské web stránky, ktoré ti ušetria peniaze
Čo na dovolenku?
Idete na dovolenku lietadlom? Poradíme, ako sa zbaliť v rámci limitov
Tipy, ako sa pripraviť na letnú dovolenku
Neviete sa dočkať leta? Spríjemnite si čakanie dovolenkovými tipmi
TOP 8 atrakcií na strednom Slovensku
TOP 10 destinácií pre odvážne SINGLE ženy!