Farba roka Greenery v letnom šatníku
14. 6. 2017 | Naďa

Farba roka Greenery v letnom šatníku

Každý rok prichádzajú rôzne trendy v oblasti módy či kozmetiky. Rovnako je každý rok aj nová farba, ktorá diktuje ďalšie kúsky do módnych kúskov a líčenia. Minulý rok to boli dokonca dve farby – pastelová modrá a ružová. Tento rok sa dostala na prvé miesto zelená farba s názvom Greenery. 

Mnoho ľudí sa pri zistení farby roka nepotešili. Skombinovať zelenú je pre veľa ľudí naozaj ťažké, najmä ak sa nejedná o tmavú zelenú ale dosť krikľavej zelenej farby ako sú napríklad listy stromov alebo farba trávy. Greenery bola vybraná najmä kvôli tomu, aby sa ľudia viac priblížili k prírode ako takej. Ak neviete, ako kombinovať túto farbu, na jar a v lete sa vám to určite podarí!

Ako ju skombinovať?

Ako sme už spomínali, kombinovať zelenú je pre mnohých veľmi ťažké, pretože nosia čiernu, béžovú alebo bielu. Tieto tmavé farby sa stali jednými z najobľúbenejších, pretože sa dajú jednoducho kombinovať so všetkým a človek v nej vyzerá výborne. Na jar a v lete je však omnoho jednoduchšie zakomponovať tieto žiarivé farby do outfitu, pretože je vonku príjemne a ide to omnoho ľahšie. Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí majú radi žiarivé farby na sebe a myslíte si, že vám jednoducho nesedia, stačí, ak si dáte na seba iba nejaký kúsok v tejto farbe.

 

greenery_1497424706.jpg

V žiarivej Greenery sa budete cítiť perfektne, ak si dáte napríklad jednoduché, jednofarebné tričko. Na ňom môžu byť aj rôzne zaujímavé ornamenty alebo jednoduché ozdoby. Určite však môžete staviť aj na sukňu v tomto odtieni. Rozžiari vám celý deň a vy sa budete cítiť omnoho lepšie.

V lete na túto farbu môžete vždy staviť, pretože dni sú plné slnka a vy môžete takisto žiariť. V letnom šatníku by vám nemali chýbať ani plavky. Samozrejme, aj tie si môžete zakúpiť v tomto zelenom odtieni. Nič tým nepokazíte a budete vyzerať perfektne. K plavkám je vhodné pridať napríklad cardigan alebo sandále. Ak predsa len nechcete plavky v žiarivej Greenery, ostatné doplnky si môžete k tomu prispôsobiť.

Nielen v móde Greenery však nie je len v móde. Vyskúšajte to napríklad v žiarivom líčení, ktoré si spravíte na pekný a teplý letný večer. Okrem toho, že zaujmete okolie, určite sa vám táto kombinácia zapáči a nebudete chcieť inú.

V outfite sme použili:

 Zelené tričko s viazaním na uzol Only (ZOOT)

Zelená blúzka bez rukávov Dorothy Perkins

Zelená blúzka s odhalenými ramenami Dorothy Perkins

Zelené nohavice s mašľou

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Trendy sandále leta 2020, ktoré rozhodne musíte mať
Ak si ešte chcete užiť letné teploty, cíťte sa pritom sebavedomo