Festivalová pohodička
12. 8. 2017 | Naďa

Festivalová pohodička

Leto je známe festivalmi a rôznymi koncertami pod holým nebom. Ak aj vy máte radi tento druh zábavy, určite by ste mali navštíviť tento rok aspoň jeden, ktorý sa koná u nás, na Slovensku. Síce sme malý štát, no festivalmi sa môžeme chváliť!

Mnohí si pod pojmom festivaly predstavia spotené telá nalepené na sebe, spanie v stane a pobyt v prírode niekoľko dní bez sprchy. Niečo také však už dávno nie je aktuálne. Na mnohých festivaloch sa totižto nachádzajú aj sprchy, kde sa môžete osprchovať a budete sa cítiť príjemne. Viete však, aké oblečenie by ste si mali zo sebou vziať, aby ste sa na festivale cítili naozaj dobre?

Počas dňa

Počas dňa je úplne normálne, že je teplo. Slnko páli a vy potrebujete jedine pohár vody, tielko a šortky. Niektoré ženy a dievčatá si však vytvárajú aj outfity, ktoré sa hodia doslova na módnu prehliadku! Nemajte pri sebe len jedno tričko a vezmite si toho hneď viac. Budete diva, ktorá sa bude páčiť každému!

Na festivaly sa najčastejšie hodia krátke nohavice, v ktorých vám nebude príliš teplo. Tričká s krátkym rukávom či tielka na ramienka sú nevyhnutnosťou, ktorá by vám nemala chýbať. Rovnako nevyhnutné sú však aj opaľovacie krémy a pokrývka hlavy, ktorá vás bude chrániť pred úpalom. Nič z toho nezanedbajte, aby ste si nespravili problémy. 

 festiav_1502546029.jpg

Večer a počas noci

Síce je leto a vysoké teploty sú samozrejmosťou, no počas noci sa môže stať, že teplota padne na nízke čísla. Práve kvôli tomu by ste si mali okrem krátkych nohavíc a tričiek na ramienka vziať aj hrubšiu mikinu alebo nejakú bundu, ktorá sa postará o to, že vás neskolí počas noci zima a neprechladnete.

Festivalové obdobie mnohí opisujú ako to najlepšie počas roka, a ak aj vy patríte k týmto nadšencom, nenechajte si ujsť tie najväčšie, ktoré sa konajú počas roka. Nezabudnite si však dôležité kúsky, ktoré sme spomenuli, aby ste mohli festival prežiť v poriadku.

Ilustračné foto: Pexels.com, Bonprixshop.eu

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Čarovné Toskánsko
Letná svadba

Ďalšie články na podobné témy

Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
MIKLOSKO KOLEKCIA JAR-LETO 2018
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017