Hľadám pani na upratovanie domácnosti: značka ASAP
28. 8. 2023 | PR Servis

Hľadám pani na upratovanie domácnosti: značka ASAP

Kombinácia nášho životného štýlu, pracovných povinností a rodinných záväzkov nám niekedy nedovoľuje starať sa o našu domácnosť v takom rozsahu, v akom by sme chceli. Uvedomujeme si však, že čistota a poriadok sú základnými atribútmi pohodlnej a útulnej domácnosti, preto je prirodzené, že hľadáme spôsoby, ako ich dosiahnuť. Jednou z možností môže byť aj spolupráca s profesionálmi. Pomôcť vám môže upratovacia firma, ktorej môžete pohodlne zveriť umývanie okien i celkové upratovanie domácnosti.

Ak sa silou mocou snažíte udržať svoju domácnosť v čistote a poriadku, no cítite, že je to misia, ktorá je nad vaše sily, mali by ste zvážiť spoluprácu s upratovacou firmou. Váš domov vám pomôže udržiavať čistý a uprataný bez zbytočného stresu, vďaka čomu budete mať konečne viac času nielen na rodinu a priateľov, ale i sami na seba. S čím všetkým vám dokáže upratovacia firma pomôcť a ako by ste mali postupovať pri jej výbere?

Upratovanie domácnosti ako požierač voľného času

Či chceme alebo nie, dnešné životné tempo nie je v súlade so starostlivosťou o domácnosť, akú si pamätáme ešte z čias nášho detstva. Základné upratovacie úkony ešte horko-ťažko zvládame, na hĺbkové a detailnejšie upratovanie domácnosti nám však popri všetkých každodenných povinnostiach čas nezostane. Zdĺhavejšie upratovacie procesy, medzi ktoré by sme mohli zaradiť napr. také umývanie okien, je preto v poriadku zveriť do rúk upratovacej firmy, ktorá má okrem času k dispozícii aj kvalifikovaný personál, špeciálne čistiace prostriedky a potrebnú techniku. Vďaka spolupráci s upratovacou firmou tak bude vaša domácnosť uprataná nielen kvalitne, ale aj efektívne.

Výhody spolupráce s upratovacou firmou

Spolupráca s upratovacou firmou vám do života prinesie viacero výhod. Okrem toho, že ušetríte čas, s ktorým môžete narábať omnoho zmysluplnejšie, sa môžete tešiť aj na kvalitu, ktorú by ste pomocou klasických čistiacich prostriedkov a pomôcok nikdy nedosiahli. Upratovacie firmy využívajú rôzne upratovacie techniky, preto spôsob čistenia ušijú presne na mieru vašej domácnosti. S výsledkom budete maximálne spokojní nehovoriac o tom, že vás nepochybne poteší aj jeho dlhotrvajúci efekt.

S čím všetkým vám upratovacia firma pomôže?

Upratovacia firma vám v rámci domácnosti môže pomôcť s množstvom povinností. Okrem umývania okien a celkového upratovania domácnosti vám môže pomôcť aj s čistením a tepovaním kobercov, s organizáciou a usporiadaním domácnosti po rozsiahlejšej prerábke, osloviť ju však môžete aj v súvislosti s postavebným či predkolaudačným upratovaním. Okrem interiéru sa však môžete zamerať aj na exteriér vášho domova. Príkladom je čistenie a ochrana solárnych panelov, čistenie fasád i dlažby. V prípade, že nemáte záujem o žiadnu z upratovacích služieb, môžete upratovaciu firmu využiť aspoň na dodávku hygienického a spotrebného materiálu.

Upratovacie služby viete využiť jednorazovo alebo pravidelne. Jednorazové upratovanie je zväčša komplexnejšie, detailne sa vyčistí kuchyňa, kúpeľňa, toaleta – dôkladne sa vyčistí najmä vodný kameň, špáry v dlažbe ap. Pri pravidelnom čistení sa všetci snažia zraziť cenu služieb, a tak hľadajú na miestach, kde však nemusia s výsledkom byť spokojní. Aj s dobrou upratovacou firmou sa dá dohodnúť na prijateľnej cene za pravidelné upratovanie. Ide tu o štandardné upratovanie na pravidelnej báze (1x týždenne, 2x týždenne ap.), bez detailnejšieho čistenia.

Spolupráca s upratovacou firmou vás dokáže odbremeniť od každodenných povinností a darovať vám čas, ktorý viete využiť omnoho efektívnejšie. Výsledkom bude vaša spokojnosť a príjemne pôsobiaca domácnosť, v ktorej budete cítiť spokojnosť a pohodlie.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Dušičky sa blížia. Nezabudnite na svojich zosnulých blízkych
Módna obuv jeseň/zima 2023/2024: Nové trendy
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Dettol sa znova spojil s Nadáciou Kvapka Nádeje. V boji pomáha napríklad štrnásťročnému Marekovi
Viete,kedy si môžete alebo musíte vymeniť vodičský preukaz?
Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom

Ďalšie články na podobné témy

Ako vyčistiť špinavý matrac alebo sedačku?
Viete vniesť do svojho domova pozitívnu energiu? Tento trik zaberá!
Ekologický trik do domácnosti: tieto veci robíte doma nesprávne!
Aby klasické sobotné upratovanie nebolo pre vás nočnou morou!
Čo všetko zahŕňa vianočné upratovanie kuchyne?
Máte prázdnu miestnosť v dome? My vieme ako ju môžete využiť
Mirka z Jaspravim.sk píše o lokálnej a cirkulárnej ekonomike. Týka sa to aj vás?
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging