Hviezdy o letnej láske: my už vieme, čo vás toto leto čaká!
13. 7. 2020 | Redakcia

Hviezdy o letnej láske: my už vieme, čo vás toto leto čaká!

Čo vám v najbližších týždňoch predpovedajú hviezdy? Stále ešte čakáte na vášnivý letný flirt alebo sa už schyľuje k stretnutiu s Pánom Pravým? Možno už doslova stojí za dverami!

Baran

Máte tajného nápadníka, ktorý vám doslova sedí pod nosom a vy ste si to zatiaľ nevšimli. Zrejme ste tohto muža doteraz prehliadali – a to je skutočne smutné! Ale toto leto sa všetko zmení a on začne hrať vo vašom živote veľmi dôležitú úlohu. Ide pravdepodobne o niektoré z vodných znamení a je to hlboko romantický a vášnivý muž. Zrejme zažije veľké prekvapenie! 

iscilla-du-preez-ztbhq6qp1cu-unsplash_1594573774.jpg

Býk

Toto leto na vás kdesi čaká Rak s hlbokým spirituálnym vyžarovaním. Ide o jedinečného muža so silným charakterom a kreatívnou až magickou energiou. Bude cítiť, že aj vy máte svoje tajnosti a bude očarený vašou aurou a charizmou. Jednoducho mu nebudete vedieť odolať. Vaše magnetické spojenie bude okamžité a vibrácie budú prebiehať na hlbokej úrovni. Áno, pôjde o vašu spriazenú dušu. 

Blíženci

Toto leto sa vo vašom okolí objaví ohnivé znamenie (Lev, Baran alebo Strelec), ktorý je rovnakým hráčom ako ste vy. To vás k nemu bude až zničujúco priťahovať a vy strávite mnoho času tým, že budete vymýšľať komplikované spôsoby ako ho dostať do svojej náruče. Hviezdy predpovedajú, že vytúžené rande skutočne mať budete!

chandan-chaurasia-pbw5zypioa-unsplash_1594573775.jpg

Rak

Dobrá správa – už čoskoro stretnete milého, lojálneho a milujúceho človeka presne ako vo vašich snoch. Na druhú stranu hviezdy predpovedajú, že to bude muž s nohami pevne na zemi – možno Kozorožec, Panna alebo Býk. Áno, práve teraz potrebujete partnera, do ktorého sa oplatí emočne investovať a energia, ktorú do neho vložíte si tento človek aj zaslúži. Bude mať dobré srdce a nikdy vás nesklame – zdá sa teda, že nemusí ísť iba o letný flirt!

Lev

Toto leto sa vám do cesty pripletie niektoré z ohnivých znamení (Lev, Baran alebo Strelec). Pôjde o vášnivú a sexi osobu, ktorá bude mať rovnaké záujmy ako vy. Stretnutie bude náhle a prevalcuje vás ako kamión, jednoducho povedané, pôjde o riadnu zrážku! Celý život sa vám čoskoro obráti hore nohami a vy to budete proste milovať. Očakávajte vášeň i drámu. 

zad-mohsenvand-tbuescuqmja-unsplash-1_1594573779.jpg

Panna

Na obzore sa črtá tajný romantický vzťah. Použite všetky zbrane lebo v láske a vojne je dovolené proste všetko, aj „špinavá hra“. Táto osoba bude zrejme niektoré zo vzdušných znamení – a bude neodolateľná. Dokonale si spolu sadnete, ak však spolu budete chcieť byť na dlhšie, rýchlo si vyčistite ostatné partnerské vzťahy. 

Váhy

Môžete očakávať, že sa vo vašom okolí objaví starší muž a pôjde o Kozorožca, Býka alebo Pannu, proste o niektoré zemné znamenie. Táto osoba bude úspešná, bohatá, ambiciózna a mimoriadne stabilná, teda taká pevná skala o ktorú sa môžete vždy oprieť. Vy ho budete obdivovať a uznávať jeho úspechy i vedomosti. Verte, spoznáte ho na prvý pohľad podľa silnej charizmy. Tento vzťah si poriadne užite. 

ian-schneider-tammbr4okv4-unsplash_1594573777.jpg

Škorpión

Poznáte vo svojom okolí nejakého Leva? Áno, zrejme bude práve on vašou tohtoročnou letnou láskou. Priznávame, zdá sa, že vzťah s touto osobou doteraz nebol idylický a váš vyvolený má už čo to za sebou. Je silný a pôsobí na svoj vek omnoho staršie. Bude to chcieť od vás veľa úsilia, aby ste k nemu skutočne naplno prenikli. 

Strelec

Kdesi na vás čaká rovnaké ohnivé znamenie ako ste vy, s veľkými snami a nápadmi. Tento Lev, Strelec alebo Baran má mnoho veľkých ambícií a energie. Nepotrvá dlho, kým vás váš vzťah naplno pohltí, čo žiaľ nie je dobré znamenie. Našľapujte preto veľmi opatrne!

nastasia-dulgier-1oo-pse024s-unsplash_1594573778.jpg

Kozorožec

Vaša letná láska bude zaujímavá. Pôjde o vzdušné znamenie (Blíženec, Váhy alebo Vodnár). Táto osoba vám na prvý pohľad nebude vôbec sympatická! Pôjde o kombináciu lásky i nenávisti, no napriek všetkému budete k tomuto mužovi veľmi priťahovaná. Tento vzťah vám leto poriadne okorení. 

Vodnár

Keď ho stretnete, okamžite medzi vami preskočí iskra. Pôjde totiž o super sexi ohnivé znamenie (Lev, Strelec alebo Baran) a chémia medzi vami bude nepopierateľná. Bude vzrušujúci, vášnivý, dynamický a inšpirujúci. Konečne vo svojich žilách znova pocítite pulzovať život a ak ním budete úplne posadnutá, vôbec sa vám nebudeme čudovať. Bude to láska s veľkým L. 

Ryby

Toto leto skončíte s niekým koho by ste netipovali ani za milión rokov! Vaše stretnutie bude intenzívne a silné tak ako to len medzi dvoma protipólmi môže byť. Navzájom sa budete inšpirovať i fascinovať, ak však chcete zažiť tento druh vášne, rozhodne sa obzerajte aj po iných mužoch ako zvyčajne. 

Ilustračné fotografie: unsplash.com

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autora Redakcia

Letná starostlivosť o pleť - Ako pripraviť pleť na horúce dni
Letná romantika – Ako udržať vášeň a romantiku v dlhodobom vzťahu
Chudnutie do plaviek - Ako na to efektívne a zdravo?
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
DOD Centrum pohybu FitRužinov
Vianočná súťaž, ktorá poteší vaše srdce
Príbeh Markíza Moda Italiana: Rozhovor s Monikou Nemčokovou
Ako nosiť dámske členkové topánky: 6 nápadov na outfit na rok 2024

Ďalšie články na podobné témy

Otestujte sa: 3 otázky a spoznáte či spolu vydržíte naveky
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Letná romantika – Ako udržať vášeň a romantiku v dlhodobom vzťahu
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Odstráňte problém vo vašom vnútri: Skryté príčiny, prečo ste single
Oslávte Valentína doma a naservírujte si francúzsku kuchyňu
Poznáte 30-dňovú partnerskú výzvu? Je plná dobrého sexu!
Partnerská výzva: objavte svoju najlepšiu verziu