Iná farba vlasov každý druhý deň? Prečo nie!
23. 2. 2022 | PR Servis

Iná farba vlasov každý druhý deň? Prečo nie!

Omrzela vás vaša farba na vlasy a chceli by ste skúsiť niečo nové? Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá farba je tá najlepšia, vyskúšajte rôzne zmývateľné farby na vlasy. Nebojte sa experimentovať!

Každý deň iná, každý deň krásna

Zmeniť farbu vlasov dnes nie je žiadnym problémom. Farby na vlasy sú bezpečnejšie a šetrnejšie ako kedysi, a preto si možno vlasy farbiť v pohodlí domova ako v nejakom salóne. Ak však nechcete svoju farbu zmeniť natrvalo, ale túžite ju len zvýrazniť, zjednotiť jej odtieň alebo ho na chvíľku zmeniť, môžete vyskúšať rôzne zmývateľné farby na vlasy. Ich výhodou je, že nezmeníte svoju pôvodnú farbu natrvalo a môžete vyskúšať viacero odtieňov, aby ste zistili, ktorý je pre vás ten najlepší. Aké máte možnosti pri takomto farbení vlasov?

Zmývateľné farby na vlasy sa používajú ľahko

Zmývateľné farby na vlasy sú vhodné na rôzne experimentovanie, pretože pigmenty týchto z vlasov ľahko vymyjete a môžete skúsiť iný odtieň. Pred farbením si však nezabudnite urobiť test znášanlivosti, aby ste sa vyhli nepríjemnému podráždeniu pokožky. Farebná maska na vlasy je ideálna pre svetlejšie vlasy, na ktorých dokáže vytvoriť výrazné efekty. Dodáva výživu a lesk a po niekoľkých umytiach celkom zmizne. Farbiace šampóny na vlasy sa používajú veľmi jednoducho. Použijete ho ako klasický šampón a dosiahnuť môžete nenápadné i výrazné zmeny. Na špeciálne príležitosti sa hodí farba na vlasy v spreji. Vlasy ozvláštnia novou farbou a účes bude vyzerať úplne inak ako vo všedný deň. Zaujímavou možnosťou je aj farbiaca pena, ktorá nielenže dokáže zvýrazniť prirodzenú farbu, ale tiež zakryje šediny a zafixuje účes. Je to naozaj jednoduché.

Nezabúdajte svoje vlasy rozmaznávať

Aj keď sú takéto zmývateľné farby na vlasy bezpečné a naozaj šetrné, netreba zabúdať na to, že vlasom treba dopriať poriadnu dávku hydratácie a starostlivosti. Okrem kvalitných šampónov a kondicionérov si raz za týždeň pokojne doprajte vlasový zábal z kvalitných olejov, ktoré vlasy hydratujú, regenerujú a chránia pred vysušovaním. Bez oplachové spreje vaše vlasy vyživujú a hydratujú, dodajú lesk a neraz aj príjemnú vôňu. Skúsite zmeniť svoj imidž zmývateľnou farbou na vlasy?

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Dušičky sa blížia. Nezabudnite na svojich zosnulých blízkych
Módna obuv jeseň/zima 2023/2024: Nové trendy
Ako zvládnuť začiatky bývania s partnerom
Dettol sa znova spojil s Nadáciou Kvapka Nádeje. V boji pomáha napríklad štrnásťročnému Marekovi
Viete,kedy si môžete alebo musíte vymeniť vodičský preukaz?
Ako na starostlivosť o pleť na jeseň?
Naozaj ženy nevedia grilovať alebo sa len muži predvádzajú?
Ako zapôsobiť: Prvé rande pod holým nebom

Ďalšie články na podobné témy

Dlhé vlasy rýchlo? Tu je pár tipov!
Ako sa zbaviť mastných vlasov?
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
Všetky farby dúhy
Septembrová svadba - farebné trendy
Zázrak menom kokosový olej
Predĺženie vlasov pomocou príčeskov (extensions)
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť