Jedinečná príležitosť! Získaj prácu snov v oblasti módy
6. 10. 2018 | Gabriela

Jedinečná príležitosť! Získaj prácu snov v oblasti módy

Na Slovensku je opäť skvelá príležitosť pre všetkých nadšencov módy, ktorý sa chcú zviditeľniť či získať prácu snov. Konkrétne ide o 4. ročník tejto populárnej a obľúbenej súťaže. Preto neváhaj, keďže po posledných troch ročníkoch bola dlhšia pauza a nikdy nevieš, kedy sa takáto príležitosť opäť zopakuje.

Nezáleží na tom, či si bloger, modelka, skúsený stylista alebo redaktor módneho časopisu. Jediné, čo je naozaj dôležité je tvoja chuť a nadšenie pre módu, cit na detail a vrodený vkus. Snaha meniť, porušovať pravidlá, pretože originalita sa počíta.

Aktuálne súťaž prebieha aj v ďalších európskych krajinách, ako je napr. Česká republika, Poľsko, Maďarsko či Rumunsko. Môžeš si taktiež pozrieť, ako prebieha súťaž tam. Účelom je v každej krajine nájsť nové módne talenty, ktoré môžu potom svoju kariéru ďalej rozvíjať.

Súboj stylistov – čo je to?

Ide o súťaž či akciu, známu v oblasti módy a fashion. Každý má v nej šancu ukázať svoj talent a cit pre módu. Nezáleží na tom, či sa dokonca prezentuješ na sociálnych sieťach alebo tvoríš len sama pre seba. Jediné merítko je vkus a štýl.

Veľmi príťažlivým je aj fakt, že sa hrá o skvelé ceny a porotcami sú známe tváre z oblasti módy. Spomeniem napríklad Evu Blahútovú, Máriu Čírovú či Karolínu Chomistekovú.  

Ak hľadáš inšpiráciu v tom, akého človeka porota asi hľadá, odporúčam pozrieť blog víťazky tejto súťaže z roku 2015 - Ivety Kopernickej.

A ešte jeden bonus, ktorý treba spomenúť. Každý účastník tejto súťaže získa 5 produktov značky Answear, ktoré budú využité pri tvorení štylizácie kolekcií trendov SS19. Takže aj samotná účasť môže byť výhra v podobe krásneho značkového oblečenia.

 woman-1149911-960-720_1538852265.jpg

Čo musíš urobiť?

Stačí, ak sa medzi 15.9. - 15.10. 2018 prihlásiš do súťaže Súboj stylistov a pošleš portfólio svojich 5 fotografií - súťažných stylingov.  

Už 21.10. ťa čaká vyhodnotenie, po ktorom budú oslovení desiati najlepší.

Ak zaboduješ a vyberú ťa do desiatky najlepších, potom budeš musieť čeliť naozajstnej výzve. A to tvorbe štylizácie s využitím 5 produktov Answear - jarných hitov vytvorených špeciálne pre akciu.

Čo získaš?

Prvou cenou je publikácia všetkých víťazných prác v časopise Emma 2/2019. Ďalej je to ročné digitálne predplatné časopisu Emma, fotoaparát Olympus PEN E-PL8 a zapožičanie auta MINI na víkend. Za 2. miesto získaš Ročné digitálne predplatné časopisu  EMMA Urban a Decay beauty box v hodnote 400 Eur.

A napokon za 3. miesto ťa čaká opäť ročné digitálne predplatné časopisu EMMA a Kiehl´s balíček starostlivosti o pleť v hodnote 200 Eur.

Myslím si, že nie je potrebné váhať a zapojiť sa. Ceny sú skvelé a príležitosť ešte lepšia.

Ilustračné foto: Pixabay.com

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autorky Gabriela

12 vecí, ktoré robia šťastní ľudia inak
Seriál duchovná numerológia: kozmická trojka
Všetko, čo potrebujete vedieť o skrášľujúcich olejoch
Môžeme ochorieť používaním make-upu?
Frustrácia ako začiatok niečoho nového
Nekonečný boj s rozaceou III: Tieto zmeny pomáhajú
Nekonečný boj s rozaceou II: Pomohol laser?
“NIE” zbytočnostiam: takto sa to naučíte!

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Farby lístia v móde
Pančuchy a ponožky
V čom zaujať na jeseň?
V móde túto jeseň vládne červená!
Ako by mala vyzerať top asistentka?

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.