Korektor a rozjasňovač pre bledule GOSH BB SKIN PERFECTING KIT
8. 6. 2018 | Simona

Korektor a rozjasňovač pre bledule GOSH BB SKIN PERFECTING KIT

Korektorov akosi nikdy nie je dosť. V zime vyhľadávame svetlejšie odtiene, ktoré je ťažko dostať. Cez leto sa nevieme prebojovať k takému, ktorý by nebol príliš oranžový a nevytváral nevzhľadné ,,machule.“ Ako je na tom GOSH BB SKIN PERFECTING KIT?

Musím priznať, že aj pre mňa je celkom výzva nájsť ten správny korektor. Tento, vyššie spomenutý má v balení ešte ako bonus rozjasňovač, ktorý z vás vyčarí kráľovnú letného večierka. Okrem toho balenie ponúka dva korektory – svetlejší a tmavší.

prva1_1528459309.jpg

Potešila som sa, pretože ten svetlejší je ideálny na zimné mesiace, kedy je moja pleť bledšia, no teraz mi veľmi nesedí. Použila som ho preto na okolie očí, kde je koža jemnejšia a teda aj svetlejšia ako zvyšok tváre. No keďže je vonku teplo začal sa veľmi rýchlo rozmazávať.

Vyskúšala som aj tmavší korektor. Ten mal však oranžový podtón a vôbec mi nesadol. Avšak to záleží na podtóne pleti každej ženy. Korektor som nanášala prstom. Konzistencia je krémová a s korektormi sa preto celkom dobre pracuje. No ako som už spomenula, veľmi rýchlo sa začal ,,rozlievať“ a nevydržal na pleti dlho.

 druha2_1528459308.jpg

Či by som tento produkt odporučila?

To je na každej z vás. Záleží na podtóne vašej pleti, vkuse a preferenciách. Čo sa týka typu pleti, myslím si, že produkt je vhodnejší pre citlivejšiu, skôr suchú pleť. Väčšie vyrážky veľmi neprekryje a na problematických miestach sa rýchlo rozmaže. Takže bez použitia fixačného púdru radšej ani na krok.

 tretia3_1528459309.jpg

Ilustračné foto: Pixabay.com, osobny archív

Simona

Mať zmysluplný cieľ je pre mňa dôležité rovnako ako spoznávanie ďalekého, ale aj blízkeho sveta. Nové podnety, ,,farby" či kultúry sú pre mňa inšpiráciou nie len v písaní, ale aj v bežnom každodennom živote.

Ďalšie články od autorky Simona

Dosť sklamaniam. Prečo sa tak rýchlo zamilujeme?
Nečakané činitele v domácnosti spôsobujúce stres
Neustále studené končatiny? Prezradíme vám, čo je za tým!
Otázky, ktoré posunú váš vzťah ďalej
Sviatočné raňajky bez výčitiek – 3 super recepty, ktoré musíte tento rok vyskúšať aj vy
Dávate si správne novoročné predsavzatia?
Ako prežiť Vianoce v pokoji, aj keď ich nemám rada
Detailný návod ako sa (konečne) MAŤ RADA

Ďalšie články na podobné témy

Gosh Smokey Eyes Palet
Aby mali vaše oči ten správny pohľad
Riasenka Rebel Eyes od Gosh
S týmto sa už vaša pleť lesknúť nebude
Očná linka aj pre začiatočníčky
S korektormi to ide lepšie
Krásne namaľované pery aj počas leta
Recenzia kozmetiky: BIOSILK Volumizing Therapy

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.