Krásna i s akné! Hviezda Instagramu sa nebojí priznať boj s týmto ženským nepriateľom
28. 12. 2017 | Gabriela

Krásna i s akné! Hviezda Instagramu sa nebojí priznať boj s týmto ženským nepriateľom

Určite to poznáte. Novodobý trend ukazovať sa v celej svojej dokonalosti od hlavy po päty a snažiť sa za to získať obdiv verejnosti. Momentálne takým niečím už celkom neohúrite, i keď ľudia sú prirodzene nastavení tak, aby sa nechávali inšpirovať najmä tým originálnym a nádherným. 

Ďalšia kráľovná Instagramu Madalin Giorgetta sa zrejme snažila priblížiť k svojim obdivovateľkám, a tak zverejnila nie veľmi lichotivú fotku svojej tváre, ako inak s akné. Nikdy vraj s takým niečím nebojovala. Zažila si po prvýkrát v živote pocit, keď sa hanbí vyjsť z domu, čo i len so psom na prechádzku. Napokon sa jej podarilo pokožku dostať do pôvodného stavu za 3 mesiace a počas nasledujúcich 4 týždňov sa jej neobjavil ani len pupienok. Samozrejme v tomto komentári zobrazila i prípravky, ktoré použila, aby sa akné zbavila. Ihneď zaujala svoju fanúšikovskú základňu, získala množstvo komentárov a neuveriteľných 7222 tzv. „páčikov“ (like). Okrem toho i toto je jeden zo spôsobov, ako sa dá zarobiť i na nepríjemnostiach.

Jej Instagram profil je pritom zameraný na prezentáciu dokonalej postavy a cvičenia v jednom. Okrem toho, že je krásna prirodzene, svoje telo vylepšuje stravou a pravidelným cvičením. A ako inak, sľubuje nám ostaným, že svojou snahou sa takými môžeme stať i my. Je osobnou trénerkou a pokiaľ nemáte možnosť stretnúť sa s ňou osobne, na svojej internetovej stránke ponúka možnosť zakúpiť si jej tréningový program pre dosiahnutie dokonale zvodného tela, ako je to jej.

 tg_1514476184.jpg

Ak máte predsa len hlbšie do peňaženky, môžete si prečítať aspoň jej blogové príspevky, ktoré rovnako nájdete na jej webovej stránke. Venuje sa tam zaujímavým témam, ako napr. či je dôležitejšie cvičenie alebo diéta pri redukcii váhy, prezentuje i rôzne fitness recepty.

Všetko o čom píše je veľmi osobné a na vlastnej koži vyskúšané. Treba však pri tom dávať pozor, že nie všetko, čo sedí jej, bude vhodné i pre vás. A to platí pri všetkom, čo je prezentované na internete. Samozrejme, ak vás táto mladá dáma inšpirovala, môžete vyskúšať pár jej trikov či cvičení na dokonalý zadok, nohy či bruško. A dajte nám vedieť, ako ste dopadli. 

Ilustračné foto: Pixabay.com, https://www.instagram.com/madalingiorgetta/

Gabriela

Písanie je pre mňa relax a sebarealizácia popri každodennej práci psychológa a matky na plný úväzok. Vtedy sa môžem “skryť” za počítať a nič neriešiť.

Ďalšie články od autora Gabriela

Aj vy ste naleteli? Superpotraviny vám nezaručia zdravší a dlhší život
Kolagénom vyriešite mnoho problémov
Prečo neplatí jednoduché: Mysli pozitívne?!
8 tipov ako sa zbaviť kíl bez zbytočného trápenia
Ako na strašiaka s názvom strie?
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Skvelé recepty na domácu horúcu čokoládu. A zima nemá šancu!
Novoročné ciele: Ako si ich nastaviť a konečne nezlyhať!

Ďalšie články na podobné témy

Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Ako sa starať o pleť pred a počas spánku?
Všetko, čo potrebujete vedieť o skrášľujúcich olejoch
Konjacová špongia - krása z prírody
Aknózna pleť i pred 30-tkou?
Marocké zlato v podobe arganového oleja, dokonalá starostlivosť o pleť nie len v zime
Akné sa dá vyliečiť aj bez mastičiek a chémie. Na trhu je revolučný prístroj Face - Up.
Dlhé vlasy rýchlo? Tu je pár tipov!