Krásne zdravé biele zuby pre každého
13. 9. 2018 | Bohumila

Krásne zdravé biele zuby pre každého

Úsmev, úsmev, nie ja žiadna šifra... Len keby to bolo také jednoduché. Rozžiarený úsmev, to znamená aj pekné, zdravé, biele zuby. Nie každý z nás sa s dokonalými zubami narodil, i tak dosiahnuť krásneho úsmevu nemusí byť tak komplikovanové. Ako na pekné zuby v pohodlí domova si povieme dnes - zubné pasty Splat na prírodnej báze dokážu doslova zázraky. Otestovali sme ich aj my.   

Zubné pasty SPLAT

Tieto aktívne zubné pasty sa vyrábajú v Rusku a obsahujú široké spektrum účinných zložiek a výťažkov, aby dosiahli prekvapivých výsledkov pri dennej starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. Všetky produkty SPLAT sú maximálne bezpečné. Neobsahujú triklosan, chlórhexidín, sulfáty, sacharín, syntetické antiseptiká a ropné deriváty a iba vybrané produkty obsahujú fluorid. Patentované systémy ochrany proti zubnému kazu, šetrné a bezpečné bielenie, intenzívna remineralizácia oslabenej zubnej skloviny a regenerácia ďasien sú odpoveď na všetky požiadavky zubnej hygieny.

 pasty_1536807614.jpg

Ktoré sme vyskúšali?

SPLAT ponúka niekoľko rôznych sérií zubnej hygieny. SPLAT Professional, SPLAT Special alebo prírodné pasty SPLAT BIOMED. Vyskúšali sme v Nádhernej pre vás niekoľko výrobkov z každej série. Ktoré nás najviac oslovili a prečo? 

Najviac nás oslovila zubná pasta Blackwood zo série Splat Special. Nie len pre to, že je čierna, ale najmä pre pocit abnormálne čistých zubov a sviežiho dychu. Splat Special sú skvelé zubné pasty do každej rodiny. Ak máte radi jemnejšiu chuť, určite vysúšajte Magnoliu alebo Aloe s antibakteriálnymi účinkami.

 blackwood_1536814834.jpg

Nasledne nás rovnako oslovila aj zubná pasta Biomed s bioaktívnym uhlím, ktorá obsahuje až 99% prírodných látok. Zuby sú po nej belšie už po niekoľkých použitiach. 

Zo série Splat Professional sme zvolili zubnú pastu Aromatherapy, má fialovú farbu a nádherne vonia po liečivých bylinách. Takisto chráni a ošetruje zubnú sklovinu. 

aromatherapy_1536814915.jpg

Celkovo sme z ponuky značky Splat viac ako nadšené. Navyše cenovo vychádzajú tieto pasty veľmi priaznivo, kúpite ich na e-shope www.splatslovakia.sk  za cenu porovnateľnú s bežnými "chemickými" zubnými pastami dostupnými v drogérii. Je dôležité upozorniť aj na vysokú gramáž sérií Professional a Biomed. 

Zubnej pasty netreba aplikovať veľa, preto vám vydrží dlho. Za nás jednoznačne ÁNO! 

Viac o firme: https://splatslovakia.sk/

Ďalšie články od autorky Bohumila

Katarína Mayer: život je, podľa mňa, o zážitkoch a nie o výsledkoch
Žaneta Hrubá: Plním si krok po kroku svoj sen
Anna Ďarmati Beňadiková: Učím tai chi, ktoré sa stalo mojím životným štýlom
Nádherná poradňa otvára svoje brány
Veronika Bošková: V prvom rade si zadefinuj, čo znamená byť úspešný pre teba
Moje veľké pravdivé priznanie ohľadom MLM
Inka Nemezis: Som rada, že som a že som práve v tejto dobe.
Tulku Lama Lobsang v Bratislave a učenie buddhistickej psychológie

Ďalšie články na podobné témy

Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
V Bratislave otvorili nový obchod s kozmetikou z Mŕtveho mora
Na vlastnej koži: Brazílska depilácia
Najväčšie mýty o kráse
3 pravidlá, ktoré by mali dodržiavať všetci s mastným typom pleti
10 beauty trikov, o ktorých ste (možno) nevedeli
Zázrak menom kokosový olej

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.