Krásne zdravé biele zuby pre každého
13. 9. 2018 | Bohumila Vrbovská Ďurišová

Krásne zdravé biele zuby pre každého

Úsmev, úsmev, nie ja žiadna šifra... Len keby to bolo také jednoduché. Rozžiarený úsmev, to znamená aj pekné, zdravé, biele zuby. Nie každý z nás sa s dokonalými zubami narodil, i tak dosiahnuť krásneho úsmevu nemusí byť tak komplikovanové. Ako na pekné zuby v pohodlí domova si povieme dnes - zubné pasty Splat na prírodnej báze dokážu doslova zázraky. Otestovali sme ich aj my.   

Zubné pasty SPLAT

Tieto aktívne zubné pasty sa vyrábajú v Rusku a obsahujú široké spektrum účinných zložiek a výťažkov, aby dosiahli prekvapivých výsledkov pri dennej starostlivosti o zuby a ústnu dutinu. Všetky produkty SPLAT sú maximálne bezpečné. Neobsahujú triklosan, chlórhexidín, sulfáty, sacharín, syntetické antiseptiká a ropné deriváty a iba vybrané produkty obsahujú fluorid. Patentované systémy ochrany proti zubnému kazu, šetrné a bezpečné bielenie, intenzívna remineralizácia oslabenej zubnej skloviny a regenerácia ďasien sú odpoveď na všetky požiadavky zubnej hygieny.

 pasty_1536807614.jpg

Ktoré sme vyskúšali?

SPLAT ponúka niekoľko rôznych sérií zubnej hygieny. SPLAT Professional, SPLAT Special alebo prírodné pasty SPLAT BIOMED. Vyskúšali sme v Nádhernej pre vás niekoľko výrobkov z každej série. Ktoré nás najviac oslovili a prečo? 

Najviac nás oslovila zubná pasta Blackwood zo série Splat Special. Nie len pre to, že je čierna, ale najmä pre pocit abnormálne čistých zubov a sviežiho dychu. Splat Special sú skvelé zubné pasty do každej rodiny. Ak máte radi jemnejšiu chuť, určite vysúšajte Magnoliu alebo Aloe s antibakteriálnymi účinkami.

 blackwood_1536814834.jpg

Nasledne nás rovnako oslovila aj zubná pasta Biomed s bioaktívnym uhlím, ktorá obsahuje až 99% prírodných látok. Zuby sú po nej belšie už po niekoľkých použitiach. 

Zo série Splat Professional sme zvolili zubnú pastu Aromatherapy, má fialovú farbu a nádherne vonia po liečivých bylinách. Takisto chráni a ošetruje zubnú sklovinu. 

aromatherapy_1536814915.jpg

Celkovo sme z ponuky značky Splat viac ako nadšené. Navyše cenovo vychádzajú tieto pasty veľmi priaznivo, kúpite ich na e-shope www.splatslovakia.sk  za cenu porovnateľnú s bežnými "chemickými" zubnými pastami dostupnými v drogérii. Je dôležité upozorniť aj na vysokú gramáž sérií Professional a Biomed. 

Zubnej pasty netreba aplikovať veľa, preto vám vydrží dlho. Za nás jednoznačne ÁNO! 

Viac o firme: https://splatslovakia.sk/

Bohumila Vrbovská Ďurišová

Zakladateľka a "mama" portálu. Zaujíma sa o osobný rozvoj, podporuje ŽENY na ceste ku ZMENE.  Miluje kvalitnú pleťovú kozmetiku a má slabosť pre pekné kabelky. Motto: Kde je vôla, tam je cesta. 

Ďalšie články od autorky Bohumila Vrbovská Ďurišová

Aké sú najlepšie tipy na udržanie zdravej a mladistvo vyzerajúcej pleti pre ženy nad 40 rokov?
Prečo sa oplatí mať účet na LinkedIn?
Roseteddy a Darčekové krabičky sa spojili
Oplatí sa odporúčanie či priamy predaj kozmetiky?
Čo som spravil pre iných?
HydrALOE letné osvieženie a zdravý pitný režim
Čo potrebuje pleť po štyridsiatke? Ako zabrániť starnutiu pleti?
Trápi vás bolesť chrbta alebo bolesť svalov? Vieme, ako sa jej zbaviť

Ďalšie články na podobné témy

Revolučné zubné pasty na prírodnej báze. Spoznajte ich!
Ako sa zbaviť mastných vlasov?
Užívanie CBD je plne legálne a prospešné
Kozmetika z mora
Čo potrebuje pleť po štyridsiatke? Ako zabrániť starnutiu pleti?
Chcete začať cvičiť? Pridajte sa k týmto ženám!
V Bratislave otvorili nový obchod s kozmetikou z Mŕtveho mora
Na vlastnej koži: Brazílska depilácia