Krásnej žene záleží len na peniazoch
27. 6. 2018 | Paťka

Krásnej žene záleží len na peniazoch

Prečo je toto ,,nepísané pravidlo” stále v móde? Aj napriek tomu, že žijeme v 21. storočí a myslím si, že v modernej dobe, stále si veľa ľudí myslí, že krásna žena chce len peniaze. Ako je možné, že myseľ ľudí sa stále neprenastavila na iné zmýšľanie?

Krásnej žene nie vždy musí záležať len na peniazoch. Je jedno či v hotovosti alebo na bankovom účte. Dnes krásne ženy majú väčšinou dostatok svojich peňazí, ale najmä rozum. Viete čo je najzaujímavejšie? Že práve väčšinou my, ženy, takto súdime ostatné členky nášho pohlavia.

Vraví sa, že to čo sa nám na druhých nepáči, nemáme radi ani na sebe. Vstúpte si každá do svedomia a skúste sa spýtať: ,,Netúžim po tých peniazoch a skvelom živote len ja?” Dámy, neurazte sa, ale naozaj nejedna krásna žena má poctivo zarobené peniaze. Iba vlastnou tvrdou prácou. Nestál za ňou nikdy žiaden muž, ktorý by ju posúval vpred.

Treba len jednoducho, ako sa vraví, zaťať zuby a makať.

Je síce pravdou, že ešte stále existujú ženy, ktoré sa nechávajú úprimne povedané, vydržiavať. Nechávajú si za všetko platiť len aby ony nemuseli pohnúť ani tou peknou manikúrou na prstoch, pretože by si ju predsa mohli zničiť.

Dnes si krásne ženy zarábajú samé na seba. A tú krásu si väčšinou tiež zabezpečili samé, prípadne šikovnými rukami chirurgou, ale to je vedľajšie. Krásne ženy sú dnes aj múdre. Niekedy oveľa múdrejšie než tie, ktoré ich ohovárajú. Aj v tom spočíva ich inteligencia. Nebudú sa predsa pozastavovať nad niekým, kto ich bude jedine brzdiť.

Aby ste boli krásna a úspešná, musíte si občas zakusnúť do jazyka a premôcť sa. To, že v práci končíte o 18:00 ešte neznamená úplný koniec. Ak je to potrebné, musíte ostať dlhšie, pretože nikto za vás prácu nedokončí. Koľkokrát musí takáto krásna žena ostať v práci aj do noci. Len aby si zarobila sama na seba.

A potom príde skupinka žien, ktoré jej dajú na čelo nálepku zlatokopka a je koniec všetkej snahe. Niekedy sa skúsme vžiť do kože tej druhej. To, že vaša pekná suseda chodí neskoro domov na drahom aute ešte neznamená, že má dobre zabezpečeného milenca alebo priateľa.

 pexels-photo-787476_1530127822.jpg

Niektoré sú jednoducho také. Chcú byť krásne ale zároveň aj inteligentné. Väčšinou boli v puberte práve tie šedé myšky, ktoré sa neustále učili a vyrástli v krásnu labuť. Zapracovali na sebe a neostali stáť na jednom mieste.

Vy sa takisto môžete stať nádhernou inteligentnou ženou. Určite máte svoje vzory, na ktoré by ste sa chceli podobať. Alebo obdivujete niektoré ženy za ich aktivity. Prečo vy nie ste sama sebe hrdinkou? Áno, je to možné.

Predstavte si svoje lepšie ja a snažte sa ho dosiahnuť. Nebude to ľahké, ale bude to stáť za to.

A určite v tom momente, keď dosiahnete svoje prvé úspechy, zmeníte názor. Pretože vtedy pocítite, čo všetko musia znášať pekné a inteligentné ženy. Všetko má svoje pozitívne aj negatívne stránky.

Ilustračné foto: Pexels.com

Paťka

Milujem posúvanie sa vpred v každej oblasti života. Nenávidím nudu a nedokážem obsedieť na jednom mieste. Život nie je o tom, aby sme ostali zaseknuto stáť v našej komfortnej zóne a neskúšali nové veci, nechodili na nové miesta a nespoznávali sa s novými ľudmi. 

Ďalšie články od autora Paťka

Ako si pri zariaďovaní vytvoriť štýlový a praktický domov
Žena, ktorá sa o seba pravidelne stará, je šťastnejšia
Ako si Olívia lásku hľadala
Domáce pleťové masky pre žiarivú pleť
Akonáhle toto raz použijete, penu na holenie už do rúk nechytíte
Vďaka týmto 5 veciam na inú ani len nepomyslí!
Domáce nátierky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť
Chcete mať postavu ako modelky? Touto stravou ju dosiahnete

Ďalšie články na podobné témy

Single ženy dnešnej doby
Neviete ako ďalej a ste s rozumom v koncoch? Nechajte si poradiť od svojho srdca
Novoročné predsavzatia? Žiadny problém! Takto sa vám podarí splniť to, čo si zaumienite
Chcem sa zmeniť, ale to by znamenalo, že už nebudem taká, akú ma chcú mať
5 pravidiel úspešnej podnikateľky
Naučte sa konečne angličtinu
Naozaj nás spravia peniaze šťastnejšími?
Veci, ktoré vám môžu podkopať sebavedomie: Tipy, ako si zachrániť vlastné JA!