Ktoré slnečné okuliare budú hitom letnej sezóny?
26. 5. 2020 | PR Servis

Ktoré slnečné okuliare budú hitom letnej sezóny?

Módne trendy sa neustále menia a kým niektoré odchádzajú do zabudnutia,  iné sa vracajú a aj naďalej si dokážu získať čoraz viac priaznivcov. Práve slnečné okuliare sú doplnkom, na ktorý väčšina z nás nedá počas leta dopustiť. Ktoré z nich však budú tou pomyselnou bodkou outfitu a dokážu náš štýl obliekania ešte ozvláštniť?

V rámci aktuálnych trendov s nami mnohé slnečné klasiky zostávajú a rozhodne nikam nemiznú. Tieto osvedčené stálice totiž aj naďalej majú svoje uplatnenie a mnohí by ich len ťažko dokázali nahradiť. Sú to jednoducho trendy, ktoré nevymrú. Počas letnej sezóny však viaceré dostávajú svoje vylepšenia a povyšujú módne trendy ešte o level vyššie. Tento zvrat je rozhodne vítaný, nielenže si tieto slnečné okuliare získajú módnych fanúšikov, ale oslovia aj tých, ktorí sú tomuto spracovaniu už viacero sezón verní. S čím teda počas slnečných dní zaručene upútate?

shutterstock-1191957067_1590417502.jpg

Minimalizmus či nadštandardná veľkosť

Zabudnite na okuliare štandardnej veľkosti, prednosť dostávajú tie oversized či minimalistické spracovania. Kým tie menšie nezakrývajú celé oko a slúžia ako dizajnový doplnok, tie niekoľkonásobne väčšie zakryjú celé oko a poslúžia ako plnohodnotná ochrana počas slnečných dní. Tvar okuliarov by ste mali prispôsobiť vašej tvári a všímať si pri výbere aj ochranný filter. Ten so 400 nanometrami absorbuje sto percent škodlivého slnečného žiarenia.

Atypické tvary

Letné obdobie si priamo pýta zmenu a práve v tomto čase sú vítané odvážne tvary či tie menej zvyčajné. Geometrické, tie oválne, štvorcové či aviatorky. S týmito voľbami rozhodne nič nepokazíte a zelenú dostávajú aj tie v prevedení Cat eye, známe aj pod označením mačacie okuliare.

Farebné spracovania sú vítané

Pokiaľ nechcete upustiť od štandardného tvaru, vyhrať sa môžete pri voľbe rámu alebo farebnom prevedení. Extrémne hrubé rámy alebo tie, čo najviac tenké, taktiež nebudú krokom vedľa, no letná sezóna by nemohla odštartovať bez farebných kreácií. Všetky farby palety sú povolené, šošovky v ružovej, žltej či modrastej budú ideálnym spestrením každého jedného outfitu. Ak hľadáte zaručenú kvalitu, slnečné okuliare Fendi budú ideálnou voľbou na letné horúce dni.

Zdroj obrázka: Victoria Chudinova / Shutterstock.com, unsplash.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Ideálne sukne na letné dni: Ľahké tkaniny a materiály
Runy sú špeciálnou energiou vesmíru!
Chcete zaujať svadobným oznámením? Skúste tieto prevedenia
Vypnite „online mode“ hodinu pred spaním
Sedem tipov, ako zachrániť váš vzťah
Pánske šľapky môžu byť aj štýlové! Toto by ste o nich mali vedieť
Zabráňte vzniku vrások
Pociťujete únavu? Berte ju ako impulz k životnej zmene!

Ďalšie články na podobné témy

Bosonožky
Topánky do nepohody
Pompézna fashion show MIKLOSKO FW 2017
Tipy ako kombinovať jarné kúsky v dámskom šatníku
Aké šperky kombinovať k obľúbenému letnému oblečeniu?
LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko