Letná svadba
6. 8. 2017 | Naďa

Letná svadba

Asi nie je lepšie obdobie na svadbu, ako leto. Okrem toho, že môžete mať interiér vyzdobený kvetmi všetkých druhov, môžete oslavovať aj vonku. Teploty sú príjemné a celkovo aj nálada je omnoho lepšia. Najväčšou výhodou sú však šaty pre nevestu. Tá môže mať aké len chce.

Najväčšou úlohou nevesty je vybrať krásne šaty, v ktorých sa bude vydávať. Ženy, ktoré majú svadbu v zime to majú trochu ťažšie, pretože okrem šiat si musia nájsť aj nejaký kabátik, ktorým sa zakryjú. Ak máte však svadbu v lete, vyhrali ste!

Letné šaty

V dnešnej modernej dobe je úplne normálne, ak má žena na svadbe oblečené skôr jednoduché šaty, ktoré nemajú príliš veľkú sukňu. Stačí, aby mala nevesta biele šaty, ktoré poukazujú na to, že je hlavnou "postavou" na svadbe. Krásne kúsky v kombinácií s čipkami sa vám budú určite páčiť. Podtrhnú tak vašu jemnosť a ženskosť, ktorá vyjde na povrch.

Nielen šaty, ale aj topánky sú dôležitým aspektom celého outfitu. Najlepšou voľbou sú lodičky, v ktorých vyzerajú ženské nohy veľmi jemne a elegantne, no niekedy sú príliš nepraktické. Veľmi pekné sú však aj lodičky na nižšom opätku, v ktorých vydržíte pretancovať celú noc.

 pexels-photo-70737_1502048022.jpg

Výzdoba

Výzdobu sme spomínali už na začiatku článku, no vrátime sa k nej znova. Dôvod je ten, že je veľmi dôležitá. Krásnej letnej výzdobe sa nevyrovná naozaj nič, a preto, ak chcete mať na svadbe niekoľko druhov kvetov, vyberajte si dátum od apríla do septembra. Máte aj veľkú možnosť, že budete mať teplé počasie a slniečko na vás bude celý deň svietiť.

Svadba vonku

Najväčším trendom posledných rokov je svadba vonku, najlepšie niekde na prázdnej lúke, kde si môžete užiť plno zábavy bez toho, aby ste niekoho rušili. Krásne vidiecke svadby sú totižto na nezaplatenie a páčia sa nielen mladým, ale aj starším, ktorí niekedy preferovali skôr klasické hostiny.  

Ilustračné foto: Pexels.com

Ďalšie články od autora Naďa

Ako nosiť maxi šaty?
Ako by mala vyzerať top asistentka?
Topánky do nepohody
V čom zaujať na jeseň?
Pančuchy a ponožky
Farby lístia v móde
Festivalová pohodička
Čarovné Toskánsko

Ďalšie články na podobné témy

Ako docieliť aby naša pokožka bola v lete čo najdlhšie hladká?
Nie je more ako more, vyberte si pre vašu dovolenku to ideálne
Ako sa ochrániť pred neželaným tehotenstvom nielen v lete?
Jednoduché triky pre krásne vlasy
Krásna pleť v lete i bez make-upu
Nezvyčajné pláže sveta
Cvičenie neformuje len telo: TOTO bude bonus navyše!
Pin-up diva na pláži