Lucia Vlkovičová: Kozmetika mi pomohla splniť jeden z mojich snov
1. 7. 2023 | Redakcia

Lucia Vlkovičová: Kozmetika mi pomohla splniť jeden z mojich snov

Milé naše čitateľky, dnes vám prinášam rozhovor s Luciou Vlkovičovou, ktorá má funkciu zlatej riaditeľky vo Farmasi. Farmasi je výrobca kozmetiky v Turecku. Producent vyváža svoje produkty do 123 krajín na piatich kontinentoch.

Luci, akonáhle som zbadal, že si bola v samotnej základni dodávateľa kozmetiky pre náš e-shop, neváhal som ani chvíľu a rozhodol som sa ťa osloviť pre rozhovor... Ako sa ti podarilo dostať do Turecka, konkrétne do FarmaCity?

Vo Farmasi je to tak - okrem finančných benefitov máme aj zážitkovú odmenu za prácu. Splnili sme nominačné podmienky - nielen ja, ale aj moja nová riaditeľka Livka a ďalšie žienky cestovali. Je skvelé, že nám Farmasi dožičí zažiť viac, než čakáme - a to všetko grátis. Našou úlohou je nachystať si pas.

Viem si predstaviť, že takéto niečo je snom viacerých žien. Vedela by si popísať pre nové čitateľky ako Farmasi funguje?

Funguje celkom inak ako som si myslela. Predtým som s MLM skúsenosť nemala - tak mi chvíľku trvalo, kým som pochopila, ktorá z možností, ktoré Farmasi ponúka, je pre mňa tá najvýhodnejšia. Tu máme na výber - členovia tímu môžu byť len spotrebitelia nakupujúci s 23% zľavou oproti katalógovým cenám a využívajúci ďalšie benefity, na svoje si prídu aj predajcovia, ktorí okrem marže z priameho predaja od zákazníkov dostávajú aj provízie od firmy - a to ani nehovorím o tých, ktorí idú naplno v MLM priestore - tu je strop neohraničený (ohraničený len našou aktivitou). Bezplatné vzdelávanie, masívna firemná a tímová podpora, poradenstvo, stretnutia, priateľstvá - to sú ďalšie dôležité aspekty charakterizujúce našu spoločnosť.

2_1688206796.jpg

 

Pri čítaní tvojich slov som hrdý, že náš e-shop má takého dodávateľa kozmetiky ako je Farmasi. Je skvelé byť súčasťou takej komunity. Keď si dosiahla takej významnej funkcie, si naďalej taká motivovaná pracovať a zlepšovať sa? Čo také plánuješ v rámci Farmasi v najbližšej dobe? Nejaké súťaže alebo stretnutia?

Veľmi ma motivujú a tešia úspechy našich, som veľmi hrdá na každého, kto si vytrvalo kráča za splnením svojich snov - rada som nápomocná. Vždy je v čom zlepšovať sa a učiť sa - aktuálne sa venujem atrakčnému marketingu, čerpám najmä zo zahraničia, takže aj angličtinu si oprášim... Čo sa týka plánov - zajtra máme tímové stretko v Senci. Stretnutia naživo sú pre mňa vždy čerešničkou na torte - vychutnávam si ich. A plánujem stále - na každý jeden deň minimálne mesiac dopredu mám poznačený plán v kalendári. Aj súťaží bude - prezradím aspoň o jednej - čoskoro spustím tímovú súťaž o rodinnú dovolenku v zahraničí.

Súťaž o dovolenku? Ty ideš teda riadne bomby! Ešte sa vrátim na chvíľku k tvojej návšteve FarmaCity. Aký program tam na vás čakal? Len tak medzi nami, podarilo sa ti zistiť nejaké novinky, aké chystá Farmasi?

Vo FarmaCity sme si najskôr prezreli novovybudovanú Farmasi Residence, okúsili vodu v bazéne aspoň rukou (nabudúce nezabudneme na plavky haha), pofotili sme sa, nasledovalo praktické školenie o produktoch Nutriplus firemnou biochemičkou, prehliadka showroomu, prehliadka výrobných priestorov, skladov a balenia. Pre mňa je táto časť vždy najzaujímavejšia - aj keď som bola vo FarmaCity už viackrát, vždy sa vyrábalo niečo iné a tentokrát som prvý raz videla nové priestory výroby produktov Nutriplus, takže som bola extra šťastná. Až 75% energie, ktorú používajú pri výrobe, zabezpečuje fotovoltaika - ozaj sme "zelená" firma. Po prehliadke nasledoval oddych na terase centrálnej budovy, spoločný obed a zábava. O novinkách sme sa tiež čo-to podozvedali - na jeseň sa máme na čo tešiť! Vlastne my sa môžeme tešiť stále.

img-3165_1688206873.jpg

Lucia s Emre Tunom, vnukom zakladateľa spoločnosti

 

Dúfam, že niekedy v živote sa mi tam podarí dostať. Znie to neuveriteľne. Pri tvojich slovách mi napadlo... Často stretávam ľudí, či už mužov alebo aj ženy, ktorí kráčajú akoby bez ducha. Niekedy chýba taká tá iskra do života. Čo by si odporučila ľudom, ktorí by chceli zmenu?

Verím, že sa Ti to podarí - je pred Tebou ešte menšia štreka, pán budúci riaditeľ. Aj ja som bola kedysi presne taká. Žila som stereotypne, dávne sny som pochovala pod tisíc zámkov a nedúfala som v zmenu k lepšiemu. Zistila som, že zmena je na každom z nás. Len my sami dokážeme vdýchnuť šanci ozajstného ducha zmeny, keď sme o nej pevne presvedčení. Každému zo srdca žičím, aby veril svojim snom - nie sú v nás zakódované len tak - pre nič-za nič.


Budem sa snažiť ako to pôjde. Ani som nečakal, že ma tento rozhovor s tebou dokáže tak nakopnúť. Dúfam, že sa našim čitateľkám náš rozhovor takisto páčil ako aj mne. Ďakujem Ti krásne Luci, veľa zdravia a úspechov zo srdca prajem.

 

4_1688206882.jpg

 

Tím Roseteddy.sk

Redakcia

Tento článok pre vás pripravila naša redakcia. :) 

Ďalšie články od autorky Redakcia

Máš všetko, a predsa niečo chýba
Ako začať podnikať online, keď som mama malých detí?
Ešte stále predávate svoj čas za peniaze?
Beauty trendy na leto 2023: 5 najlepších trendov v líčení, ktoré musíte vyskúšať
Ako naniesť matný rúž v 5 krokoch
Zakladateľka webu Nádherná.sk: Chcem, aby boli ľudia zdraví a finančne na tom lepšie
Bowa - najlepšie hodinky na každý deň
Život môže byť nádherný, aj keď ste na vozíku. Dôležitý je uhol pohľadu…

Ďalšie články na podobné témy

Roseteddy a Darčekové krabičky sa spojili
Moje veľké pravdivé priznanie ohľadom MLM
Praktické tipy ako vybrat’ originálne darčeky pre vašich blízkych
Obal bez obáv – allinpackaging.sk
Ako a akými darčekmi určite potešíte každú ženu?
Ako napísať list Ježiškovi moderným spôsobom
Hľadáte inšpiráciu na originálne firemné darčeky? Nehľadajte ďalej
Najkrajšie spomienky na tehotenstvo vďaka profesionálnym fotografiám