Majiteľ značky BANDI ďakuje zdravotníkom a venuje im darček vo forme zľavy 50 percent
12. 10. 2021 | PR Servis

Majiteľ značky BANDI ďakuje zdravotníkom a venuje im darček vo forme zľavy 50 percent

Začiatkom októbra začala česká módna značka Pánske obleky BANDI vysielať na televíznych obrazovkách úprimné poďakovanie majiteľa značky lekárom a zdravotníkom za ich obetavú a náročnú prácu. Ako poďakovanie venuje Andrej Bandi Vámoš ľuďom z týchto profesií darček vo forme 50% zľavy na nákup značkovej módy BANDI. Tento darček môžu zdravotníci využiť v období od 11. do 25. októbra tohto roku.

Prečo Bandi odmeňuje lekárov a zdravotníkov

Zdravie. Každý z nás si ho praje a každý ho potrebuje. Keď príde choroba či úraz, pripadá nám ako samozrejmosť obrátiť sa na lekárov. Lekári, zdravotné sestry, sanitári a ďalší odborný personál sa potom o nás starajú. Naše zdravie a niekedy aj životy doslova závisia na ich dobre odvedenej práci, ktorá je veľmi náročná. Bohužiaľ je často spoločnosťou nedocenená,“ vysvetľuje majiteľ spoločnosti Andrej Bandi Vámoš. „Tento stav si dobre uvedomujem a rád by som lekárom i zdravotníkom vyjadril úctu a rešpekt. Preto im ako darček venujem zľavu, s ktorou si v predajniach BANDI nakúpia oblečenie a môžu tak urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym,“ dodáva majiteľ módnej značky Pánske obleky BANDI.

izs-zdrav-2021-stk-1000x650px-sk_1634029468.jpg

V termíne od 11. do 25. októbra nakúpia v značkových predajniach BANDI so zľavou 50 % všetci lekári, sanitári a zdravotnícky personál. Ak prídu do predajne lekárky, sestry či sanitárky so svojím manželom, synom, otcom alebo bratom, majú ideálnu možnosť vybrať pre nich oblečenie. Od pánskeho obleku cez košele, nohavice až po módnu obuv. Zároveň môžu všetci zdravotníci využiť túto príležitosť k nákupu vianočných darčekov pre svojich blízkych, a ušetriť tak až niekoľko stoviek Eur.

Príklad zľavy:

Cena pánskeho obleku: 319,90 Eur

Darček – 50 % zľava: 159,80 Eur

Zdravotníci ušetria: 159,80 Eur

Pri nákupe spoločenského oblečenia, napríklad na ples, zaplatí zákazník za pánsky oblek s košeľou a kravatou bežne 477,90 Eur. Pri využití tejto mimoriadnej zľavy teraz ušetrí polovicu ceny, teda 238,90 Eur. Môže navyše využiť služby profesionálnej krajčírky, ktorá priamo v predajni upraví vybraný oblek presne na mieru.

nek-logo-podpis-297x210mm-300dpi-cmyk_1634029462.jpg

Informácie o podmienkach mimoriadneho poďakovania nájdete na oficiálnom webe značky www.bandi.com. Video s poďakovaním, ktorým sprevádza Petr Štěpánek, herec a tvár značky Pánske obleky BANDI, je možné nájsť TU.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Predaj výrobkov z dvora. Čo by ste mali vedieť?
Úprava vody zabezpečí zdravšiu vodu v našich domácnostiach
Viete ako postupovať, ak chcete korektne ukončiť pracovný pomer?
Tipy: Na čo myslieť pri kúpe auta?
Výhody rebrín na cvičenie a prečo si ich zadovážiť do domácnosti
Medová vzpruha z lesa
Dokonalé selfie? Takto sa to podarí
Kyselina hyalurónová pomáha aj očiam

Ďalšie články na podobné témy

Aké kupóny nájdete na PromoKupon? Zľavy na Notino, ABOUT YOU, Vivantis a ďalšie
Štýlové oblečenie najvyššej kvality od výrobcov svetových značiek
Šiltovka nie je len doménou mužov! Ako ju nosiť a s čím ju kombinovať?
Výber pánskej košele v závislosti od príležitosti
Nakupujte rozumne nové oblečenie
Objavte štýlové doplnky, ktoré podčiarknu váš trendy outfit
Módne tipy pre našich malých školákov
Tipy na outfit na firemný vianočný večierok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.