MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017
28. 6. 2017 | PR servis

MIKLOSKO - Špeciálna kolekcia leto 2017

Pokračovanie módnych aktivít ateliéru MIKLOSKO v rámci dvadsiateho výročia sa nesústredí iba na hlavné, veľké kolekcie. Po predstavení trendov na sezónu jar-leto 2017 predviedol Fero Mikloško svoju menšiu, o to však špeciálnejšiu líniu inšpirovanú dizajnom a štýlom značky RENAULT, venovanú jej najnovšiemu modelu - prémiovému SUV KOLEOS. 

Uvedenie sa tentokrát presunulo z Bratislavy do športovo ladeného, ale zároveň štýlového prostredia areálu X-Bionic Sphere v Šamoríne.  

“Vychádzal som predovšetkým z vlastných predstáv o letnej elegancii a prvkov typických pre moju tvorbu - zmyselnosť, rafinovanosť a ženskosť. K tomu sa pridalo farebné spektrum dúhy, ako osviežujúca paleta reprezentujúca spojenie mojej tvorby a francúzskeho dizajnu RENAULT“. Keďže estetika dizajnu auta je pre mňa nemenej dôležitá ako módny vkus, prirodzene si vyberám podľa vzhľadu a následne ďalších parametrov. Veď automobily rovnako podliehajú trendom a majú vlastný, charakteristický štýl.“ Fero Mikloško 

Farby kolekcie MIKLOSKO leto 2017 akoby priamo vychádzajú zo spomínanej dúhy – odtiene žltej, zelenej, červenej a modrej. K nim sa pridáva originálna RENAULT kombinácia Black Améthyste, synonymum línie INITIALE PARIS a spojenie všetkých farieb v úvodnom modely. Materiálová skladba v podobe zmesového šifónu a tylu vyšívaného veľkými lesklými aplikáciami podčiarkla éterickú atmosféru modelov. Dámska spodná bielizeň opäť vytvorená na mieru z elastickej zmesovej čipky a hladkej lycri v decentnej telovej farbe rafinovane korešpondovala s transparentnosťou šiat. Spoločne 12 outfitov stelesňuje dizajnérovu víziu módnej prepracovanosti, ležérnej elegancie a neodolateľného pôvabu.  

 „Nový Renault KOLEOS odzrkadľuje francúzsky dizajn, eleganciu a osobitosť. Tento model je jednoducho sexi! Všimnete si ho v dave ihneď. Zaujme tak isto, ako jedinečná tvorba Fera Mikloška. Teší ma, že človek, ktorý vie oceniť krásu a kvalitu si vybral Nový Renault KOLEOS nielen ako inšpiráciu pre tvorbu. Fero Mikloško je jedným z prvých majiteľov tohto prémiového SUV na Slovensku. Pre mňa ako zástupcu značky Renault je potešením, že sa začína ďalšia etapa spojenia značiek Renault a MIKLOSKO.“       

Richard Evanson, generálny riaditeľ Renault Slovensko 

Kolekcia oblečenia MIKLOSKO je dostupná v Ateliéri MIKLOSKO.

Dámska obuv je súčasťou ponuky www.topankovo.sk. 

Foto: Dominik Babušík

Styling: Fero Mikloško

Líčenie: Miriam Úradníčková / CLINIQUE

Vlasy: Martin Polák 

 EXKLUZÍVNY PARTNER  RENAULT Slovensko 

Fotogaléria k článku

Ďalšie články od autorky PR servis

Simona Krainová predstavila exkluzívnu vôňu Tom Ford Fucking Fabulous
Château Rúbaň rozprávkové miesto pre rozprávkovú svadbu
Letné horúčavy. Rodičia, na toto si dajte pozor!
Malinová chuť leta s čajom Teekanne Raspberry
Je to isté! Kult nadľudských svalov spôsobuje intímne problémy najväčšieho kalibra!
Plátenkové tenisky - canvas BOOM!
Detský svet v srdci Petržalky otvoril svoje brány
Doprajte si v horúcich letných dňoch chladené Raffaello

Ďalšie články na podobné témy

Módna show Fera Mikloška
Ako nosiť maxi šaty?
Crop topy sú stále IN!
Plavkový špeciál
Farba roka Greenery v letnom šatníku
Pin-up diva na pláži
Čarovné Toskánsko
Festivalová pohodička

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.