More môžete mať aj doma vo vani
1. 10. 2019 | PR Servis

More môžete mať aj doma vo vani

Niet väčšieho relaxu počas chladných jesenných a zimných večerov ako možnosť napustiť si vaňu a nechať sa rozmaznávať. 

Zdravotné kúpele tetesept Morské soli pre zdravie obsahujú kľúčové prírodné ingrediencie, 100% prírodnej morskej soli, éterické oleje a bylinky priaznivo vplývajúce na pokožku.

Nájdete v nich kombináciu éterických olejov, farebnej terapie a aromaterapie. Všetky tieto tri zložky priaznivo vplývajú na pokožku a celkový stav organizmu. Kúpeľové morské soli tetesept liečia pri nachladnutí, pomáhajú relaxovať a uvoľniť stuhnuté svaly a kĺby.

roberto-nickson-ycw4behkluw-unsplash_1569933225.jpg

Ako tetesept priaznivo vplýva na organizmus:

Vzácna morská soľ "La Baleine" od značky tetesept vzniká vo francúzskych soľných poliach. V interakcii vody, slnka a vetra soľ prirodzene kryštalizuje s minerálmi a stopovými prvkami z morskej vody do formy bieleho zlata.

Použitie: nasypte morskú soľ tetesept do prúdu tečúcej vody s teplotou 36-38 °C a vychutnajte si 10-20 minút trvajúci kúpeľ. Dávkovanie: ¾ viečka (v prípade 600g balenia) alebo celé balenie (v prípade 80g balenia). 

Soli tetesept dostanete v sieti DM drogerie markt. 

tetesept v novom kabáte

Značka tetesept prichádza s novou veľkosťou balenia obľúbených solí – Svaly a kĺby morská soľ a Nachladnutie morská soľ. Nový obal je menší a teda praktickejší – 600g (oproti pôvodným 900g). Fľaša má praktickejšie zatvárateľné viečko, ľahšie uchopiteľné.

Zároveň v obchodoch môžete nájsť aj novinku morskej soli tetesept Hlboké uvoľnenie, v praktickom jednorazovom balení 80g.

tetesept - Svaly a kĺby morská soľ 600g a 80g

Soľ do kúpeľa tetsept Svaly a kĺby je špeciálna prísada do kúpeľa udržujúca pokožku zdravú a podporujúca úľavu a prehriatie napätých svalov. Unikátne zloženie kombinuje kostihoj, arniku, rozmarínový olej, olej zo škótskej borovice, myrtový a eukalyptový olej.

Táto vybraná kombinácia bola prispôsobená potrebám namáhaných svalov a kĺbov. Arnika a kostihoj sú osvedčené rastlinné výťažky pre podporu namáhaných svalov a kĺbov. Éterické oleje sa v teplej vode rozvinú a podporujú prekrvenie. Teplo podporuje pružnosť kĺbov a výrazne uvoľňuje napätie. Užite si navodenú pohodu a zlepšite svoju mobilitu. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

tetesept-svaly-a-klby-600g-6-99eur_1569933133.jpg

tetesept - Nachladnutie morská soľ 600g

Soľ do kúpeľa tetesept Nachladnutie je špeciálna prísada do kúpeľa na udržanie zdravej pokožky. Morská soľ podporujúca pocit blaha v chladnom ročnom období s blahodárnym účinkom na dýchacie cesty. Unikátne zloženie v kombinácii eukalyptového oleja, rozmarínového oleja, kafrového a tymianového oleja.

Táto vybraná kombinácia rastlín bola vytvorená na základe konkrétnej potreby vyrovnania sa s chladným počasím. Éterické oleje sa v spojení s teplou vodou rozvinú a vďaka ich priaznivým účinkom pomôžu uvoľniť celé telo. Zažite pocit ľahšieho dýchania a celkový pocit pokoja. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

tetesept-nachladnutie-600g-6-99eur_1569933134.jpg

tetesept - Hlboké uvoľnenie morská soľ 80g

Kúpeľová soľ tetesept Hlboké uvoľnenie je špeciálna kúpeľová prísada s morskou soľou pre relaxáciu tela a mysle. Unikátne zloženie kombinuje jazmín, citrónovú trávu, bergamot a pomaranč.

Jedinečné zloženie s éterickými olejmi vysokej kvality je prispôsobené potrebám pre fyzické i duševné uvoľnenie. Tie sa v kombinácii s teplou vodou rozpínajú a navodzujú upokojenie a vyrovnanie. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
Príjemne sa posaďte a vychutnajte si svoj obľúbený nápoj
Jarné štylizácie s členkovými čižmami
Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging
Obujte si magnet na šťastie - ČERVENÁ OBUV podľa čínskej novoročnej tradície priťahuje prosperitu a blaho
Známy neuropatológ Koukolík priblíži rozdiely medzi pohlaviami
Ako zregenerovať v tomto pochmúrnom počasí?
Máte dostatok voľného času počas zimných večerov a neviete, ako ho tráviť? Máme pre vás zaujímavé tipy!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.