More môžete mať aj doma vo vani
1. 10. 2019 | PR Servis

More môžete mať aj doma vo vani

Niet väčšieho relaxu počas chladných jesenných a zimných večerov ako možnosť napustiť si vaňu a nechať sa rozmaznávať. 

Zdravotné kúpele tetesept Morské soli pre zdravie obsahujú kľúčové prírodné ingrediencie, 100% prírodnej morskej soli, éterické oleje a bylinky priaznivo vplývajúce na pokožku.

Nájdete v nich kombináciu éterických olejov, farebnej terapie a aromaterapie. Všetky tieto tri zložky priaznivo vplývajú na pokožku a celkový stav organizmu. Kúpeľové morské soli tetesept liečia pri nachladnutí, pomáhajú relaxovať a uvoľniť stuhnuté svaly a kĺby.

roberto-nickson-ycw4behkluw-unsplash_1569933225.jpg

Ako tetesept priaznivo vplýva na organizmus:

Vzácna morská soľ "La Baleine" od značky tetesept vzniká vo francúzskych soľných poliach. V interakcii vody, slnka a vetra soľ prirodzene kryštalizuje s minerálmi a stopovými prvkami z morskej vody do formy bieleho zlata.

Použitie: nasypte morskú soľ tetesept do prúdu tečúcej vody s teplotou 36-38 °C a vychutnajte si 10-20 minút trvajúci kúpeľ. Dávkovanie: ¾ viečka (v prípade 600g balenia) alebo celé balenie (v prípade 80g balenia). 

Soli tetesept dostanete v sieti DM drogerie markt. 

tetesept v novom kabáte

Značka tetesept prichádza s novou veľkosťou balenia obľúbených solí – Svaly a kĺby morská soľ a Nachladnutie morská soľ. Nový obal je menší a teda praktickejší – 600g (oproti pôvodným 900g). Fľaša má praktickejšie zatvárateľné viečko, ľahšie uchopiteľné.

Zároveň v obchodoch môžete nájsť aj novinku morskej soli tetesept Hlboké uvoľnenie, v praktickom jednorazovom balení 80g.

tetesept - Svaly a kĺby morská soľ 600g a 80g

Soľ do kúpeľa tetsept Svaly a kĺby je špeciálna prísada do kúpeľa udržujúca pokožku zdravú a podporujúca úľavu a prehriatie napätých svalov. Unikátne zloženie kombinuje kostihoj, arniku, rozmarínový olej, olej zo škótskej borovice, myrtový a eukalyptový olej.

Táto vybraná kombinácia bola prispôsobená potrebám namáhaných svalov a kĺbov. Arnika a kostihoj sú osvedčené rastlinné výťažky pre podporu namáhaných svalov a kĺbov. Éterické oleje sa v teplej vode rozvinú a podporujú prekrvenie. Teplo podporuje pružnosť kĺbov a výrazne uvoľňuje napätie. Užite si navodenú pohodu a zlepšite svoju mobilitu. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

tetesept-svaly-a-klby-600g-6-99eur_1569933133.jpg

tetesept - Nachladnutie morská soľ 600g

Soľ do kúpeľa tetesept Nachladnutie je špeciálna prísada do kúpeľa na udržanie zdravej pokožky. Morská soľ podporujúca pocit blaha v chladnom ročnom období s blahodárnym účinkom na dýchacie cesty. Unikátne zloženie v kombinácii eukalyptového oleja, rozmarínového oleja, kafrového a tymianového oleja.

Táto vybraná kombinácia rastlín bola vytvorená na základe konkrétnej potreby vyrovnania sa s chladným počasím. Éterické oleje sa v spojení s teplou vodou rozvinú a vďaka ich priaznivým účinkom pomôžu uvoľniť celé telo. Zažite pocit ľahšieho dýchania a celkový pocit pokoja. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

tetesept-nachladnutie-600g-6-99eur_1569933134.jpg

tetesept - Hlboké uvoľnenie morská soľ 80g

Kúpeľová soľ tetesept Hlboké uvoľnenie je špeciálna kúpeľová prísada s morskou soľou pre relaxáciu tela a mysle. Unikátne zloženie kombinuje jazmín, citrónovú trávu, bergamot a pomaranč.

Jedinečné zloženie s éterickými olejmi vysokej kvality je prispôsobené potrebám pre fyzické i duševné uvoľnenie. Tie sa v kombinácii s teplou vodou rozpínajú a navodzujú upokojenie a vyrovnanie. Okrem toho morská soľ tetesept udržuje pokožku zdravú prirodzeným spôsobom vďaky obsahu minerálov.

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Kvalitnú drogériu v kúpeľni ocení každý! Nemusíte kvôli nej cestovať ďaleko
Veľký prehľad legín: ktoré sa hodia najviac vám?
Každá žena môže byť krásna, len treba vedieť ako na to!
Vykročme letu v ústrety: Tieto pohodlné krásky čakajú na vaše nôžky!
LOVE by Lukáš Krnáč: Byť iný je v poriadku!
Moderné hodiny na stenu
Doplňte váš dámsky šatník o ľahko kombinovateľné kúsky
Zaujímavé doplnky, ktoré môžete kombinovať s letným oblečením

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.