Myslela som si, že sa bude dotýkať môjho tela, no pohladkaná bola hlavne moja duša. Skúsila som tantrickú masáž
9. 3. 2019 | Zuzana

Myslela som si, že sa bude dotýkať môjho tela, no pohladkaná bola hlavne moja duša. Skúsila som tantrickú masáž

Ideálna príležitosť skúsiť niečo nové začína s každým ďalším ránom, avšak strach z neznáma, obavy, váhanie a zbytočné premýšľanie nás často brzdí v realizácii mnohokrát aj vzrušujúcich zážitkov. To ale nie je môj prípad. Ja výzvy priamo milujem a ani tá najcennejšia rada nedosahuje takej hodnoty ako vlastná skúsenosť.

O tantrickej masáži som počula už skôr, niečo som si o tom aj prečítala. Popravde lákalo ma to. Dotyky odborníka, ktorý vie, čo robí. No mohol by to byť veľmi vzrušujúci zážitok, preháňalo sa mi hlavou. Nikdy som sa však na tú masáž neobjednala, skôr sme si z toho robili vždy len srandu. Dokonca ľudia z môjho okolia to brali ako niečo divné. Ja som k tomu však pristupovala otvorene, svoj záujem a zvedavosť som neskrývala. Možno aj preto som k svojim tridsiatym narodeninám dostala jeden pekný poukaz.

Narodeninové prekvapenie doslova predčilo moje očakávania

Na masáž som sa objednala veľmi rýchlo a nemohla som sa dočkať, čo sa bude diať. S blížiacim sa termínom rástla moja zvedavosť a trošku aj obavy z neznáma. No čo, tak sa ma bude dotýkať cudzí muž, nemôže predsa urobiť nič, čo by sa mi nepáčilo, budem tam nahá, ale bude tam tma, takže sa nemusím hanbiť. Proste to bude fajn.

physiotherapy-567021-960-720_1510580737.jpg

Deň D

Prišla som do salónu, kde ma privítala masérka. To som fakt nečakala, hovorím si: dobre, len pokoj, aspoň mi nič nehrozí. Prinajhoršom zistím, že som na ženy. Išla som sa osprchovať, omotala som okolo seba pripravenú šatku a nakráčala do vyhriatej malej, voňavej miestnosti s veľkým nízkym lôžkom. Hrala tam príjemná hudba a svetlo sviečok len dokresľovalo atmosféru. Steny okolo postele boli tvorené zrkadlami, takže sa človek mohol na seba pozerať. V tom prítmí som vyzerala fakt dobre, len v tej šatke, hmmm. Škoda, že som so sebou nemala mobil, to bolo ako stvorené na selfíčko.

Prišla masérka. Tiež mala na sebe len tú šatku. No fakt som netušila, čo sa bude diať. Opýtala sa ma, či som už niekedy na takejto masáži bola. Povedala som, že nie a ona sa ma spýtala, či mi nebude vadiť, keď sa ma bude dotýkať na intímnych partiách. Trochu som zaváhala s odpoveďou, chcela som byť na jednu stranu slušná a zdvorilá, predsa ona robí len svoju prácu, na stranu druhú som sa bála, ako budem reagovať na ženský dotyk.

Povedala som jej, že nie som na ženy a neviem, čo od toho môžem čakať, takže keby mi čokoľvek bolo nepríjemné, tak sa ozvem. Stúpli sme si proti sebe na posteľ, ja som zavrela oči a ona ma pohladila od hlavy až k nohám, potom som si ľahla na brucho a nechala sa hodinu nežne hladkať a rozmaznávať ľudským dotykom. Bolo to veľmi príjemné, nebolo v tom nič sexuálne. Bol to krásny pocit prepojenia prostredníctvom dotyku s inou ženou. Čím jemnejší dotyk, tým intenzívnejší pocit na tele.

Zrazu som tu neznámu ženu vnímala ako svoju sestru. Nebola konkurentkou, nebola chudšia, mladšia, alebo krajšia ako ja. Bola to rovnako jemná a nádherná žena, ako sme my všetky a darovala mi svoj láskavý dotyk. Z masáže som odchádzala nádherne uvoľnená a oddýchnutá. S úsmevom na perách som sa vracala domov premýšľajúc o tom, ako ľahko sa vieme zamotať do siete vlastných domnienok bez toho, aby sme skúsili prekročiť hranicu strachu z neznáma a dostali sa tak presne na to miesto, kde sa nachádza všetko to krásne a zaujímavé, presne to, čo v pohodlí vyjazdených koľají nikdy nemôžeme zažiť na vlastnej koži.

Ilustračné foto: Pixabay.com

Zuzana

Ďalšie články od autorky Zuzana

Keď to v posteli nefunguje: viete kam treba partnera poslať?
Seriál psychosomatika: keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XVI
Seriál Duchovná numerológia: význam číslic I.
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XV
Seriál Duchovná numerológia: výpočet numerologickej mriežky
Perfektná pleť v troch krokoch
Seriál psychosomatika, keď dušu niečo trápi, tak telo ochorie XIV
Ja, moje druhé ja a spolupráca medzi týmito dvomi osobami

Ďalšie články na podobné témy

Tara, tantrická masérka
Káva verzus popoludňajší spánok. Čo je lepšie pre naše telo a výkon?
Spoznaj ďalšie Nádherné ženy, ako si ty!
Ublížiť slovom je viac než jednoduché, dávajme si pozor na to, čo ostatným oznamujeme
Zistili sme, ako na rovnováhu medzi prácou a rodinou
Začiatok nového roka bez chorobného odkladania vecí
Rany osudu sa hoja nielen časom. Pennebakerova terapia písaním pomáha prekonať depresiu.
Niekedy nemusíme ani nič povedať, prezradí nás reč tela

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.