Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
26. 1. 2021 | PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode

Mýtus, že ženy sú horšie šoférky ako muži, je už dávno vyvrátený. Pravdou je však to, že ak auto dostane defekt, vybije sa autobatéria alebo vo vozidle ostanú zabuchnuté kľúče, nejedna žena ostane bezradná. Žiadna z týchto situácií však v dnešnej dobe nemusí predstavovať veľký problém, pretože sa môžete spoľahnúť na vaše povinné zmluvné poistenie.

Zákonné poistenie je viac než len krytie zodpovednosti za škodu

Súčasťou PZP sú aj asistenčné služby, ktorých operátori vám pomôžu pri rôznych nepríjemnostiach spojených s vaším autom. Poradia vám, ako postupovať pri dopravnej nehode, a tiež vám zabezpečia aj výmenu pneumatiky, ak dostanete defekt, prípadne privolajú odťahovú službu. Obrátiť sa na nich môžete aj vtedy, keď sa vám vybije autobatéria alebo zamrzne palivo v nádrži. Rovnako vám budú nápomocní aj pri nehode v zahraničí, keď vám pomôžu pri komunikácii s políciou a úradmi alebo zabezpečia tlmočenie. Inými slovami, asistenčné služby sú váš priateľ na telefóne, ktorý je vám dostupný 24/7. Na cestách sa môže stať čokoľvek, vždy však budete mať pomoc na blízku.

Asistenčné služby v rámci povinného zmluvného poistenia síce ponúka každá poisťovňa, ich rozsah je však vždy iný. Pri uzatváraní nového poistenia sa preto vopred informujte, na aké druhy pomoci a asistencie máte nárok. Taktiež si v rámci povinného zmluvného poistenia môžete uzatvoriť aj rozšírené asistenčné služby, ktoré sú schopné poskytnúť pomoc v oveľa väčšom rozsahu a napríklad aj lekárske poradenstvo.

Najlepšie poistenie auta nájdete online

Chcete si nájsť novú zákonnú poistku s kvalitnými asistenčnými službami? Využite stránku pre uzatvorenie PZP online, vďaka ktorej si nájdete také povinné zmluvné poistenie, aké vám najviac vyhovuje. Nielen, že si veľmi ľahko nájdete najlacnejšie PZP, ale aj si pohodlne môžete preštudovať všetky podstatné informácie týkajúce sa vami vybranej ponuky. Ľahko takto zistíte, aký je rozsah asistenčných služieb zvoleného poistenia auta a tiež aj ako má nastavené limity, aké pripoistenia zahŕňa a všetko ostatné. Nájdite si nové PZP online a ušetrite čas aj peniaze. Na cestách vás potom nič nezaskočí. A ak predsa len áno, asistenčná služba vám bude vždy k dispozícii.

Zdroj obrázka: bigstockphoto.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autorky PR Servis

Oslabená imunita: Ako sa vyhnúť neželaným problémom?
5 tipov ako zvládnuť návštevu bez problémov
Tipy pre e-shopy a ako zvládať fungovanie eshopu
Ako postupovať pri likvidácii firmy a pri jej výmaze z OR?
Viete komu sa dnes oplatí riešiť úrazové poistenie?
TIP Čistota bez kompromisov
Rok 2022 bude priať živnostníkom a rodinným firmám. Ženy zohrajú kľúčovú úlohu
Ako investovať úspory, aby nám zarábali?

Ďalšie články na podobné témy

4 šikovné autá do mesta pod 15 000 Eur
Môžete sa na cestovné poistenie spoľahnúť, keď sa na dovolenke nakazíte koronavírusom?
Tipy: Na čo myslieť pri kúpe auta?
Bezpečnosti na cestách s deťmi - na čo myslieť pri výbere autosedačky?
Viete komu sa dnes oplatí riešiť úrazové poistenie?
Ako a kde nájsť toho pravého po 30-ke
Firmy aj súkromní užívatelia sa môžu tešiť na nákup leteniek po novom 
Práca z domu alebo ako si zariadiť home office

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií o súboroch cookie nájdete tu.