Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode
26. 1. 2021 | PR Servis

Na vaše PZP sa nemusíte spoliehať len pri dopravnej nehode

Mýtus, že ženy sú horšie šoférky ako muži, je už dávno vyvrátený. Pravdou je však to, že ak auto dostane defekt, vybije sa autobatéria alebo vo vozidle ostanú zabuchnuté kľúče, nejedna žena ostane bezradná. Žiadna z týchto situácií však v dnešnej dobe nemusí predstavovať veľký problém, pretože sa môžete spoľahnúť na vaše povinné zmluvné poistenie.

Zákonné poistenie je viac než len krytie zodpovednosti za škodu

Súčasťou PZP sú aj asistenčné služby, ktorých operátori vám pomôžu pri rôznych nepríjemnostiach spojených s vaším autom. Poradia vám, ako postupovať pri dopravnej nehode, a tiež vám zabezpečia aj výmenu pneumatiky, ak dostanete defekt, prípadne privolajú odťahovú službu. Obrátiť sa na nich môžete aj vtedy, keď sa vám vybije autobatéria alebo zamrzne palivo v nádrži. Rovnako vám budú nápomocní aj pri nehode v zahraničí, keď vám pomôžu pri komunikácii s políciou a úradmi alebo zabezpečia tlmočenie. Inými slovami, asistenčné služby sú váš priateľ na telefóne, ktorý je vám dostupný 24/7. Na cestách sa môže stať čokoľvek, vždy však budete mať pomoc na blízku.

Asistenčné služby v rámci povinného zmluvného poistenia síce ponúka každá poisťovňa, ich rozsah je však vždy iný. Pri uzatváraní nového poistenia sa preto vopred informujte, na aké druhy pomoci a asistencie máte nárok. Taktiež si v rámci povinného zmluvného poistenia môžete uzatvoriť aj rozšírené asistenčné služby, ktoré sú schopné poskytnúť pomoc v oveľa väčšom rozsahu a napríklad aj lekárske poradenstvo.

Najlepšie poistenie auta nájdete online

Chcete si nájsť novú zákonnú poistku s kvalitnými asistenčnými službami? Využite stránku pre uzatvorenie PZP online, vďaka ktorej si nájdete také povinné zmluvné poistenie, aké vám najviac vyhovuje. Nielen, že si veľmi ľahko nájdete najlacnejšie PZP, ale aj si pohodlne môžete preštudovať všetky podstatné informácie týkajúce sa vami vybranej ponuky. Ľahko takto zistíte, aký je rozsah asistenčných služieb zvoleného poistenia auta a tiež aj ako má nastavené limity, aké pripoistenia zahŕňa a všetko ostatné. Nájdite si nové PZP online a ušetrite čas aj peniaze. Na cestách vás potom nič nezaskočí. A ak predsa len áno, asistenčná služba vám bude vždy k dispozícii.

Zdroj obrázka: bigstockphoto.com

PR Servis

Radi umiestnime aj Vaše články, kontaktujte nás

Ďalšie články od autora PR Servis

Robel pre dámy
Wobenzym opäť dostupný
Postavte si letný kapsulový šatník s značkou TATUUM - čo by v ňom malo byť?
Jarné osvieženie šatníka so značkou Wojas. Sprievodca pánskou obuvou na novú sezónu
Tieto bobule vás na jar nakopnú!
Perlové šperky: trend, ktorý ovládol tohtoročnú sezónu
Každodenná športová obuv pre aktívneho chlapca – čo by ste mali vedieť pred kúpou?
Zažiarte so značkou Tamaris

Ďalšie články na podobné témy

Ako sa spriateliť so svojím autom a stať sa dokonalou vodičkou
Viete, čo je amaxofóbia? Možno ňou trpíte aj vy
Môžete sa na cestovné poistenie spoľahnúť, keď sa na dovolenke nakazíte koronavírusom?
Tipy: Na čo myslieť pri kúpe auta?
Bezpečnosti na cestách s deťmi - na čo myslieť pri výbere autosedačky?
Viete komu sa dnes oplatí riešiť úrazové poistenie?
Elektrické autá môžu byť pohodlné aj cenovo dostupné
Povinné zmluvné poistenie online – oplatí sa dnes vybavovať cez internet?